Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wtedy to przynajmniej Leo miał prawdziwą 9 przed sobą :D
2
@Jakchcesz Walukiewicz
1
@domin682 Osasuna też, jednak remis ją zdecydowanie bardziej zadowolił niż Real.
1
@Witam Serce mówi: Barca, Barca, Barca :)
A rozum podpowiada, że mistrzostwo jednak dla Atleti w tym roku.
4
Zidane:
,,Dzisiaj warunki nie były odpowiednie do rozgrywania dobrego meczu piłki nożnej. (...) Mecz powinien zostać przełożony".
Kroos:
,,Nie, nie ma wymówek z boiskiem. Obie drużyny grały na tym samym boisku. To nie jest wina boiska."
Trochę sobie przeczą :D
Ale wyjątkowo zgadzam się z Zidanem, Real miał dzisiaj ogromnego pecha co do boiska.
20
Ten dzień już był piękny, ale Osasuna uczyniła go jeszcze piękniejszym :))
9
Ostro poleciał :D
2
20 minuta
Posiadanie piłki 18%-82%
Strzały 0:0
Niebezpieczne sytuacje 0:0
Trochę bezbarwny ten mecz Realu jak narazie, fajnie by było gdyby tak też się skończyło
0
@dariooo Tyle, że jego ostatni występ przed tym był z rywalem, który walczył o 1 miejsce w grupie LM, a Puig zagrał jeszcze lepiej niz dzisiaj.
0
@Ronmes Czasem mi się zdarzy, ale gole są też na powtórkach, więc co to ma do rzeczy? XD
0
@MaŁolat Też prawda
1
@Ronmes Real to ma podobne bramki co drugi/trzeci mecz xD
0
@jeyx77x Bardzo trudna sytuacja do zinterpretowania. Na szczęście dwa gole zasłużone w 100%, więc nie wygrywamy po kontrowersjach
1
@BarcaInfo Też mu tego mega życzę, choć jeśli mam wybierać to wolałbym by w drugiej połowie odpoczął.
5
Z jednej strony ręka nabita, Busi nie zdążył nic zrobić, a rywal był i tak kilka metrów dalej, więc niewiele mu to pomogło.
Z drugiej strony te przepisy, o których mówił komentator, że ,,ręka przy zdobytym golu nie jest ręką, jeśli nie zaszło to bezpośrednio przed strzałem", a po tej ręce Griezmann przebiegł jeszcze pół boiska sam, więc niby się zgadza.
No ale z trzeciej strony to ja sam bym się wkur#ił jeśli takiego gola zaliczyliby Realowi :D
1
@Majkel34 Nie mam pojęcia czemu psychofanów... Można uważać zarówno jednego jak i drugiego za tego top1 w historii i obie strony mają mnóstwo argumentów
4
Nie ma hymnu, parodia...
2
Stękała mówi właśnie, że od jakiegoś czasu go trochę pobolewa kolano, ale pracuje z fizjoterapeutą.
Oby jak najszybciej to przeszło, Andrzej jest w niesamowitej formie, a także skoczkiem, który w tym sezonie zrobił na mnie największe wrażenie, najbardziej mnie zaskoczył.
24
,,Kibiców nie ma, a ktoś musi się drzeć" -Pioter :D
30
Stoch 1
Żyła 3
Stękała 5
Kubacki 7
STOCH ZROWNUJE SIĘ ZWYCIĘSTWAMI Z MAŁYSZEM, STĘKAŁA NAJLEPSZY WYSTĘP W KARIERZE!!!
Cóż za piękny konkurs!
3
Ajj Kubacki niestety
1
Horngacher grobowa mina
0
@HolyGoalie97 Oby Kamil wygrał, musi gonić Norwega
0
@ShinobiQWE Starość nie radość :D
0
Ktoś wie kiedy w końcu Dolezal otrzyma polskie obywatelstwo?
17
Co robi Norweg na Mistrzostwach Polski?
0
Kubacki wygrywa mistrzostwa Polski!!
0
Stękała co za lot!
0
Jeszcze cała druga połowa i tak Schalke tego nie wygra xD
0
@Janiama Wiem, widziałem. Dobrze, że teraz miał dużo lepsze warunki