1

Wtedy to przynajmniej Leo miał prawdziwą 9 przed sobą :D

2

@Jakchcesz Walukiewicz

1

@domin682 Osasuna też, jednak remis ją zdecydowanie bardziej zadowolił niż Real.

1

@Witam Serce mówi: Barca, Barca, Barca :)
A rozum podpowiada, że mistrzostwo jednak dla Atleti w tym roku.

4

Zidane:
,,Dzisiaj warunki nie były odpowiednie do rozgrywania dobrego meczu piłki nożnej. (...) Mecz powinien zostać przełożony".

Kroos:
,,Nie, nie ma wymówek z boiskiem. Obie drużyny grały na tym samym boisku. To nie jest wina boiska."

Trochę sobie przeczą :D

Ale wyjątkowo zgadzam się z Zidanem, Real miał dzisiaj ogromnego pecha co do boiska.

20

Ten dzień już był piękny, ale Osasuna uczyniła go jeszcze piękniejszym :))

9

Ostro poleciał :D

2

20 minuta
Posiadanie piłki 18%-82%
Strzały 0:0
Niebezpieczne sytuacje 0:0

Trochę bezbarwny ten mecz Realu jak narazie, fajnie by było gdyby tak też się skończyło

0

@dariooo Tyle, że jego ostatni występ przed tym był z rywalem, który walczył o 1 miejsce w grupie LM, a Puig zagrał jeszcze lepiej niz dzisiaj.

0

@Ronmes Czasem mi się zdarzy, ale gole są też na powtórkach, więc co to ma do rzeczy? XD

0

@MaŁolat Też prawda

1

@Ronmes Real to ma podobne bramki co drugi/trzeci mecz xD

0

@jeyx77x Bardzo trudna sytuacja do zinterpretowania. Na szczęście dwa gole zasłużone w 100%, więc nie wygrywamy po kontrowersjach

1

@BarcaInfo Też mu tego mega życzę, choć jeśli mam wybierać to wolałbym by w drugiej połowie odpoczął.

5

Z jednej strony ręka nabita, Busi nie zdążył nic zrobić, a rywal był i tak kilka metrów dalej, więc niewiele mu to pomogło.
Z drugiej strony te przepisy, o których mówił komentator, że ,,ręka przy zdobytym golu nie jest ręką, jeśli nie zaszło to bezpośrednio przed strzałem", a po tej ręce Griezmann przebiegł jeszcze pół boiska sam, więc niby się zgadza.
No ale z trzeciej strony to ja sam bym się wkur#ił jeśli takiego gola zaliczyliby Realowi :D

1

@Majkel34 Nie mam pojęcia czemu psychofanów... Można uważać zarówno jednego jak i drugiego za tego top1 w historii i obie strony mają mnóstwo argumentów

4

Nie ma hymnu, parodia...

2

Stękała mówi właśnie, że od jakiegoś czasu go trochę pobolewa kolano, ale pracuje z fizjoterapeutą.
Oby jak najszybciej to przeszło, Andrzej jest w niesamowitej formie, a także skoczkiem, który w tym sezonie zrobił na mnie największe wrażenie, najbardziej mnie zaskoczył.

24

,,Kibiców nie ma, a ktoś musi się drzeć" -Pioter :D

30

Stoch 1
Żyła 3
Stękała 5
Kubacki 7
STOCH ZROWNUJE SIĘ ZWYCIĘSTWAMI Z MAŁYSZEM, STĘKAŁA NAJLEPSZY WYSTĘP W KARIERZE!!!
Cóż za piękny konkurs!

3

Ajj Kubacki niestety

1

Horngacher grobowa mina

0

@HolyGoalie97 Oby Kamil wygrał, musi gonić Norwega

0

@ShinobiQWE Starość nie radość :D

0

Ktoś wie kiedy w końcu Dolezal otrzyma polskie obywatelstwo?

17

Co robi Norweg na Mistrzostwach Polski?

0

Kubacki wygrywa mistrzostwa Polski!!

0

Stękała co za lot!

0

Jeszcze cała druga połowa i tak Schalke tego nie wygra xD

0

@Janiama Wiem, widziałem. Dobrze, że teraz miał dużo lepsze warunki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?