Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramkarz nam strzelił :D
1
@Barca1992 15:30
1
Oby skończył przed meczem ręcznej xD
2
@Kamiloza91 Ja myślę, że z 10 goli do końca sezonu strzeli. W Marsylii nie ma kto strzelać.
2
"Zabrakło nam gola. Oni podeszli dwa razy i strzelili dwa."
0
Włączyłem mecz 3 minuty temu i już mam dość Szpaka, słuchać się go nie da...
0
@lukaszbarca15 A jednak remis ;'))
0
@lukaszbarca15 Na szczęście już Szwecja wygrywa i chyba już tego nie wypuści. Po tym meczu biorę cash out i już nie stawiam tej ręcznej, bo tu widzę duże niespodzianki są.
0
Wtf co ta Szwecja odwala w ręczną...
0
@COU_11 Ter Stegen, Peña, Dest, Emerson, Araujo, García, Pique, Lenglet/Umtiti, Alba, Miranda/Balde, Orellana, Merino, De Jong, Puig, Pedri, Wijnaldum, Roberto, Collado, Dembele, Messi, Depay, Fati, Haaland (choć myślę, że nie przyjdzie)
3
@jaras121 Masz, tylko dobry prezent sobie za nie kup ;)
3
@BarcaInfo Iiii pięć zerooo pięć zeroo la manita Jeffren!!
1
Już się wybieram do spania, wychylam się jeszcze ostatni raz przez okno...
A tu starszy pan jeździ tym mini spychaczem po wielkim parkingu i odgarnia śnieg. Jest 4 w nocy.
Mega szanuję :D
4
Bartosz Białek strzelił dzisiaj swoją drugą bramkę w Bundeslidze. I to bardzo ważną, bo otworzył wynik spotkania.
Łapie regularnie końcówki w meczach, mam nadzieję, że od przyszłego sezonu zagości na stałe w pierwszym składzie. Oby się nie spalił tylko, bo ma chłopak talent na coś jeszcze większego niż Milik i Piątek.
2
@BarcaInfo Dobry hajsik, ale szkoda, że do PSG.
Jednak skoro mamy Desta, to nie ma sensu go trzymać, więc niech lepiej odejdzie, zwłaszcza że bardzo potrzebujemy pieniędzy.
65
I tak to się żyje
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/139893445_1752672288227719_5238360733991128288_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AnYe1Yw7odcAX_kaxLZ&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=c78bacc8c25864f5ee44be82ca41e232&oe=602AD872
2
@itmustbejoke Tak będzie
3
@Yoshi94 A ja mam nadzieję, że ich rozpierdzielimy 5:0
22
Zapewne nie przyjmą im tego odwołania. I dobrze.
Messi musi po pierwsze doleczyć kontuzję, bo widać było w niedzielę, że nie jest w 100% gotowy do gry oraz zresetować głowę po ostatnich wydarzeniach. W obu meczach powinniśmy sobie dać radę bez niego, a Leo będzie bardzo potrzebny w najwyższej formie na Lige Mistrzów.
6
@FC1899Barca Wczoraj Stanowski powiedział, że Giampaolo na 100% nie.
I oby miał rację, ten trener wylatuje z każdego klubu. Jeśli celujemy w sukces na Euro to potrzebujemy kogoś lepszego.
1
OFICJALNIE: Damian Kądzior został wypożyczony na pół roku do Alanyasporu!
Może w końcu pogra
0
@Kubox Pouczenie wynegocjowalismy :D
Ale z tego co wiem to można dostać nawet 5 stów i 6 pkt :/
3
"Skoro podjąłem decyzję o zwolnieniu Jurka, to jest to decyzja dobra i przemyślana. Przemyślałem pewne kwestie, popatrzyłem do przodu, co może się wydarzyć i uznałem, że trzeba postąpić właśnie w ten sposób. Szkoda mi Jurka, to dobry człowiek, ale nie było wyjścia. Jedziemy dalej. W kwestii następcy się w tym momencie nie wypowiem. Do czwartku, do godziny 15 nie powiem niczego więcej"~ Zbigniew Boniek.
6
@Quavosk Aktualnie jest zajęty, bo leci do Warszawy
1
@abram3k Wymieniłeś wszystkich asystentów prawdziwego selekcjonera Ernesto
0
Z tego artykułu wynika, że Boniek 20 dni temu dzwonił do Bjelicy, ale ten odmówił. Raczej nie on, choć byłby ciekawą opcją.
https://sport.tvp.pl/51798337/nenad-bjelica-trenerem-polakow-dzwonil-do-mnie-boniek
3
To nara Wuja xDDD
Ale świetna wiadomość
0
Ludzie głosujemy!!!
https://www.facebook.com/232172299902/posts/10159649627349903/
2
Rambla żyła meczem, więc nie wiem czy widzieliście co odwalił Vidal wczoraj przed meczem Interu z Juve:
Kretyńskie i bezsensowne zachowanie Chilijczyka
0
@tmQbassive Taka gazeta xD