0

Bramkarz nam strzelił :D

1

@Barca1992 15:30

1

Oby skończył przed meczem ręcznej xD

2

@Kamiloza91 Ja myślę, że z 10 goli do końca sezonu strzeli. W Marsylii nie ma kto strzelać.

2

"Zabrakło nam gola. Oni podeszli dwa razy i strzelili dwa."

0

Włączyłem mecz 3 minuty temu i już mam dość Szpaka, słuchać się go nie da...

0

@lukaszbarca15 A jednak remis ;'))

0

@lukaszbarca15 Na szczęście już Szwecja wygrywa i chyba już tego nie wypuści. Po tym meczu biorę cash out i już nie stawiam tej ręcznej, bo tu widzę duże niespodzianki są.

0

Wtf co ta Szwecja odwala w ręczną...

0

@COU_11 Ter Stegen, Peña, Dest, Emerson, Araujo, García, Pique, Lenglet/Umtiti, Alba, Miranda/Balde, Orellana, Merino, De Jong, Puig, Pedri, Wijnaldum, Roberto, Collado, Dembele, Messi, Depay, Fati, Haaland (choć myślę, że nie przyjdzie)

3

@jaras121 Masz, tylko dobry prezent sobie za nie kup ;)

3

@BarcaInfo Iiii pięć zerooo pięć zeroo la manita Jeffren!!

1

Już się wybieram do spania, wychylam się jeszcze ostatni raz przez okno...
A tu starszy pan jeździ tym mini spychaczem po wielkim parkingu i odgarnia śnieg. Jest 4 w nocy.
Mega szanuję :D

4

Bartosz Białek strzelił dzisiaj swoją drugą bramkę w Bundeslidze. I to bardzo ważną, bo otworzył wynik spotkania.
Łapie regularnie końcówki w meczach, mam nadzieję, że od przyszłego sezonu zagości na stałe w pierwszym składzie. Oby się nie spalił tylko, bo ma chłopak talent na coś jeszcze większego niż Milik i Piątek.

2

@BarcaInfo Dobry hajsik, ale szkoda, że do PSG.
Jednak skoro mamy Desta, to nie ma sensu go trzymać, więc niech lepiej odejdzie, zwłaszcza że bardzo potrzebujemy pieniędzy.

2

@itmustbejoke Tak będzie

3

@Yoshi94 A ja mam nadzieję, że ich rozpierdzielimy 5:0

22

Zapewne nie przyjmą im tego odwołania. I dobrze.
Messi musi po pierwsze doleczyć kontuzję, bo widać było w niedzielę, że nie jest w 100% gotowy do gry oraz zresetować głowę po ostatnich wydarzeniach. W obu meczach powinniśmy sobie dać radę bez niego, a Leo będzie bardzo potrzebny w najwyższej formie na Lige Mistrzów.

6

@FC1899Barca Wczoraj Stanowski powiedział, że Giampaolo na 100% nie.
I oby miał rację, ten trener wylatuje z każdego klubu. Jeśli celujemy w sukces na Euro to potrzebujemy kogoś lepszego.

1

OFICJALNIE: Damian Kądzior został wypożyczony na pół roku do Alanyasporu!

Może w końcu pogra

0

@Kubox Pouczenie wynegocjowalismy :D
Ale z tego co wiem to można dostać nawet 5 stów i 6 pkt :/

3

"Skoro podjąłem decyzję o zwolnieniu Jurka, to jest to decyzja dobra i przemyślana. Przemyślałem pewne kwestie, popatrzyłem do przodu, co może się wydarzyć i uznałem, że trzeba postąpić właśnie w ten sposób. Szkoda mi Jurka, to dobry człowiek, ale nie było wyjścia. Jedziemy dalej. W kwestii następcy się w tym momencie nie wypowiem. Do czwartku, do godziny 15 nie powiem niczego więcej"~ Zbigniew Boniek.

6

@Quavosk Aktualnie jest zajęty, bo leci do Warszawy

1

@abram3k Wymieniłeś wszystkich asystentów prawdziwego selekcjonera Ernesto

0

Z tego artykułu wynika, że Boniek 20 dni temu dzwonił do Bjelicy, ale ten odmówił. Raczej nie on, choć byłby ciekawą opcją.

https://sport.tvp.pl/51798337/nenad-bjelica-trenerem-polakow-dzwonil-do-mnie-boniek

3

To nara Wuja xDDD
Ale świetna wiadomość

0

2

Rambla żyła meczem, więc nie wiem czy widzieliście co odwalił Vidal wczoraj przed meczem Interu z Juve:



Kretyńskie i bezsensowne zachowanie Chilijczyka

0

@tmQbassive Taka gazeta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?