0

Jak nie teraz rotacje to kiedy? Mam nadzieję, że wyjdzie skład Marci.

1

@Janiama Mam wrażenie, że go nie dotknął

2

Griezmann ucz się

7

Włączyłem ten mecz 3 minuty temu żeby pooglądać Zlatana XD

0

@Avatarr Rewanż z Ferencvárosi ;)

0

@sniper16x Bardzo pewnie, dopatrzyłem się tylko jednej pomyłki. Oby Samu nie miał problemów ze zdrowiem, bo przyda się nam w takiej formie.

0

@klopx A no to chyba że

1

@jeyx77x W gotowaniu? Jeżdżeniu samochodem? Bo na pewno nie w piłce nożnej.

9

Ależ dramaturgia w ostatniej minucie. Szkoda, że się nie udało wygrać, ale i tak brawo dla naszych!

6

Zemsty na Romie ciąg dalszy :D

0

@lukaszbarca15 Też tak uważam, ale tym jednym sezonem wygrywając PŚ zapisze się w historii norweskich skoków.
@Pogba Oczywiście, że gdybanie, po prostu staram się udowodnić, że bez sensu jest mówić, że polskie skoki czeka to samo co ręczną, bo nie wiemy jak będzie.

0

@Prezes_sycylijczyk Stękała już odpalił ;) reszta ma przebłyski. Zobaczymy jak będzie, 2 lata to kupa czasu, ale nie można być pewnym, że powtórzy się sytuacja jak w ręcznej :)

2

@lukaszbarca15 W pierwszej 30 to oni są teraz. Skąd wiesz jak będzie za 2 lata? Zresztą Stękała już teraz ma świetny sezon. Rok temu kelner w restauracji, a teraz praktycznie z pierwszej 15 nie wypada, a ile razy był w 10...
Zresztą, pamiętasz jak rok temu szło Granerudowi?

0

@escarabajo Nie ma ;)

0

@Prezes_sycylijczyk Nie powiedziałbym. Jest Stękała, Murańka, Wolny i Wąsek.

5

Szmal, Jurkiewicz, Szyba, Bielecki, Lijewski, Chrapkowski, Jurecki, Daszek, Wiśniewski, Jaszka, Krajewski, Syprzak, Jurecki.

Ale to była ekipa wtedy w Katarze...
Co ciekawe trzecim bramkarzem był wtedy Morawski :D

3

Naprzód Polska, pokonać somsiadów na zakończenie!

4

Do dupy ta Benfica

1

@Krotis No mamy, ale dopiero na Euro

1

@barteggg08 Wąsik tak, włosy też w miarę, ale z twarzy w ogóle nie jest podobny. Szczerze, ani razu mi się z nim nie skojarzył XD

0

@Mixtape Dla Xaviego jeszcze za wcześnie. 2/3 lata i dopiero :)

4

@Don Lucas No właśnie, tylko Real przebijał. Dlatego to oni przede wszystkim nie mogą wygrać mistrzostwa. Jasne, że najlepiej byśmy to my wygrali, ale jeśli nie Barcelona to niech to będzie Atlético.

6

Dziś swoje 41 urodziny obchodzi Maestro i Generał - Wielki Xavi Hernández. Sto lat przyszły trenejro Barcelony! :)


3

@koziar Ja tam liczę dopiero od dnia moich narodzin, więc mają 1 mistrzostwo :D

5

@koziar Powoli wracają na swoje miejsce

0

@Gaucho Aktywny, szkoda tych dwóch strzałów, bo to były naprawdę dobre okazje by trafić.
Jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy mecz Trincao w Barcelonie.

0

@Firestone Oba te remisy niestety bardzo frajerskie

2

@pele1282 Phil Coutinho jak zwykle w punkt.

7

,,Daliśmy z siebie wszystko, co mieliśmy"- jeśli to prawda to nic nie macie i z hukiem spadniecie z ligi.

3

Zawsze rozwalało mnie jak Ronaldo strzelał takie gole, niekoniecznie tylko po odbiciu od obrońcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?