Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blaugrana_36 Bartomeu
0
@Rust_Cohle To Loew miał lepsze niż Sousa.
0
@Rust_Cohle Napisałem o tym w moim pierwszym komentarzu.
0
@Tasde No to sam widzisz. Zatrudniają selekcjonera bez żadnego doświadczenia w żadnej reprezentacji.
Loew? Najpierw 2 lata jako asystent w reprezentacji, potem miał 2 lata żeby się przygotować do Euro, a 6 lat później był już mistrzem świata.
Przyznasz, że chociażby te 2 lata (choć tak naprawdę 4, bo jeszcze jako asystent) to więcej niż 3 miesiące.
0
@Tasde Czepiasz się słówek, nawet Boniek nazywał wczoraj kilkukrotnie selekcjonera trenerem.
Owszem, przypadki się zdarzają i mam nadzieję, że Sousa będzie kolejnym z nich.
Jednak mając do wyboru kilku doświadczonych trenerów z sukcesami oraz Souse bez większych sukcesów kogo byś wybrał? Souse, bo repce Chorwacji się udało z jeszcze teoretycznie gorszym, więc czemu nam by się miało nie udać?
13
@RonnieVEB Skrzydła Peszkin-Dembouz to by było coś :D
9
@RonnieVEB Bez kitu XD Musi być w Polsce w takim razie, bo tvp sport chyba nie można oglądać za granicą (choć tego nie jestem pewien).
Tak teraz patrzę na transfermarket i jego agentem jest jakiś krewny. Dziwna sprawa, może szykuje się transfer :D
1
@DaPi Też prawda, na pewno lepszy ktoś taki niż Brzęczek. No nic, zobaczymy jak będzie.
0
@DaPi Athletic zostawmy na półfinał kiedy będą dwa mecze. Zawsze lepiej dwa razy im wpierdzielić niż raz :D
2
@DaPi Nasza drużyna ma naprawdę bardzo duży potencjał, ale szczere mówiąc bardzo obawiam się tego selekcjonera. Jak do tej pory z każdego klubu, w którym był później go zwalniali.
Jedynym światełkiem w tunelu jest to, że był liderem Serie A po 12 kolejkach z przeciętna Fiorentiną.
Ale dobra, dajmy mu się najpierw wykazać.
10
FC Barcelona, Athletic Bilbao, Real Betis, Granada, Levante, Osasuna, Sevilla, Real Sociedad, Valencia, Valladolid, Villarreal, Almería, Girona, Rayo Vallecano, CD Alcoyano i CDA Navalcarnero - drużyny, które awansowały do 1/8 finału Copa del Rey.
Losowanie dzisiaj o 13:00.
Mecze odbędą się 26, 27 i 28 stycznia.
8
Zbigniew Boniek w kwietniu w 2019:
"Jeżeli pan uważa, że portugalski trener jest taki dobry, dlaczego polskie kluby nie wezmą sobie ich szesnastu? Weźcie sobie! Pan ma receptę na piłkę: wyedukowanych, dobrych trenerów z Portugalii. W Polsce ciągle obce jest lepsze od naszego"
XD
0
Może Arkadiusza Moryto wziąć do Barcy, żeby nauczył chłopaków karne wykonywać
10
@tristan87 Pół oceny w dół za ziewnięcie w 59 minucie.
2
Nie do końca, wystarczyło trafić karnego... jednego z dwóch :D
11
@adi7adi8 Dokładnie. Puig zagrał i tak lepiej niż rok temu z Ibizą.
Dobrze nie było, ale co w takim razie powiedzieć o Griezmannie, Trincao i Braithwaicie? W pierwszej połowie w linii ataku Puig był zdecydowanie lepszy od nich. Szkoda, że zszedł, ale poniekąd rozumiem tę zmianę (żółta kartka i zmiana formacji).
0
@BarcaInfo Petr Cech gdy zdejmie kask:
1
@CatalanDream Depaj ficzado musi być to
0
@Janek_7 Gole z karnych w środek bramki owszem padają, ale nie mocnym strzałem po ziemi xD Wystarczy lekko podnieść piłkę, dać szansę bramkarzowi odlecieć w kierunku któregoś słupka. Choć tutaj i tak to by się nie zakończyło golem bo bramkarz się nie zamierzał rzucić.
1
@Don Lucas On tutaj tylko nadzoruje pracę Koemana
1
Swoją drogą nieźle się zaśmiałem po karnym Dembouza. Nie widziałem w życiu gorzej strzelonego karnego, nawet na orliku i wcale tutaj nie wyolbrzymiam.
Ale ten gościu to ogółem jest hit, parę minut później zapewnił nam zwycięstwo bardzo ładną bramką.
Potrafi w emocje :D
11
@BarcaInfo A Sevilla?
2
Messi gdyby grał miałby bliżej z domu na ten stadion niż na Camp Nou
2
10 lat oglądania Barcelony i żadnej dogrywki.
To teraz mam przez tydzień 3 :D
1
@ObiektywnyKibic121 Dzięki :)
Będzie bicie w mur niestety, byle się nie nadziać na kontrę.
7
Jasne, nie był to fenomenalny występ Ryśka, ale nie mam pojęcia z czego się cieszycie. Puig w ofensywie jako jedyny brał odpowiedzialność na swoje barki, prowadził grę, podejmował ryzyko.
Na pewno grał dużo lepszy mecz niż Griezmann, Braithwaite i Trincao.
0
@Senyer Pogba na plus
3
I cyk Bilbao gra dalej.
Rok temu też strzeliliśmy tam na 2:1 w doliczonym czasie :D
2
@doc Bo Lenglet ma dłuższy staż w zespole
2
@tristan87 Jeszcze wcześniej Dembele