1

Levante, Villarreal, Real Betis, Sevilla, Almeria, Barcelona, Granada i Athletic Bilbao- drużyny, które zakwalifikowały się do ćwierćfinału Copa del Rey. Losowanie odbędzie się jutro o godzinie 13:00, a mecze będą rozgrywane 2,3 i 4 lutego.

33

Koniec pięknej przygody Alcoyano, ale brawa za wyeliminowanie Realu!

2

No i brodacz znowu na trąbce będzie grał ;-;

2

@matirix20 Wolałbym by odeszło 5 razem zupełnie innych zawodników niż którykolwiek z tej dwójki.

3

Bilbao wyrównuje i to jeszcze ten brodaty strzelił XDD

19

Alcoyano brameczka z wolnego!! Jazda z tym Bilbao, pięknie

5

Oficjalnie: La liga podzielona na eleven i canal+ do końca sezonu 25/26...

https://www.facebook.com/822457661204084/posts/3619431518173337/

0

Pierwszy Portugalczyk, który mówi, że jest ktoś lepszy niż Ronaldo? :D

0

@Janiama O w końcu coś ciekawego może

0

,,Gospodarka jest w dobrej sytuacji" :D

4

Nie będzie godzin dla seniorów!

1

9

Here we go again...

1

@clyde Najlepszego!

1

@itmustbejoke Dobrze, że w mojej żabce są spoko kobity i mnie wpuszczają :D

1

Trincao ładnie śmiga nawet, w końcu mu coś wychodzi. Szkoda tylko, że nie podał wtedy do Leo...
Puig też mi się podoba, próbuje zagrać coś poza schemat, jednak minus za tą stratę w środku boiska pod koniec meczu.
Najgorszy w pierwszej połowie Firpo, choć miał prawie asystę (De Jong w poprzeczkę trafił).

1

@NaFazieHitman A xD to powodzenia chłopaki

0

@FilipeX Z główki i drugi też z główki :)

1

@masq Nie ma żadnego błędu, tak miało być. Nasz mecz na ich stronie tylko.

1

@Rewolucja123 Czemu nie oglądasz?

1

Mam dzisiaj jakieś deja vu, co nie wejdę na La Ramblę to widzę pytanie gdzie transmisja xD

0

@Janiama Sfrajerzyła trochę Dania

3

@BarcaInfo Mimo wszystko En Nesyri powinien wygrać

2

@Ghotti Pjanic za to podobna ilość meczy- 0 bramek i zmarnowany karny XD

0

@Tomo1989 Póki co obaj niewiele dają, ale Arthur w Juve przynajmniej strzela, więc uważam, że on.

0

@lukaszbarca15 Węgry też dość średnio właśnie

1

Dania-Egipt
Francja-Węgry
Myślicie, że czysta 1 wejdzie w obu przypadkach? (ręczna)

0

@Pawel13sz Chcesz zajechać pierwszy skład?

1

@Rewolucja123 Mam na myśli wszystkie sondaże, które były do tej pory i w każdym Font miał sporą stratę do Laporty. Myślisz, że korespondencyjne nagle nadrobią 30%? Nie ma szans. A jestem tutaj na pewno obiektywny, bo jest mi zupełnie obojętnie kto wygra (byle nie Freixa). Zarówno Font jak i Laporta mają swoje wady i zalety

0

@Rewolucja123 Nie ma szans, za duża strata do Laporty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?