Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Levante, Villarreal, Real Betis, Sevilla, Almeria, Barcelona, Granada i Athletic Bilbao- drużyny, które zakwalifikowały się do ćwierćfinału Copa del Rey. Losowanie odbędzie się jutro o godzinie 13:00, a mecze będą rozgrywane 2,3 i 4 lutego.
33
Koniec pięknej przygody Alcoyano, ale brawa za wyeliminowanie Realu!
2
No i brodacz znowu na trąbce będzie grał ;-;
2
@matirix20 Wolałbym by odeszło 5 razem zupełnie innych zawodników niż którykolwiek z tej dwójki.
3
Bilbao wyrównuje i to jeszcze ten brodaty strzelił XDD
19
Alcoyano brameczka z wolnego!! Jazda z tym Bilbao, pięknie
5
Oficjalnie: La liga podzielona na eleven i canal+ do końca sezonu 25/26...
https://www.facebook.com/822457661204084/posts/3619431518173337/
0
Pierwszy Portugalczyk, który mówi, że jest ktoś lepszy niż Ronaldo? :D
0
@Janiama O w końcu coś ciekawego może
0
,,Gospodarka jest w dobrej sytuacji" :D
4
Nie będzie godzin dla seniorów!
1
@ranger3120
9
Here we go again...
1
@clyde Najlepszego!
1
@itmustbejoke Dobrze, że w mojej żabce są spoko kobity i mnie wpuszczają :D
1
Trincao ładnie śmiga nawet, w końcu mu coś wychodzi. Szkoda tylko, że nie podał wtedy do Leo...
Puig też mi się podoba, próbuje zagrać coś poza schemat, jednak minus za tą stratę w środku boiska pod koniec meczu.
Najgorszy w pierwszej połowie Firpo, choć miał prawie asystę (De Jong w poprzeczkę trafił).
1
@NaFazieHitman A xD to powodzenia chłopaki
0
@FilipeX Z główki i drugi też z główki :)
1
@masq Nie ma żadnego błędu, tak miało być. Nasz mecz na ich stronie tylko.
1
@Rewolucja123 Czemu nie oglądasz?
1
Mam dzisiaj jakieś deja vu, co nie wejdę na La Ramblę to widzę pytanie gdzie transmisja xD
0
@Janiama Sfrajerzyła trochę Dania
3
@BarcaInfo Mimo wszystko En Nesyri powinien wygrać
2
@Ghotti Pjanic za to podobna ilość meczy- 0 bramek i zmarnowany karny XD
0
@Tomo1989 Póki co obaj niewiele dają, ale Arthur w Juve przynajmniej strzela, więc uważam, że on.
0
@lukaszbarca15 Węgry też dość średnio właśnie
1
Dania-Egipt
Francja-Węgry
Myślicie, że czysta 1 wejdzie w obu przypadkach? (ręczna)
0
@Pawel13sz Chcesz zajechać pierwszy skład?
1
@Rewolucja123 Mam na myśli wszystkie sondaże, które były do tej pory i w każdym Font miał sporą stratę do Laporty. Myślisz, że korespondencyjne nagle nadrobią 30%? Nie ma szans. A jestem tutaj na pewno obiektywny, bo jest mi zupełnie obojętnie kto wygra (byle nie Freixa). Zarówno Font jak i Laporta mają swoje wady i zalety
0
@Rewolucja123 Nie ma szans, za duża strata do Laporty