5

Arnoldzik widzę nerwy puszczają :)
The goalkeeper taken slowly

1

Alisson goni Messiego w ilości asyst drugiego stopnia

3

Ale ta gleba Marcusa mnie rozśmieszyła ;D

1

@Majsteer Będą mieli z niego pociechę.

3

@Cyzix @VamosRakieta kolega ma prośbę

1

@mkord To Twoja opinia. Według mnie Pani Aleksandra jest jedną z najlepszych, nie mówię, że najlepsza ;)

2

@itmustbejoke Myślę, że jak najbardziej tak, ale bardziej taką legendą drugiego rzędu :)

5

82 urodziny obchodzi dzisiaj Aleksandra Górska, jedna z lepszych polskich aktorek. Znana z roli babci Lucyny z Ojca Mateusza.
Babciu Lucyno, przede wszystkim stu lat oraz dużo zdrowia!!

5

@paweldunajecfcb Za pół godziny Contratiempo na tvp1

7

Aż Huesca się w oku kręci :)

1

@MesQueUnClub96 On też nie da rady wielkim Polakom :)

4

To jest ten dzień kiedy Granulat zepsuje skok w serii finałowej.
Dzisiaj polskie podium.

0

@tristan87 Co ciekawe, obchodził urodziny tego samego dnia co śp. Ryszard Kotys...
Zmarli w odstępie 9 dni.

2

Adam Małysz opijał swoje zwycięstwo w tcs na chrzcinach Tomasza Pilcha :)

2

@NaFazieHitman Czyli każdym piłkarzem Barcelony oprócz Braithwaita XD

16

Bardzo ciekawy i widać, że szczery wywiad. Oby Gerard został kiedyś prezydentem Barcelony!

1

@Janiama Wątpię by dał tyle rotacji na Betis. Za Brajta pewnie zagra Leo, za Puiga De Jong.
Ale mam nadzieję, że za tydzień z Alaves nie zagrają Araujo, Umtiti, Alba, Pedri, Messi i Griezmann. A Dembele, Busi i Frenkie niech wejdą z ławki albo zejdą w trakcie meczu

15

@TheGoldenEleven Na Atlético

0

No to finał z Levante :)

1

@Elnuum Nawet w dwa tygodnie, bo finał z tej edycji będzie 18 kwietnia ;) Ale oby nie wygrali żadnego z nich.

1

@Elnuum 3 kwietnia zostanie rozegrany

0

@POLAK12345 Będzie będzie i to nie jakieś

6

@viscajasiek Bardzo w to wątpię by aż tak spuchli. Choć bardzo im tego życzę, to to jest jednak 13 punktów, a Simeone nie jest frajerem.

0

@Chakalaka Oby Atleti odpadło

3

Karkołomny błąd XDD
Chyba u Pana w matematyce.

1

Najgorszą informacją jest to, że zszedł Fekir i Iglesias

1

@szkutnik91 Juanmi strzelił

4

A nie to Jimenez strzelił XDD

4

Brak drugiej żółtej dla Yeraya to nieśmieszny żart

1

@ranger3120 Ta laska była z Czech xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?