Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Arnoldzik widzę nerwy puszczają :)
The goalkeeper taken slowly
1
Alisson goni Messiego w ilości asyst drugiego stopnia
3
Ale ta gleba Marcusa mnie rozśmieszyła ;D
1
@Majsteer Będą mieli z niego pociechę.
3
@Cyzix @VamosRakieta kolega ma prośbę
1
@mkord To Twoja opinia. Według mnie Pani Aleksandra jest jedną z najlepszych, nie mówię, że najlepsza ;)
2
@itmustbejoke Myślę, że jak najbardziej tak, ale bardziej taką legendą drugiego rzędu :)
5
82 urodziny obchodzi dzisiaj Aleksandra Górska, jedna z lepszych polskich aktorek. Znana z roli babci Lucyny z Ojca Mateusza.
Babciu Lucyno, przede wszystkim stu lat oraz dużo zdrowia!!
5
@paweldunajecfcb Za pół godziny Contratiempo na tvp1
7
Aż Huesca się w oku kręci :)
1
@MesQueUnClub96 On też nie da rady wielkim Polakom :)
4
To jest ten dzień kiedy Granulat zepsuje skok w serii finałowej.
Dzisiaj polskie podium.
0
@tristan87 Co ciekawe, obchodził urodziny tego samego dnia co śp. Ryszard Kotys...
Zmarli w odstępie 9 dni.
2
Adam Małysz opijał swoje zwycięstwo w tcs na chrzcinach Tomasza Pilcha :)
2
@NaFazieHitman Czyli każdym piłkarzem Barcelony oprócz Braithwaita XD
16
Bardzo ciekawy i widać, że szczery wywiad. Oby Gerard został kiedyś prezydentem Barcelony!
1
@Janiama Wątpię by dał tyle rotacji na Betis. Za Brajta pewnie zagra Leo, za Puiga De Jong.
Ale mam nadzieję, że za tydzień z Alaves nie zagrają Araujo, Umtiti, Alba, Pedri, Messi i Griezmann. A Dembele, Busi i Frenkie niech wejdą z ławki albo zejdą w trakcie meczu
15
@TheGoldenEleven Na Atlético
0
No to finał z Levante :)
1
@Elnuum Nawet w dwa tygodnie, bo finał z tej edycji będzie 18 kwietnia ;) Ale oby nie wygrali żadnego z nich.
1
@Elnuum 3 kwietnia zostanie rozegrany
0
@POLAK12345 Będzie będzie i to nie jakieś
6
@viscajasiek Bardzo w to wątpię by aż tak spuchli. Choć bardzo im tego życzę, to to jest jednak 13 punktów, a Simeone nie jest frajerem.
0
@Chakalaka Oby Atleti odpadło
3
Karkołomny błąd XDD
Chyba u Pana w matematyce.
1
Najgorszą informacją jest to, że zszedł Fekir i Iglesias
1
@szkutnik91 Juanmi strzelił
4
A nie to Jimenez strzelił XDD
4
Brak drugiej żółtej dla Yeraya to nieśmieszny żart
1
@ranger3120 Ta laska była z Czech xD