2

@pax Marc Andre Ter Stegen

5

@avanes No i też Roma bo tego się jednak zupełnie nikt nie spodziewał.

0

@LuisSalvano A to on nie przedłużył kontraktu?

0

-0:3 z Juve
-0:3 z Romą
-0:4 z Liverpoolem
-2:8 z Bayernem
-1:4 z PSG
Uszeregujcie od najbardziej bolesnej do najmniej.
U mnie to:
1. Liverpool
2. Roma
3. Bayern
4. PSG
5. Juve
Dwa pierwsze ze względu na już praktycznie pewny awans po pierwszym meczu i ogromne nadzieję, a dwa kolejne za jedynie ogromne nadzieję.

11

@FafitFCB - Pi*da twojej starej
-Twojej starej też pi*da

0

@Rewolucja123 No to warto spróbować Moribę albo Orellane

4

@LuisSalvano Busiego? On w pierwszej kolejności do odejścia.

0

@Rewolucja123 XDDD ja wiem, że jest ciężko i ogromna frustracja wpływa, ale chłopie nie zachowuj się jak dzieci z tych śmiesznych facebookowych fp.
@Trepyveb Dwa skrzydła trzeba mieć na pewno uruchomione. Trincao i Dembele koniecznie. Leo na 9 wtedy, ale będzie się zapewne cofał do rozegrania. A kto w pomocy? Pewnie Ci sami co dzisiaj, choć ja bym wolał Griezmanna za Busiego, trzeba zaryzykować. W obronie Dest, Pique, Araujo i Alba.

4

-Przede wszystkim leży mentalność. Do momentu pierwszego gola Mbappe dobrze to wyglądało. Setka Griezmanna, gol Messiego, setka Dembele i kolejna setka Griezmanna. Skuteczność zdecydowanie zawiodła.
Później niestety mentalnie się rozsypaliśmy, kolejny raz... Naprawdę szkoda.
-Fatalna defensywa, ale to nie jest żadne zaskoczenie. Skoro mamy aż takie braki, a naszą taktyką był kontratak to czemu nie zagraliśmy piątką obrońców? Trzeba szukać rozwiązań, bo dopóki nie wróci Araujo zaczynamy mecz w plecy jednym golem, a z lepszymi drużynami dwoma.
-Będę bronił Koemana, ponieważ dobrze się spisuje u nas. Jednak to co mnie w nim denerwuje to jest to, że nie dopasowuje taktyki pod przeciwnika tylko zawsze stara się grać swoje. U Valverde było zupełnie na odwrót i dlatego w pierwszych meczach zazwyczaj miażdżył rywali taktycznie. Jedynie co było dzisiaj dopasowane do rywala to może tylko Dest był bardziej wycofany i skupiony na Mbappe. W pierwszej połowie nawet dobrze to funkcjonowało. No i też dziwna decyzja zostawiając na środku obrony samego Lengleta... Choć to akurat nie skończyło się jeszcze tak źle, bo w momencie tej zmiany obstawiałem, że skończy się na 1:5.
-W lecie koniecznie pozbyć się w sumie nawet nie muszę wymieniać kogo, bo każdy wie. Ewentualnie Alba wraz z Pique mogliby zostać i robić za zmienników. No i fajnie by było gdyby też Leo zdecydował się zostać.
-No cóż no... Pozostaje wierzyć. Zostało 90 minut. Wróci prawdopodobnie Araujo, a to dla nas świetna wiadomość. Pique pewnie się ogra do tego czasu i może będzie lepiej. Ja na rewanż wypuściłbym młodych, którym widać, że się chce. Bardzo podobała mi się zmiana Trincao, chłop pół boiska sam prawie przeszedł, nikt mu się do grania nie pokazał...
Ter Stegen, Dest, Araujo, Pique, Alba, De Jong, Pedri, Griezmann, Dembele, Messi, Trincao. Gorzej niż było dzisiaj nie będzie. Chłopaki będą musieli się pokazac, bo będą grać w moje urodziny :)
Mimo wszystko Visca el Barca!
I poczekajmy na lepsze czasy, bo one nadejdą.

2

@Chaoss 1. Racja.
2. Ktoś się musi drzeć.

3

@clyde Obiecujesz?

2

Zagrałem dzisiaj meczyk w fife Barceloną z PSG i jest dobrze, bo wygrałem 3:1.
Problem jednak w tym, że dwie bramki strzeliłem Rafinhą, a jedną Neymarem xD

0

@KacperVEB Umtiti zagrał dwa pierwsze mecze w tym roku praktycznie bezbłędnie, jednak potem pokazał, że zdecydowanie nie jest gotowy na grę na tym poziomie. Lenglet też nie zachwyca. Oby Araujo zagrał w rewanżu, a Pique wrócił do formy. Wtedy będzie dobrze.

2

@KacperVEB Też uważam, że Mingueza powinien.

1

Jestem na 99% pewien, że Pique dzisiaj zagra od początku. Jednak większe problemy będą podczas wyboru jego partnera na środku defensywy. Mingueza, Lenglet, Umtiti- kogo z nich wolicie?

0

@DaPi Jest też taki rok młodszy od Ciebie, a wyceniany na 80 mln.
https://www.transfermarkt.pl/ansu-fati/profil/spieler/466810

0

@Gwyn To masz moją zgodę. Przez najbliższe 7 lat ubierasz swój avatar w nieubranego Ramosa :D

0

@Arkon Jestem uczniem klasy maturalnej. I o ile jeszcze 2/3 miesiące temu praktycznie każdy w moim środowisku (klasa i bliżsi znajomi) bardzo chciał wrócić do szkoły tak teraz tylko jedna osoba (ze wszystkich, których pytałem co wolą) wyraziła chęć powrotu. Reszta (w tym ja) trzyma kciuki by już do matury zostać na zdalnych. Dlaczego? Ponieważ nauka zdalna znacznie różni się od tej w szkole. Każdy zdążył sobie już wyrobić własny harmonogram pracy i się do niego przystosować. W przypadku powrotu wszystko to zostanie zaprzepaszczone, zapanuje chaos w naszym codziennym rytmie pracy, wszystko będzie trzeba sobie układać od nowa... Dodatkowo jaki jest sens powrotu do szkół dla nas na 1,5 miesiąca? No żaden. Nic na tym nie skorzystamy. A w przypadku kwarantanny lub zachorowania jednego z uczniów lub nauczycieli albo tracimy 2 tygodnie jednego lub w najgorszym wypadku wszystkich przedmiotów. A jeśli do tego dojdzie pod koniec kwietnia to przepada nam w maju matura. Także tak to wygląda z perspektywy maturzysty i myślę też, że ośmioklasiści śmiało mogą się też pod tym podpisać.
Natomiast jeśli chodzi o klasy, które w tym roku nie piszą żadnego egzaminu to myślę, że one faktycznie powinny wrócić ze względu na powody, które opisałeś.

0

@FCB24 Nazwiska nie tworzą drużyny. Ta kadra pół roku temu awansowała do finału Ligi Mistrzów. Nie wolno ich lekceważyć.

1

Czyli niestety bez Araujo jutro. Szkoda.

1

Jprdl... Wczoraj 0,3 pkt od zwycięstwa, a dzisiaj dyskwalifikacja...

2

50-2=40 pamiętajcie

4

Andrzeju Andrzeju jeju jeju jeju :((
Jejku naprawdę szkoda, że tylko 0,3 pkt zabrakło mu do zwycięstwa.
Ale jest w końcu upragnione pierwsze podium w karierze, naprawdę wielkie brawa, Andrzej zasłużyłeś!!

2

@Chakalaka A nawet zajebiscie nie wspaniale :)))

0

@tmQbassive Na pierwszym ok, ale na drugim treningu Granulat był drugi. Ja bym go nie skreślał.

17

Zachowanie w sytuacji z tym chłopakiem do podawania piłek- klasa.
Ale to tłumaczenie o braku przyznania karnego jest żałosne.

0

@Chakalaka Eisenbichler w tym sezonie praktycznie nie wypada z czołowej 10, w tym dwa zwycięstwa, ale były to dwa pierwsze konkursy tego sezonu. Od tamtej pory nie udało mu się wygrać. Jednak jak wspomniałem nie wypada praktycznie z czołowej 10, jest wiceliderem PŚ i wszystko wskazuje na to, że ten sezon będzie jego najlepszym w karierze. Utrzymuje równą, bardzo dobrą formę, ale bez fajerwerek, bo te nam pokazywał jedynie przez pierwsze dwa weekendy kiedy deklasował rywali.
Podobna sytuacja ma się z Geigerem. Cały zeszły sezon kręcił się w okolicach piątego miejsca, czasem wypadł z 10 i 4 razy udało mu się wygrać. Jak dla mnie to jest stabilność dobrej formy z chwilowym większym przebłyskiem (gdy miał cztery konkursy z rzędu w top2), ale ok, możesz mieć swoje zdanie. Dla mnie wielka forma jest wtedy kiedy deklasujesz rywali, zaliczasz kilka zwycięstw z rzędu, a nie kiedy nie wypadasz z top10. Ty możesz uważać inaczej.

1

@Janiama France Football patrzcie jak to się robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?