7

@barcelonaLM Chyba, że wygrają Superpuchar z zeszłego sezonu, wtedy wciąż to będzie jeden rok :D

0

@Coutinho007 Tego nie możesz wiedzieć. W Bayernie też się kiedyś zmieni zarząd i kto wie co im do głowy wpadnie.

0

@Coutinho007 Czasy Bartomeu się skończyły.

0

@Coutinho007 Football bywa przewrotny. Sytuacja się odwróci szybciej niż myślisz. Nie ma czego zazdrościć. Trzeba pogratulować i iść naprzód.

0

@Dzemix111 Ale słaby ten Baja

0

@paweldunajecfcb Poniżej Zera (znaki)

4

@barcelonaLM En Nesyri setkę spartolił :/

4

@Kapitan_SW Nasz był skompletowany w jednym roku kalendarzowym. Oni potrzebowali dwóch ;D

4

Oficjalnie: Bayern Monachium jako druga drużyna w historii kompletuje sekstet.

2

@MESSIah16 Nic już nie strzeli, bo zszedł ;D

0

Chyba nie było spalonego
No i gol uznany :/

1

@Coutinho007 Nie wiem który, znam z nich tylko Gignaca xD
Może być, że to Paragwajczyk powiedział, tam też jest hiszpański.

7

Ale soczysta puta madre w wykonaniu Meksykańca :D

19

@Rewolucja123 W skrócie:
MATS: Jesteś tutaj żeby podawać piłki, nie rozmawiać, to jest Twoja praca
Lahoz: Marc teraz ja pójdę (do TS)
Słuchaj, zrób mi przysługę, kiedy piłka jest przy Tobie, ty ją podajesz i od razu odchodzisz. To jest Twoja rola (do tego chłopaka).

1

@MesQueUnClub96 No, ale Raw Air to konkursy na całym tygodniu, w normalnym kalendarzu oprócz tcs tak nie ma, więc można tak to podpiąć

2

@MesQueUnClub96 Albo dadzą jakieś konkursy zastępcze albo będzie prawie miesiąc mniej skakania :/

3

Oficjalnie: Raw Air 2021 odwołany!!
Wielka szkoda...
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/29349/raw-air-2021-odwolany/

0

@Chakalaka Od 2015 roku zajmował na koniec sezonu w pś kolejno: 30,18,14,10 i w tamtym sezonie bardzo dobre 2 miejsce. W tym sezonie narazie jest 8, ale aktualnie jego forma jest nie najlepsza, więc raczej do top5 już nie wskoczy.
Odpowiadając na Twoje pytanie- moim zdaniem tak.
Peter Prevc, Stefan Kraft, Kamil Stoch, Ryoyu Kobayashi i teraz Halvor Egner Granerud. To są zawodnicy, którzy w ostatnich latach byli w wielkiej formie, wygrywali konkurs za konkursem.
Jak dla mnie dominacja= wielka forma.
Tak naprawdę jedyne co wygrał Geiger (indywidualnie) to mś w lotach i parę pojedynczych konkursów w pś (na przestrzeni 3 lat 7 wygranych konkursów. To jest wynik co najwyżej niezły). Takich zawodników jak Geiger jest jeszcze przynajmniej kilku. Jeśli powiedzielibyśmy, że wszyscy byli w wielkiej formie to nadużylibyśmy tego określenia.

0

@Chakalaka Powrotu do wielkiej formy? Wielką formę to ma teraz Granerud, 2 lata temu miał Ryoyu, a 3 lata temu Kamil.
Geiger nigdy nie był w wielkiej formie.

27

@BarcaInfo Jeśli był faul to karny. Zupełnie nie rozumiem decyzji o wolnym.

10

@sintesox 36 sytuacji, 20 strzałów, 121 niebezpiecznych ataków, 2 poprzeczki, 1 słupek- nie zbierali się do ataku XDDD

1

@KrystianR Odniósł się do tłustego czwartku

0

@MarcelNJ11 A nie wiem kto dzisiaj wyjdzie, on czy Niedzielski czy jeszcze ktoś inny ;D

0

O której będzie konferencja?

0

@LuisSalvano Jeśli będą gotowi Pique i Araujo to myślę, że będzie dobrze. Pod warunkiem, że wcześniej wypoczną, zwłaszcza pomocnicy. Warto też zauważyć, że mecz z Sevillą będzie tydzień przed rewanżem z Psg, więc ewentualna remontada na pewno wzmocni morale.
Jak narazie najbardziej obawiam się zmęczenia i babolów w obronie. Na Alaves obowiązkowe rotacje, a z Psg fajnie gdybyśmy zagrali trzema środkowymi obrońcami.

1

Zagrajmy z PSG trójką środkowych obrońców, zagęścijmy środek. Przy naszych wylewach w obronie to chyba jedyne wyjście.

1

-Co słychać Koeman
-Bez zmian

1

@scotti xD tak na szczęście

1

@barteq Jak zablokują socjały :))

1

@mati10333 Niestety bardzo trafnie. I tak sobie żyjemy z roku na rok :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?