Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartek zrobił dziubek?
0
@mat32 Tak. Znaki
12
I bardzo dobrze. Konkursy lotów w Planicy mają swój klimat :)
https://mobile.twitter.com/parfjanowicz/status/1366505186173272067
2
@AmigoBlancos Asensio nigdy nie strzelił gola Barcelonie w lidze.
3
Już myślałem, że Wielki Vini Junior w końcu strzelił nie po rykoszecie, ale potem zobaczyłem powtórkę XD
Wciąż trzeba czekać
0
@Ratamahatta My też byśmy mieli 6 karnych z Granadą xD
0
@kuz Mbappe już się za niego bierze
1
@MarioVeB! No to akurat prawda, choć ja jego wielkim fanem nie jestem. Jego nominalna pozycja dubluje się z Leo, a na skrzydłach wolę kogoś szybkiego z dryblingiem, a tego Griezz nie potrafi.
1
@MarioVeB! Lepiej żeby on odszedł niż Messi.
0
@krefi10 Widzę to już dzisiaj setny raz, a ostatnio 4 komentarze niżej XD
4
@tomek8756 Bohaterów.
1
Bartek mając tyle wypranego siana powinien już 3 razy zmienić tożsamość i zamieszkać w Indiach... ale tego nie zrobił, więc pewnie wszystko wcześniej posprzątał.
Obym się mylił.
0
Better call Saul Barto ;D
https://img.gameme.eu/TV/445455048.jpg
6
Obu udało się w końcu dorwać
https://pbs.twimg.com/media/B89acIbIQAAUFgX.jpg:large
3
@KORTIS Może całą trójkę, Tuska, Busquetsa i Tusquetsa :D
4
Nara Bartek
24
@Rewolucja123 W sumie to nie do końca udało się ją zatrzymać, bo sama zgłosiła się później na policję XD
A co do samej akcji, to zaczynając od dwójki kretynów drących mordę w kierunku policjantów, a kończąc na debiliźmie polskich przepisów na temat skomplikowanych zasad w sprawie użycia broni przez polską policję. Niestety prawo u nas broni przestępcę. Prawdopodobnie ze względu tych przepisów policjanci zdecydowali się strzelać jedynie w opony. Ostetecznie to się nie powiodło, a napastniczka uciekła i mogła jeszcze komuś zrobić krzywdę lub nawet zabić.
Wracając jeszcze do tych świadków debili- policjanci dobrze zrobili, że nie strzelali gdy auto wjechało do środka. Trajektoria lotu pocisku nie skończyłaby się na oponie. Pocisk mógłby się odbić od podłogi i trafić w Bogu winną osobę. Tutaj mądrze postąpili policjanci, choć nie chcę ich do końca usprawiedliwiać, bo gdy auto wyjechało z budynku wyglądali jak dzieci we mgle. Czuć od nich było niepewność swoich decyzji. Pogubili się. Ale widać, że młode chłopaki, zapewne to była pierwsza ich akcja, w której poczuli nóż na gardle. Na szczęście cała sytuacja skończyła się dobrze.
Złą wiadomością niestety jest jednak to, że cała sytuacja w Polsce niczego nie zmieni. Dalej przygotowania policjantów do służby będą na zbyt niskim poziomie, a także aktualne przepisy w sprawie użycia broni dalej będą budzić wśród policjantów niepewność, bo zawsze jest z tyłu głowy, że możesz stracić przez to pracę, lub zostać skazanym.
Ps. Niezły instrybutor :D
0
@Rewolucja123 W przypadku gdy gramy trójką obrońców braki szybkościowe Busquetsa nie są aż tak widoczne i może on się skupić na rozgrywaniu. Świetnie rozplanował to Koeman.
15
@zadafcb Ten Pan kolejny raz się nieźle kompromituje... Niech może lepiej przypomni kto stawiał tabliczki XD
0
@Fawrf Przeróbka footrolla też niezła i w dodatku na czasie.
0
"Adam pisał, że o 8 rano byłem na śniadaniu jak nowonarodzony? Może dlatego, że ja tam cały czas siedziałem"
Pioter jest po prostu mistrzem :D
Przeżyliśmy sukcesy Małysza, Stocha czy nawet Kubackiego, ale to zdecydowanie Żyła jest najbardziej barwną postacią w historii polskich skoków.
0
@horang Chłopak ma dopiero 20 lat, nie można więc od niego oczekiwać, że będzie prezentował przez cały sezon równą formę. Miewał bardzo dobre mecze, potem było gorzej, a ostatnio znów jest ciut lepiej. Trzeba też pamiętać jak duży zrobił przeskok, z ligi holenderskiej do hiszpańskiej. Potencjał jest u niego bardzo duży i jak do tej pory jestem z niego zadowolony.
0
@Coutinho007 Na pewno nie Pjanic. Też obstawiam Griezmanna.
16
2/3 tygodnie temu pisałem, że chętnie zobaczyłbym ustawienie z trójką środkowych obrońców na PSG.
Przy tak ogromnych błędach w defensywie jakie popełniamy w tym sezonie myślę, że to by było jakieś rozwiązanie. Przy takim ustawieniu zagęszczamy środek pola oraz dajemy duży komfort Destowi i Albie, którzy mają bardzo duży potencjał w grze do przodu. Dodatkowym plusem tego ustawienia jest to, że braki szybkościowe Busquetsa nie są aż tak tragiczne w skutkach, ponieważ zawsze jest o tego jednego zawodnika z tyłu więcej. Jednocześnie bardziej dostrzegalna jest gra Sergio do przodu, dzisiaj pięknie raz w pierwszej połowie odnalazł się na skrzydle. Frenkie może zająć się grą box to box wchodząc w pole karne, a Pedri to mam wrażenie, że odnalazłby się wszędzie. Jego rozumienie taktyki jest genialne. No i oczywiście kluczowa jeśli chodzi o grę w ataku, dyspozycja dwójki napastników.
Dzisiaj właśnie coś podobnego oglądaliśmy z Sevillą.
Środkowi obrońcy świetnie się uzupełniali, boczni obrońcy rozegrali bardzo dobre zawody (tutaj Keoman mądrze to podzielił, w pierwszej połowie bardziej aktywny Sergiño, a w drugiej Alba). Bardzo dobra praca w środku pola, świetnie rozumiejący się duet Messi-Dembele oraz wisienka na torcie czyli nasz dzisiejszy pressing.
Widać było jak wiele sił kosztował nas ten mecz, a to niestety zła wiadomość, bo już w środę kolejny ważny mecz, który trzeba zagrać co najmniej tak dobrze jak dzisiaj. Mam nadzieję, że Koeman powtórzy to ustawienie (jedynie pewnie Griezmann zastąpi kontuzjowanego niestety Pedriego i oby Araujo zagrał zamiast Lengleta, który odziwo dzisiaj dobrze zagrał), a także że będziemy grać w taki sposób z mocniejszymi rywalami (Psg, Real, Atleti).
Pod względem taktycznym, pracy całego zespołu, skali rywala, bardzo dobrej pracy w defensywie, w pressingu, a także skuteczność w ataku oceniam ten mecz jako jeden z najlepszych w tym sezonie. Visca!!
22
@BarcaInfo Dawno tak pięknego pressingu nie widziałem u naszych
6
@MarioVeB! Świetne zawody wszystkich naszych, taktyka idealnie funkcjonowała
1
AAA TAK TO BRZMI!!!
Wielkie gratulacje Pioter!! ❤️
7
Leo mógłby się uczyć angielskiego od Żyły :D
0
@Rewolucja123 Dest obok Minguezy i się zgodzę.
On i Alba będą symetryczni.
3
@cules100pro Oby nie. Pedri się marnuje na skrzydle.