4

@Rewolucja123 Poważnie, wszystkich zgłosiłeś?
Chłopie, tych komentarzy było 1000, ty chyba swój nowy rekord ustanowiłeś :D

2

@Rewolucja123 Griezmann? Biegał w pressingu, walczył, wywalczył karnego, zaliczył nawet jeden piękny odbiór na Mbappe... i to tyle.
Owszem, może nie zagrał słabego meczu, ale na pewno nie zagrał też wybitnie. Porównując jego grę w dzisiejszym meczu do gry swoich kolegów z drużyny to Antoine zagrał przeciętnie.

1

@tristan87 Nie przesadzajmy. Gol Messiego o wiele ładniejszy.
Jedynie ta przewrotka Giroud mi do głowy przychodzi.

0

@Worny Jak wygra ligę to zostanie, jak nie wygra to wyleci.
Czyli oby wyleciał :)
(choć do jego samego nic nie mam)

1

@Mr8lack Tacy tam kumple jak z hiszpańskich sędziów profesjonaliści

0

@barcelonaLM To w takim razie czemu te sędziowskie ułomy nie powtórzyli? Przecież nawet to sprawdzali...

7

@Criss18Barca Cristiano Ronaldo z Porto

8

Co do Firpo to odnoszę tutaj to samo wrażenie co do Minguezy.
Jako boczny obrońca średnio, jako stoper średnio, ale już jako boczny środkowy obrońca w ustawieniu 3-5-2 bardzo mi się podoba.

0

@Kamiloza91 Jest Comas w drugiej drużynie i ewentualnie ten Alaba.

0

@Vebrol Imo głupia żółta kartka, która wykluczyła go z dalszego meczu.

1

@Fabik Chyba tylko z in vitro się tu powtórzyło xD

1

@itmustbejoke Bez Dembele

0

@AmigoBlancos Dokładnie, jeszcze trzeci mecz przecież

2

@Pawel13sz Ból dupy byłby gdybyśmy umniejszali ich sukces. Tymczasem my jesteśmy dumni z dzisiejszej gry Barcy i chcemy sobie odrobinę wynagrodzić ich odpadnięcie :)

2

PSG sprzeda Mbappe by kupić La Ramble

5

PSG jest za cienkie nawet na Firpo

19

PSG popiera Tuska

36

PSG łowi ryby w pralce

6

10 lat kibicowania Barcelonie, nigdy nie odpadli wcześniej niż w ćwierćfinale, a gdy już to nastąpiło to akurat w moje urodziny... :D
Ale nie czuję smutku. Czuję po pierwsze dumę za to jak dobry mecz dziś zagrali i po drugie ogromny niedosyt też z tego samego powodu.
Cholernie szkoda mi tylu niewykorzystanych okazji...
Dembele, drugi raz Dembele, za mocne podanie do Leo, przestrzelony rzut karny, w drugiej połowie setka Leo i jeszcze by się coś znalazło...
Mogliśmy to mieć Panowie, dzisiejszą grą nawet zasłużyliśmy, bo rozegraliśmy świetne spotkanie, pełne serca i walki, Paryż kompletnie nie istniał...
Ale to tylko gdybanie, setki trzeba wykorzystywać, a głupich karnych nie prokurować. Football to gra błędów, a my ich popełniliśmy po prostu więcej. Zawsze trzeba podjąć walkę, nigdy nie wolno się poddawać, gdy się uda to świetnie, o to chodzi, a gdy się nie uda to zostaje pogratulować przeciwnikowi. I ja właśnie chciałbym pogratulować PSG, zwłaszcza Pochettino. Facet świetnie to poustawiał, wymyślił bardzo rozsądny i co z ich perspektywy najważniejsze- skuteczny plan na cały dwumecz.
A my? Myślę, że przed Barceloną ogromne perspektywy na przyszłość. Ogrom młodych, utalentowanych zawodników, kilku doświadczonych, prezentujących nadal klasowy poziom w tym najlepszy piłkarz w historii (brawa za pięknie golazo dzisiaj), trener z jajem oraz co najważniejsze- ogromne chęci by wygrywać!
Vamos Barca!! Sezon wciąż może być świetny, powalczmy o dublet!!!

1

@Cwaniak4 Remontada no es possible*

0

@draxidox Kurs 2,55 na awans PSG? Gdzie?

12

@KacperVEB @insp1re @Hosh To tylko kiepski troll

0

@Rewolucja123 W formacji z dwójką stoperów zgadzam się.
Ale w momencie gdy poza De Jongiem będzie jeszcze dwóch to takie zagęszczenie środka pola może wypalić.

1

Wzorując się listą powołanych myślę, że wyjdzie skład któryś z tych trzech:
1) Ter Stegen, Dest, Mingueza, Lenglet, Umtiti, Alba, Busi, FDJ, Pedri, Messi, Dembele/Griz
2) Ter Stegen, Dest, Mingueza, De Jong, Lenglet, Alba, Busi, Moriba, Pedri, Messi, Dembele/Griz
3) Ter Stegen, Dest, Mingueza, Lenglet, Alba, Busi, De Jong, Pedri, Messi, Griezmann, Dembele

Najbardziej bezpieczny będzie chyba ten pierwszy, ale nie ukrywam, że z przyjemnością zobaczyłbym ten drugi.

1

@Gonzo349 Pewnie kierowali się tym, że w oficjalnym komunikacie klubu tuż po kontuzji był spodziewany powrót na rewanż 1/8 LM.

0

@Pawel13sz Myślę, że każdy by go chciał, on jest mega kocurem :D
Ale będzie ciężko o niego.

0

@Pawel13sz Ter Stegen, Dest, Araujo, Garcia, Alba, De Jong, Moriba, Pedri, Messi, Haaland (lub inny napastnik, zależy kogo kupimy), Fati
Choć osobiście wolałbym inne ustawienie, które moim zdaniem bardziej pasuje do obecnego footballu.

1

@Rothan1 Okej, dzięki serdeczne, pozdro :)

1

@Rothan1 Jeśli sytuacja na świecie pozwoli, to w sierpniu będę w Barcelonie. Trzeba spróbować :D

2

@dv7wisnia Również identycznie uważam.
@Zip No wiadomo, że tak, nie mieliby życia gdyby spacerowali najludniejszą ulicą Barcelony :D Ale podałem tylko przykład.
@Rothan1 Mega zazdroszczę. Gdzie ich spotkałeś jeśli mogę się zapytać, jak wyjeżdżali z treningu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?