6

@MasnyTed Po pierwsze oni sobie żartowali, a po drugie nie 3 marca, bo Barcelona już w grudniu czy nawet listopadzie momentami grała 3-5-2.

1

@Xxxbarca4ever Bodajże 5 jeśli dobrze pamiętam.

0

@kaamil1910 Ja mam nadzieję, że Messi się wykartkuje dopiero na Getafe. Jeżeli Leo opuści mecz z Valladolid to będzie 21 dni bez gry i wróci dopiero na Real, a tydzień później od razu finał z Bilbao, czyli dwa najważniejsze mecze w sezonie. Musi być w formie i rytmie meczowym.

2

@Messibestplayerintheworld W ofensywie super, ale musi jeszcze trochę popracować nad obroną.

0

@Denver Trudna była matma, ale że aż na 17% skopać? :D
Trzymaj się!

1

@Ojciec5tkidzieci Z matmy teraz jest 45 punktów do zdobycia, nie 50.
To te ,,ułatwienia" :D

1

@norbi77 Paniee, tu konieczna natychmiastowa amputacja

1

Nie mam pojęcia jak bardzo trzeba mieć nasrane w głowie żeby takiego karnego podyktować xDD szkoda gadać, bo psuje to statystyki Marcowi, a już szczególnie jeśli Huesca ruszy do przodu i nam punkty urwie.

0

@BoreekxD Ale w weekend, nie na tygodniu.

2

@Rewolucja123 Moriba

1

@clyde Po czym pojechałaś boltem XD

5

@Pietraszko To tylko gdybanie... do którego bliżej ma Atlético, bo oni jako jedyni są zależni tylko od siebie.

1

Do finału Pucharu Króla będziemy grali jeden mecz na tydzień. Następny mecz będzie na Camp Nou z Getafe i dopiero wtedy spodziewałbym się jakichkolwiek rotacji. Do tego czasu zapewne będziemy grali wszystko pierwszym składem oczywiście może z kosmetycznymi zmianami.

1

@Rewolucja123 Akurat Ivan powinien wtedy odejść. Jedynie szkoda by było Dembele, ale z drugiej strony jakby wrócił Neymar to ten nic by nie grał.

0

@MarioVeB! Bierz bez zastanawiania się.
Gdzie taki zakład? Bo sam bym obstawił :)

4

@AmigoBlancos Nikt nie mógł tego przewidzieć.
Tak samo Dembele przed transferem do Barcelony miał tylko jedną kontuzję przez całą karierę (czyli bodaj 2/3 sezony).
No tak się czasami zdarza, nic nie można poradzić.

1

@xBoMBoWiECx Aktualnie jak dla mnie bardziej zasłużył Pedri :P

3

@xBoMBoWiECx Dałbym Pedriemu.
Ale ze względów marketingowych dostałby go jakiś nowy nabytek.

13

@Barcza223 Mowa tu o jego formie z pierwszego półrocza. Gdyby ją utrzymał to najgorszy transfer w historii zamieniłby się na jeden z najlepszych.

1

@Katalończyk 99 To było przed ostatni raz ;D

32

@Pietraszko Faktycznie, mało mamy 10 w składzie...

2

@cchesterr43 Aż mi się przypomniał jego gol krzyżaczkiem w Lidze Europy z przed kilku sezonów :)


0

@BLENDZIOR A czy ja powiedziałem, że to tylko sushi?

0

@Janas11224 Ciekawe czy jest szansa na 100 baniek łącznie za Cou i Grieza.

4

@MarioVeB! Jestem chyba jedyną osobą na świecie, która nie lubi sushi.

1

Fatalna wiadomość...
Alvaro Sanz złamał piątą kość śródstopia.
https://www.sport.es/es/noticias/futbol-base/alvaro-sanz-sufre-fractura-pie-11578767

0

@LeoMessiah Jakieś tam ma, ale i tak pewnie Paryż to weźmie.

27

Cały doliczony czas Barca B spędziła przetrzymując piłkę w narożniku przy polu karnym Espanyolu :D

1

@Rewolucja123 City gra praktycznie co tydzień bardzo istotny mecz, wiąż liczą się w 3 czy tam 4 rozgrywkach. Układanka Pepa działa, City jest jak walec w tym sezonie. Więc wytłumacz mi, jaki ma interes w tym żeby ogrywać 33 letniego, ostatnio wiecznie kontuzjowanego zawodnika, który w dodatku za kilka miesięcy odchodzi z klubu? XD no nie ma żadnego sensu, lepiej dać szanse tym, którzy w klubie zostaną.
Podobnie sytuacja wygląda z Ericiem Garcíą. Pep chwali go przy każdej możliwej sytuacji, rok temu postawił na niego w LM, ale po co ma go teraz ogrywać skoro lada moment już go w klubie nie będzie? Nie ma w tym żadnego interesu, bardziej mu się opłaca dać szanse innym, np. Diasowi.

0

@Rewolucja123 No właśnie, czyli jak miał złapać rytm meczowy nie wchodząc na boisko XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?