Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Whudi Kto się konkretnie tak zachowuje? Bo ja nie widzę żadnej takiej osoby. Nie pisz głupot.
20
@kuz W ostateczności tak. Ale dla mnie klękanie i tak nie jest dobrym pomysłem, bo jest ono symbolem oddania wyższości, nie równości.
116
Zbigniew Boniek na temat klękania przed pierwszym gwizdkiem na stadionach w Anglii:
,,Ja jestem absolutnie przeciwko takim akcjom. To jest bowiem populizm, bo za tym nic nie idzie. Piłkarze czasem klękną, a jakby się niektórych z nich spytać, dlaczego klęczą, to nawet by nie wiedzieli"
Bardzo dobrze Panie prezesie, mam nadzieję, że Polacy jutro nie będą brać udziału w tej szopce.
0
@LuisSalvano No niestety, tacy księża zdecydowanie odpychają od kościoła. Na szczęście u mnie w parafii księża bardzo dobrze wykonują swoje obowiązki, nie manipulują i da się chyba z każdym normalnie pogadać. Również nie są łasi na kasę, a od roku jest tak, że parafia (nie licząc tacy) nie zbiera pieniędzy. Jedynie jest podany numer konta i jeżeli ktoś ma ochotę wesprzeć parafię to tak to może zrobić. Również ostatnio dołączył do nas młody ksiądz około 30 i on jest chyba najrówniejszym księdzem jakiego znałem. Tak, też jest zdania, że w kościele potrzebne są zmiany.
0
@neeed No zależy od formy, ale Dembele bardziej pasuje na końcówki.
0
@Pilka_jest_okragla Messi, Haland, Depay
Na ławce: Dembele, Aguero, Fati
I jedziemy z trypletem :D
4
@PershingFanatykLMFCB -Xavi z Realem (2:6)
-Lewandowski z Wolfsburgiem
-Messi (i tu do wyboru do koloru, ja postawię na wieszanie prania na Bernabeu)
-Dowolny mecz Maradony ze zwycięskiego mundialu
2
https://www.facebook.com/257001858303/posts/10159348379158304/
Kolejne zarazenia w naszej kadrze, jeden piłkarz i dwóch członków sztabu. Tożsamość narazie nieznana.
4
@Azi Było, ale to jest tak mocne, że chętnie obejrzę kolejny raz :D
2
@Barca1992 Życzę mu by zagrał. Musi pobić ten rekord Mullera, to będzie wielka sprawa.
12
,,Były gwiazdor Arsenalu, Kolo Toure, miał nienegocjowalny zwyczaj, że na drugie połowy meczów zawsze wybiegał jako ostatni zawodnik swojej drużyny. Mało kto z kibiców w ogóle na to zwracał uwagę. Aż do pewnego spotkania w Lidze Mistrzów, w 2009 roku...
Arsenal grał wtedy z Romą w 1/8 finału LM, a w przerwie problemy zdrowotne miał William Gallas. Przeciągały się na tyle, że Francuz nie wybiegł z kolegami od razu na drugą połowę. A skoro Gallas nie wybiegł, to i Toure miał z tym problem...
Iworyjczyk nie złamał swojej zasady, więc Arsenal drugą część meczu rozpoczął w dziewiątkę. Gdy już Gallas był gotowy i wbiegł na boisko, zrobił to również Toure. Ale jakby kompromitacji było mu mało, zrobił to bez zgody sędziego, więc po chwili obejrzał żółtą kartkę. "Przynajmniej nauczyłem się nowego przepisu" - podsumował później sympatyczny obrońca." ~ Usiądź opowiem Ci o piłce (Facebook)
To niezły Kolo z niego :D
1
Szczęsny, Bereszyński, Bednarek, Glik, Piątkowski, Rybus, Krychowiak, Moder, Zieliński, Jóźwiak, Piątek
Autobus i grać na 0:0. Jak się poszczęści to może uda się nawet wyjść z jakąś kontrą w przewadze liczebnej :D
2
No to jednak wracamy do In Świderski we trust xD
5
@Czeresniafcb Proponowałbym jednak trochę więcej szacunku. Grosicki przez wiele lat dał reprezentacji bardzo dużo. Aktualnie ma problemy w klubie, ale i tak udało mu się zaliczyć asystę.
1
@TylkoBarca7273 Taktyczne ośmieszenie tuż przed El Clásico, ah ten Ramos i jego nieczysta gra :D
5
Kozłowski bardzo pozytywne wrażenie zostawił. Mam nadzieję, że dobrze wykorzysta swój potencjał, bo jest on naprawdę spory. W tym roku albo najdalej za rok transfer za granicę i za dwa lata będzie piłkarzem wyjściowego składu reprezentacji.
24
Brawo Świderski za bramkę do autokaru
1
Jóźwiak kolejny bardzo dobry mecz. Podoba mi się też dzisiaj Zieliński i Piątkowski. Piątek próbuje, ale coś dzisiaj nie ma szczęścia, a Lewy jak to Lewy.
0
@Adamski69 Trochę szkoda będzie psuć tę passę w czwartek, no ale trudno
0
@nieprzysiadalnosc Oba mocno ryzykowne, zwłaszcza Kosowo u siebie jest mocne, ale powodzenia!
3
Jeżeli Fati dojdzie do pełni zdrowia oraz formy to myślę, że Lucho spróbuje go na 9.
Oyarzabal, Ferran, Gil- o skrzydła się nie musi martwić.
0
@tbas Napisał, że pierwszy mecz od początku
0
@Pawel13sz Dzięki za info xD Chyba jednak nie załapałeś o co mi chodziło
0
@mikiiki Chłopie mylisz mecze. Hat trick Lewego był w Warszawie, a mi chodzi o mecz w Gruzji.
0
@Pawel13sz Bardziej tak jak na Euro przechodzili, 1:1 i w karnych xD
0
Ciekawe ile by Polska z 2016 roku wygrała z obecną Hiszpanią :D
0
@Borneo Polska ich na luzie 4:0 klepnęła więc bez przesady
0
@mextexperu Może żeby ograniczyć podróże
5
W 2013 roku na stadionie w Gdańsku Polska pokonała Danię 3:2. Debiutancką bramkę (dla swoich reprezentacji) zdobyli wówczas Mateusz Klich, Piotr Zieliński oraz pewien napastnik zespołu gości o fryzurze Fellaino-Puyolowo podobnej.
Prezentował się on wtedy tak (zdjęcie nie z tego meczu, ale z tamtego okresu):
https://thumb.resfu.com/media/img_news/afp_fr_b403d18424011605bc8e2677a49f01f84582cc3a.jpg?size=776x&q=60
Dzisiaj prezentuje się tak :D
https://www.footballtransfers.com/wp-content/uploads/2021/01/Copyright-ProShots-10210695-scaled.jpg
#8yearschallenge
0
@lucas/catalan Apolonia zdecydowanie :)