Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sobotę Psg jedzie do Strasbourga. Kurs na zwycięstwo gospodarzy to 4.26.
Podoliński, mam nadzieję, że twoje pewniaczki wchodzą.
0
@l0Messini @pafcioxxx @messi564 @LuisSalvano @Bobo25 Dembele bym na pewno nie zamienił, Griezmanna bym rozważył. Ale jeżeli to prawda, że Dembele nie przedłuży kontraktu jeśli mu się nie podniesie pensji to chyba jednak prawdopodobne, że mogą być jakieś rozmowy odnośnie takiej wymiany.
0
To co, wymieniamy Bombelka na Neya? :)
3
O kurła Ney, to mi teraz zaimponowałeś...
4
@skubi99 Pewnie Messiego po prostu zobaczył
3
Gareth Bale:
"Jakieś istoty pozaziemskie istnieją w stu procentach. Jestem przekonany, że tak jest. Oczywiście mamy wiele teorii spiskowych na ten temat. Ja na przykład na sto procent jestem pewien, że widziałem kiedyś UFO."
:DD
2
@Rewolucja123 Przerobić go na 9? Nie ma szans. Z Valladolid pierwszą połowę grał jako 9 i szło mu kiepsko, w drugiej grał na skrzydle i był najlepszy na boisku.
Za dużo ma braków by grać na 9, Ousamane to skrzydłowy.
1
@Werka7 Oby nie. Musi wyjść Araujo.
16
Oficjalnie: Na mecz Polski z Hiszpanią podczas Euro 2020 będą mogli wejść kibice!
San Mames będzie mogło być zapełnione w 25%, czyli około 13tys kibiców.
Pierwszy krok ku powrotu do normalności
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/euro-2020/euro-2020-polska-hiszpania-na-san-mames-w-bilbao-pojawia-sie-kibice/y0wxlzq?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb
12
@michaleu W sumie to ciekawa statystyka :D
1
@Coutinho007 Czemu bez sensu i skąd wiesz, że nie nastąpi? Zresztą nawet jak nie nastąpi to cała sytuacja jest ciekawa i analizowanie jej nie jest bezsensowne. Przecież od tego jest to forum... Szacun dla niego, że napisał taki długi komentarz, który wcale głupi nie jest. Zresztą zaznaczył na początku, że jak kogoś to nie interesuje to niech pominie. Czepiacie się na siłę.
@LuisSalvano Ja myślę, że może spróbować wrócić do Barcy, ale wątpię by się to udało. A jeśli nie Barca to obstawiam, że zostanie na te 3 lata w Paryżu. Jest jeszcze opcja z Juve, ale musiałby odejść Ronaldo co jest do zrobienia, ale tu też mi się wydaje, że jeszcze z 2 lata tam zostanie. No chyba, że podmianka, Ronaldo do Paryża, a Neymar do Turynu :D
0
@barcelonaLM Bardzo obiecujący sondaż :)
4
Powiem tak, jeżeli zagramy swoje to nie powinniśmy w sobotę przegrać. Real nie gra niczego wybitnego. Oczywiście brawa dla nich, bo zagrali dzisiaj mądrze, ale mam wrażenie, że są do yebnięcia :)
Trzeba przede wszystkim uważać w obronie, nie popełnić takich błędów jak Liverpool dzisiaj. A jeśli chodzi o atak to niech zagrają chociaż połowę tego co w San Sebastián :D
Natomiast jeśli utrzymamy formę z wczoraj to niestety Real nas skarci. Ale oby nie!
0
@MrCule_X Pierwsza bramka to też prezent od obrońców. Pomijając genialne podanie Kroosa to Vinicius był jednak kryty przed dwóch xD
13
@BarcaInfo 35 kolejka- całe top4 gra ze sobą. Fajne mecze będą.
0
@Szicek10 Co to ma za znaczenie. Jak się mówi Hiszpania to chyba logiczne o jaką część Hiszpanii chodzi. Czy jak mówisz o czasie w Anglii to myślisz, że ten sam czas jest w Gibraltarze?
1
@msmsms Depay 0
García 0
Wijnaldum 0
Lisandro Martínez 25*
Gaya 25*
Haland 150*
Kane 100*
*Oczywiście nie brałbym ich wszystkich.
Priorytetowo jednego z dwójki Haland/Kane i jeśli zostałoby pieniędzy to następnie Gaya i ewentualnie ten Lisandro.
0
@maroon Rosja, Anglia, Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy czy na upartego także Polska.
Dużo państw mogłoby to zorganizować, ale wątpię by ostatecznie przenieśli.
1
@MesQueUnClub96 Właśnie z tego co czytałem to Dublin miał początkowo zastąpić stadion Tottenhamu, ale policja się sprzeciwiła, bo nie chce żeby dwa stadiony z Londynu organizowały mecze. Ale nawet gdyby to i tak mają dużo stadionów by spokojnie zorganizować Euro. Też jestem tego zdania, że powinni przenieść wszystko do Anglii.
4
Według The Sun, Dublin ma się wycofać ze współorganizacji Euro 2020. Wszystkie 4 mecze zaplanowane na to miasto mają zostać przeniesione na Etihad Stadium. Jutro oficjalna decyzja.
Manchester-Bilbao-Manchester
Ładne wycieczki czekają Polaków.
1
@PolskiBarcelonista10 W Hiszpanii nie ma godziny różnicy.
4
,,Początek sezonu 1996/97, Londyn. Za chwilę Arsenal gra z West Ham United w meczu 1. kolejki Premier League, a w zespole "Młotów" zadebiutować ma Paulo Futre - była gwiazda Atletico Madryt, niegdyś drugi piłkarz świata w plebiscycie "France Football". Portugalczyk jest gotowy na debiut, ale gdy otrzymuje od magazyniera koszulkę ze swoim nazwiskiem, doznaje szoku. Widzi na niej numer 16 - coś się ewidentnie nie zgadza, nie taka była umowa. Futre nie jest rozczarowany, jest wściekły, bardzo wściekły. Zagwarantował sobie dziesiątkę w kontrakcie, wszystkie sparingi grał z "dychą", a tu nagle jakaś 16.
Wywiązała się sprzeczka między piłkarzem a menadżerem, Harrym'm Redknappem.
- Futre numer 10! Eusebio numer 10, Maradona numer 10, Pele numer 10 i Futre numer 10! - mówił łamaną angielszczyzną zawodnik.
- Nic już nie zrobimy, Paulo, musisz grać w tej koszulce - uspokajał go Harry Redknapp.
- Nie! Żadna piep... 16! Ma być piep... 10! Mam to zapisane w kontrakcie!
Portugalczyk nie dał się przekonać. Odmówił gry i wrócił do hotelu. Zwolniło się więc miejsce na ławce rezerwowych, które zajął 17-letni Rio Ferdinand. Lekko pijany, bo miało go w ogóle nie być w kadrze meczowej, i pozwolił sobie na kilka drinków przed meczem. Co ciekawe, składy drużyn były już przekazane sędziom, więc Redknapp musiał się do nich udać i przekonywać: "Słuchajcie, ale numer! Frank Lampard wpisał do składu Futre, a on przecież w Portugalii się leczy! Musimy nanieść małe poprawki...".
Na początku następnego tygodnia Futre został wezwany do gabinetu Redknappa.
-Nie możemy teraz zmienić numerów, sprzedało się zbyt dużo twoich koszulek z 16 na plecach - zaczął tłumaczyć, a właściwie blefować, Redknapp.
- Ile? Ile w sumie klub na nich zarobił? - spytał Futre.
- Noo, dużo, naprawdę dużo. Tak ze 100 tysięcy funtów zarobiliśmy.
- Ok. Zwróćcie ludziom pieniądze, dajcie mi "dychę", a ja wam przekażę 100 tysięcy.
100 tysięcy. Funtów. Od piłkarza dla klubu. Za zmianę numeru na koszulce. To się naprawdę działo!
Ostatecznie Portugalczyk nie musiał tyle płacić - dogadał się z angielskim pomocnikiem Johnem Moncurem: ty mi dajesz numer 10, ja ci pozwolę korzystać z mojej luksusowej willi w Portugalii.
Futre rozegrał dla West Hamu w sumie tylko 9 meczów w Premier League, ostatni z nich - trzy miesiące po debiucie. W niesławie, jako jeden z najgorszych transferów w historii "Młotów", wrócił do Atletico Madryt.
Moncur ani razu nie odwiedził jego wilii. Nie zdążył."
~Usiądź opowiem Ci o piłce (fb)
Ego zdecydowanie za wysokie...
0
@LUPR X D
0
Co stawiacie na ten tydzień w Lidze Mistrzów?
3
@Rust_Cohle Kilkaset euro od federacji i kilkadziesiąt tysięcy euro od Pereza
1
@jeyx77x Wiem, że słusznie, też tak napisałem ;)
@ShawnC Racja, wybroni się, bo to był jednak atak z tyłu na nogi. Ale sam bym czerwonej nie dał. Dobrze jednak, że Valladolid kończyło mecz w 10, bo na to zdecydowanie zasłużyli.
3
@jeyx77x brak wolnego na Messim, łokieć na Griezmannie, brak karnego na Descie, ręka Alby, czerwona Valladolid, brak drugiej żółtej dla Bruno.
Wolny na Messim powinien być, tak samo zdecydowanie odgwizdany powinien zostać łokieć na Griezie. Karny na Descie? Mimo wszystko ja bym go chyba jednak nie dał. Tym bardziej nie ma też karnego za rękę Alby. Czerwonej Valladolid bym też chyba nie dał, ale już w tej samej akcji Bruno kopie leżącego Dembele w głowę... Druga żółta i czerwona, choć ja się zastanawiam czy za to nawet bezpośredniej czerwonej nie powinno być.
2
@Coutinho007 Ale o kim ty mówisz? Czy ja napisałem świetny mecz Griezmanna? Nie. Nie był to jego świetny mecz, nie był nawet dobry. Jednak mówienie, że był fatalny też nie jest w pełni sprawiedliwe, bo parę fajnych piłek zagrał (zwłaszcza w drugiej połowie do momentu zmiany). Po prostu przeciętny mecz Francuza.
10
@Chakalaka Griezmann fatalny? No polemizowałbym, na pewno nie był to jego jakiś wybitny mecz, ale też nie fatalny.
Najlepsi według mnie Pedri, Lenglet i Dembele
18
@kryhaa Mimo wszystko ja bym dał jednak żółtą. Ale nic by nie przepadło, bo Bruno powinien wylecieć.