2

Jeżeli Juve przegra dzisiaj swój mecz, a Napoli wygra jutro z Lazio to Juve po tej kolejce spadnie na 5 miejsce.
A nawet jeśli Napoli przegra to Lazio wygrywając ten i jeszcze jeden zaległy mecz (bo w tej chwili mają je dwa) to też Juve może wypaść poza sferę LM na rzecz Lazio.
W przypadku remisu, Napoli traci 1 pkt do Juve, a Lazio 3, z tym że oni będą mieć jeszcze jeden mecz mniej.
Czyżby Cristiano grał w przyszłym sezonie w Lidze Europy? :D

0

@Puyolex Jeden z nich może, a nawet powinien usiąść. Mam nadzieję, że Moriba zagra od początku.

2

,,-Stała u mnie w małym mieszkaniu w Trondheim przez 11-12 dni, a ja cały czas na nią się patrzyłem i w końcu zaczęła nade mną dominować psychicznie i zacząłem z nią rozmawiać. W końcu powiedziałem jej "już dość i wynocha" i wyrzuciłem ją z domu jak niechcianego lokatora. Stoi teraz na półce u moich rodziców w Asker pod Oslo" – Halvor Egner Granerud o swojej kryształowej kuli :D

1

@Rust_Cohle Piersi czy pupa?

1

@PatrychoO I akurat pierwszy sezon bez Agüero

0

@Mr8lack Zgadzam się. Wraz z opuszczeniem Superligi przez kluby z Anglii to wszystko straciło sens.

0

@Mr8lack Podobno to fejk z tą 17.

0

@Cobra303 Tak teraz patrzę i rzeczywiście :D
Ale wtedy cały czas się w domu siedziało i czas leciał inaczej.

2

@Barwindg Tak, też pamiętam :D
To był rewanż na Camp Nou, który wygraliśmy 3:2 i chyba wtedy wydarzyła się też pamiętna akcja z palcem w oku.

0

Jutro gramy z Getafe o 22.
Swoją drogą, pamięta ktoś kiedy ostatnio graliśmy mecz ligowy o tej godzinie?
Pamiętam, że kiedy trenerem był Guardiola takie mecze zdarzały się dość często, a teraz nie ma ich prawie w ogóle. Przynajmniej ja nie mogę sobie przypomnieć.

7

@Kgorecki2500 Porąbany świat

3

Barcelona, Real, Milan, Juve
Cóż to będą za pojedynki, nie mogę się doczekać startu SuperLigi.

0

@ptrx To ja Żywców nie piję, wolę Perły :D
A co do tego gola Messiego, to masz tutaj filmik:


Dośrodkowanie, piłka odbija się od Godzina, trafia do wysuniętego Messiego i ten dopełnia formalności. Jednak sędzia potraktował to jako podanie i nie od Godina tylko od Fabregasa i odgwizdał spalonego. Szkoda.
Ogółem to z sentymentem wspominam ten sezon ligowy mimo przegranego tytułu. Barca, Atlético i Real szły łeb w łeb do samego końca (Real wypadł z walki o tytuł chyba dopiero dwie kolejki przed końcem), dużo zwrotów akcji, piękne bramki zwłaszcza Alexisa obu Madrytom oraz co chyba najbardziej cieszyło w tamtym sezonie to oba wygrane klasyki, a zwłaszcza ten drugi na Bernabeu (4:3 i hat trick Messiego). :)

2

@ptrx Tak było. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy właśnie po tym golu Sancheza. Zaraz po przerwie wyrównał Godin, a jeszcze później było kontrowersyjne nieuznanie bramki Messiego :))
@Coutinho007 @Barwindg Identycznie mam. Alexis coś miał takiego w sobie, że nie dało się go nie lubić :D

2

Co za przyjęcie :o



Pamiętam jak cieszyłem się gdy Alexis do nas przychodził.
Choć legendą Barcelony nie został to jednak zostawił po sobie pozytywne wrażenie. Mega piękne bramki z Realem i Atletico. Szkoda, że odszedł, bo mógł zrobić dla nas jeszcze więcej, ale mimo wszystko, wszyscy wyszli na tym na plus- Alexis zagrał sezon życia w Arsenalu, którego był główną gwiazdą, a do Barcelony przyszedł Luis Suárez, który rok później świętował u nas tryplet :)

8

@Yosemite A jeszcze kilka lat temu ogrywali Real na Bernabeu...

7

@BarcaInfo Helena mam zawał

1

@Czarodziej1980 Nowy format LM został potwierdzony w poniedziałek.
Jak dla mnie jest on dramatyczny... Mam nadzieję, że da się w tej kwestii coś jeszcze zmienić.

0

@itmustbejoke Widzę, że natrafiłeś na tego samego posta w grupce na fb co ja :)
Ale koledzy wyżej mają rację, to było Deportivo La Coruña

6

No to teraz wracamy do Ligi Mistrzów, która podczas całego tego zamieszania zmieniła formułę na najdurniejszą w historii...

0

@RonaldoR9 Nie ma sprawy. Życzę miłego popołudnia!

0

@Pawelsky Skąd ty się urwałeś XD to jest tylko forum. Nie będę szukał skrinów z przed 10 lat żeby napisać komentarz...
Hajto się nie przyznaje do błędów, a ja to zrobiłem, więc chyba kiepskie porównanie ;)

0

@NiemoralnyAdam Rzeczywiście, mój błąd.
@RonaldoR9 Kolega Adam wskazał mi ten fragment i już faktycznie widzę spalonego. Jednak skąd myśl, że wprowadzam ludzi w błąd celowo? Bardzo kiepsko u Ciebie z logiką.

0

@kewin Tam nie było żadnego spalonego.
@RonaldoR9 Buraków? Co było burackiego w mojej wypowiedzi? Proponuję zapoznać się ze znaczeniem tego słowa. A następnie spojrzeć na powtórkę tej bramki.

9

,,Spotkanie było pełne emocji i przez 90 minut nie padły gole."

I tu błąd, w okolicach 70 minuty Pedrito strzelił na 1:0, ale sędzia odgwizdał niesłusznego spalonego... Szkoda, bo w 3 sezony byśmy mieli dwa tryplety. Miazga.

0

Jakiś wciągający film na Netflixie do polecenia?

0

To było najgorsze pół godziny w moim życiu

0

@Chakalaka Wyjątkowo podzielam opinię.
Liverpool im dalej w tabeli tym lepiej...

0

@PatrychoO Chyba 13, nie 21 :D

2

@Kgorecki2500 Ten to do każdej kamery się pcha xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?