0

@BarcaInfo Oo filmik o nowym Mascherano. Chętnie obejrzę sobie później przed snem, dzięki wielkie :D
Choć niestety wątpię w jego transfer, bo coś dużo nam się tych stoperów uzbierało. Musieliby odejść Lenglet i Umtiti.

0

@TheHeisenberg Jasne, że lubiłem, tak jak zaznaczyłem na dole, każdego lubiłem/lubię. Po prostu pamiętam, że w sezonach kiedy grali Maxwell i Milito im bardziej kibicowałem (może dlatego, że byli postaciami drugoplanowymi? Nie wiem).
Ale jeśli chodzi o piłkarzy, których najbardziej szanowałem i szanuję to Puyol byłby zdecydowanie numero uno.

0

@TheHeisenberg Pisałeś ulubionych, nie najlepszych ;) jeśli miałbym wypisać najlepszych to chyba tylko Messi, Iniesta i Ney by zostali.

3

@Junngeas Porównywanie ich obu to obraza dla Lucasa

0

@Kubavilla7 Mniej niż 2,5 gola.

1

@VirtuoZ Tak, jestem pewien.

0

@TheHeisenberg
1. Messi
2. Alexis Sanchez
3. Sergi Roberto
4. Neymar
5. Pinto
6. Iniesta
7. Afellay
8. Sandro Ramirez
9. Cuenca
10. Milito, Maxwell

Ale oczywiście wszystkich lubię :)

1

@sopelinho Jeśli chodzi Ci o założone konta to pod koniec roku była statystyka, że jest ich 90kilka tysięcy.

4

Żadna reprezentacja podczas Euro 2020 nie pokona w fazie grupowej więcej kilometrów niż Polska. Mało tego, nie licząc Szwajcarii, którą nieznacznie wyprzedzamy, trzecia czwarta oraz piąta ekipa w tym zestawieniu pokonają już o połowę kilometrów mniej od Biało-Czerwonych...

To nie ma niczego wspólnego ze zdrową rywalizacją sportową...

https://sport.tvp.pl/53509095/podroze-w-sporcie-zawodowym-ile-lataja-pilkarze

1

Prawdopodobnie będę w sierpniu w Barcelonie. Fajnie by było gdyby chociaż te 50% wpuścili.

17

Zagrał super na mundialu w Rosji, pamiętam jak bardzo chciałem żeby przyszedł i zastąpił Neymara. Ale trzeba sobie zadać pytanie czy jakby do nas przyszedł to czy też by miał takie problemy z nadwagą i kontuzjami? Zapewne tak, więc Eden dołączyłby do elitarnego kwartetu porażek transferowych- Coutinho, Dembele, Griezmann, Hazard (choć w Dembele dalej wierzę, a Griezmann się rozkręca).
Właśnie dlatego dobrze, że nie przyszedł.

2

@LeoMessiah Gola na dajczmanie strzeliłem

1

Starcie tytanów

0

@TylkoBarca7273 Mi tam się w nim spoko jeździło :D Taki spoko samochód do kieszonki, ale trzyma jakość.

1

@FanKFC Teraz już wszystko jasne. Na początku sezonu był przyznany walkower i myślałem, że on się wlicza do dwumeczu :D

1

@amanter A faktycznie, bo jednak ten walkower z początku sezonu się nie liczy. Dobra dzięki.

1

@Witekk10 Ale byłaby burza gdyby Granada wtedy wyrównała

0

Czemu piszecie, że Juve na ten moment jest poza LM skoro mają tyle samo punktów co Napoli, ale lepszy bilans meczów bezpośrednich? Bo chyba we Włoszech też się bilans liczy, a nie bramki, przynajmniej tak pisze na flashscore. No chyba, że to błąd i tak naprawdę liczą się bramki, wtedy faktycznie Napoli byłoby przed Juve (o jedną bramkę).

1

@TylkoBarca7273 Czym się uczysz jeździć? Hyundai i20 czy Toyota?

0

@ShawnC Jego brat był za to kocurem przez pewien czas.

3

@msmsms Od mundialu w RPA. Kibicowałem wtedy Hiszpanii i od nowego sezonu tata nakierował mnie na Barcę. Fajnie, że w pierwszym moim kibicowskim sezonie mogłem świętować zwycięstwo w LM :)

0

@tristan87 W MLS (Los Angeles Galaxy)

13

@pax Lenglet 40% Alba 60%. Z tym, że u Alby to był raczej po prostu pech, bo się poślizgnął. Nie wiem natomiast czemu Lenglet nic nie zrobił. Sytuację jednak mógł jeszcze uratować Pique gdyby zdecydował się na wślizg od razu po tym jak Chukwueze minął Ter Stegena. Mógłby wtedy zablokować strzał, ale oczywiście nie można go za to winić.

1

@kamiVeB Możemy zremisować raz z kimkolwiek pod warunkiem, że resztę meczy wygramy.

42

@Barca93874 Griezmann z doświadczenia wiedział co mówi :D

2

@pax No ja nie wiem czy tak dawno, jakiś miesiąc temu Griezmann miał metr do pustej bramki i... podał do bramkarza ;)
Na szczęście obaj wczoraj zagrali bardzo dobre mecze.

5

@TylkoBarca7273 Zdecydowanie: Messi, Alba, De Jong.
Busi przez pierwsze pół roku był pod formą, Pedri ma wahania formy, a Griezmann często znika. Myślę, że numerem 4 byłby Araujo gdyby nie tak częste kontuzje.

1

@michal26 Też z całego serca życzę im LE, ale dopóki zajmują 4 miejsce to bym ich jednak nie skreślał

5

@Krzywy95 Ter Stegen, Dest, Mingueza, Pique, Lenglet, Alba, Busi, Pedri, Griezmann, Messi, Dembele

0

@itmustbejoke Pierwszy koszyk jest dla mistrzów, a 2,3 i 4 już według rankingu. Swoją drogą zanosi się na naprawdę mocny drugi koszyk w przyszłym sezonie:
- dwie drużyny z pośród: Barca, Atleti, Real
- Juve
- United
- Chelsea
- Psg
- Lipsk
- Milan
(choć oczywiście 3 z tych drużyn mają jeszcze szanse ma wygranie LM w tym sezonie co da im 1 koszyk).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?