0

@KimBassinger1 No i właśnie w meczach przeciwko Granadzie i Sevilli Koeman pokazał jak świetnym jest motywatorem. Niezbyt imponujące? A to dlaczego? Real wygrał w taki sposób 3 razy Ligę Mistrzów.

Nie uważam by to było okej, że w takim momencie tracimy tak ważne punkty. Ale uważam, że przyczyną tego, że je tracimy nie jest Koeman lecz wąska, uboga kadra, zmęczenie zawodników, dołek, formy czy kontuzje kluczowych piłkarzy przez praktycznie cały sezon. Mamy tutaj szeroki wachlarz możliwości. Wina Koemana jest tutaj najmniejsza, choć i on swoje grzechy niewątpliwie ma.
Mówisz, że trzeba jak najwięcej takich meczów ze słabszymi wygrywać. Zgadzam się oczywiście, lecz nie trafiłeś, bo od początku stycznia Koeman w lidze nie wygrał zaledwie trzech takich meczów.

1

@Vane Skąd wiesz, że tu o motywację chodzi?
Wąska, uboga kadra? Wyczerpanie zawodników pod kątem fizycznym? Po prostu zwyczajny dołek formy? Nie może być...

0

@Encore Bruno Soriano owszem :)

3

@ptrx Koeman jest od motywowania zawodników i ustalania taktyki. Co do motywowania to myślę, że akurat ten aspekt mu dobrze wychodzi. Potrafi złapać drużynę za jaja. Dzisiaj tego nie widzieliśmy, ale wszystkie 3 gole straciliśmy po błędach indywidualnych naszych zawodników... To nie jest wina Koemana.

1

@mr_robot Też wątpię by Guardiola wrócił, dlatego jeśli Koeman miałby odejść to obstawiam, że zastąpi go Pimienta.

0

@KimBassinger1 To w takim razie podaj mi trenera, którego drużyna pokonuje wszystkie słabe drużyny.

9

@Kamiloza91 Atletico

4

@KimBassinger1 Przecież Valverde miał o niebo lepszą kadrę niż Koeman...
Koeman nie wypełnia nawet minimum? Wygranie Copa del rey to jest mniej niż minimum? To w takim razie co jest minimum? Dublet? Dublet, który wygraliśmy zaledwie parę/paręnaście razy w historii?

0

@kaamil1910 Firpo jest kompletnie bez rytmu meczowego, a Umtiti jest jeszcze gorszy niż Roberto. Co do Minguezy to tu tak, mógł go wystawić, ale pewnie wolał ogrywać Roberto i przetestować nowe ustawienie. Kiedy to robić jak nie przy prowadzeniu dwoma bramkami?

0

@mr_robot Allegri? W życiu, to nie trener na Barcelonę. Ten Hag przedłużył kontrakt, a Marcelino dopiero co przyszedł do Bilbao.
Jeśli Koeman miałby odejść (oby nie) to obstawiam albo Pimientę albo jakimś cudem Laporta namówi na powrót Guardiolę jeśli ten wygra LM.

2

Przynajmniej 50 ziko mi weszło na czysto, essa, dzięki Sporting :D Swoją drogą Sporting w trakcie naszego meczu przełamał 18 letnią dominację Porto oraz Benfici i został mistrzem Portugalii, gratulacje!
Tylko szkoda, że Barca drugi kupon zepsuła, ale to dopiero był trzeci mecz, więc aż tak nie boli.

0

@KacperVEB Nie wiemy co się dzieje w szatni, ale Koeman raczej wygląda na faceta który się umie wydrzeć, więc za pewne nie pili herbatki z miodem w przerwie.
@taris Piłkarze mają mózgi i się starają... Trochę słaby argument po meczu kiedy wszystkie bramki straciliśmy po błędach indywidualnych.

1

@kaamil1910 Jak wygrywasz 2:0 do przerwy to chyba logiczne, że wprowadzasz rezerwowych. A tutaj w dodatku Araujo miał jakiś uraz, więc zmiana była konieczna.
@udarpawarotam Jak to nie ma wyników? Zwycięstwo w Pucharze Króla oraz podium w lidze. Przypomnę, że według niektórych tutejszych znawców w listopadzie mieliśmy walczyć o jedynie samą kwalifikację do LM.
Pamiętasz jaką stratę mieliśmy w styczniu do lidera? Ponad 10 pkt. Jaką mamy teraz? I to wtedy kiedy w naszej pomocy gra dwóch 18latków.

5

Za co wy macie pretensje do Koemana?
Cała drużyna nie wyszła na drugą połowę... Przy każdym golu dla Levante przynajmniej jeden z naszych popełnił błąd krytyczny. Pierwsza bramka na konto Roberto, druga na konto Messiego, trzecia na konto Desta, Pique i Ter Stegena.
Koeman ma swoje wady, ale jeśli drużyna traci trzy gole przez wylewy i brak zaangażowania to to nie jest jego wina.

0

@SkilledHydra16 Akurat Messi sam dzisiaj popełnił kardynała zakończonego golem Levante.

0

@SonBarcaGoku Żaden hajsik, musi zostać. Jeśli oczywiście przedłuży kontrakt.

2

@koksik2700 Cały sezon z jednym krótkim urazem, więc czemu miałby dzisiaj złapać? Zwłaszcza, że na przeciążenie nie może narzekać, bo ostatnio mniej gra.

3

@FanFcBarcy Trochę absurdalne pytanie :D Nie widzę kompletnie żadnego argumentu, dla którego jego odejście byłoby dobre.

0

@lukasik17 Najprawdziwsza prawda

3

@deyna2018 Tak, tylko miasta które zapewnią możliwość wejścia na trybuny będą mogły brać udział w organizacji.

0

@Chakalaka Koeman czyta La Ramblę

6

,,Manchester City tak samo jak obecnie, w sezonie 11/12 po 35 kolejkach miało 80 punktów i było na drodze po zdobycie mistrzostwa
W sezonie 2011/12 PSG sensacyjnie skończyli na 2 miejscu w lidze. Obecnie PSG również jest na granicy skończenia na sensacyjnym 2 drugim miejscu
W 2011/12 Chelsea również wygrała w lidze z Manchesterem City 2-1 po comebacku z wyniku 0-1
Joe Willock jest pierwszym graczem Newcastle, który strzelił gola w 4 kolejnych meczach PL od Papissa Cisse w sezonie 2011/12
Chelsea pokonała Real Madryt posiadaniem piłki na poziomie 32 procent, ostatni mecz Ligi Mistrzów UEFA jaki Chelsea wygrała z mniejszym posiadaniem piłki był przeciwko Barcelonie w 2011/2012
34-letni Drogba opuścił Chelsea pod koniec sezonu 2011/12 jako czołowy strzelec Chelsea w UCL strzelając 6 bramek - 2 główki, 3 lewą nogą, 1 prawą,
34-letni Giroud odchodzi pod koniec tego sezonu i jest czołowym strzelcem Chelsea w UCL strzelając 6 goli - 2 główki, 3 lewą nogą, 1 prawą
Sędzia Chelsea w półfinale UCL 2011/12, Cüneyt Çakir urodził się 23 listopada
Sędzia Chelsea w półfinale UCL 2020/21, Daniele Orsato urodził się 23 listopada
Gareth Bale strzelił w tym sezonie swojego pierwszego hat-tricka dla Tottenhamu od 2012 roku
Finał play-off Championship w sezonie 2011/12 odbył się 19 maja, tego samego dnia co finał UCL
Finał play-off Championship w sezonie 2020/21 odbędzie się 29 maja… tego samego dnia co finał UCL
Wynik pierwszego meczu półfinału, w którym Chelsea nie brała udziału podczas UCL 2011/12, to 2-1
Wynik pierwszego meczu półfinału, w którym Chelsea nie brała udziału podczas UCL 2020/21, to ... 2-1
Chelsea zremisowała wyjazdowy mecz półfinałowy na UCL 2011/12 z zawodnikiem, który okrążył bramkarza i strzelił gola.
Chelsea zremisowała wyjazdowy mecz półfinałowy w UCL 2020/21 z zawodnikiem, który okrążył bramkarza, aby strzelić gola.
Pod koniec sezonu 2011/12 Tottenham Hotspur zwolnił swojego menedżera, Harry'ego Redknappa.
Pod koniec 2020/21 Tottenham Hotspur zwolnił swojego menedżera, Jose Mourinho."
~ Rzeźnicy kartomani

Hit jak to się sprawdzi :D

2

@Siergiej_Piputkin Dopiero co wybory wygrał, a już chcesz go wymieniać... Daj mu się nacieszyć tą prezydenturą

0

@msmsms Ja dopiero jedynie po dwóch podstwach jestem, w czwartek mam pierwsze rozszerzenie, więc się wtedy wypowiem :D

1

@patryk355 Zazdroszczę, ja dopiero po dwóch, a przede mną jeszcze trzy xD

6

@szkutnik91 Kompletnie nie rozumiem podważania tej decyzji... Karny jak byk. Inna sprawa, że w derbach Madrytu Real nie dostał karnego po podobnej ręce i o to powinny być pretensje.

5

@Messibestplayerintheworld Błagam, oby nie

0

@Werka7 Pedri 8, Agüero 16, Depay 17- tak bym to widział. Ale pewnie faktycznie Memphis 9 dostanie.

0

@tomek8756 Według mnie zdecydowanie słuszny. Choć Real w bardzo podobnej sytuacji nie dostał karnego w meczu z Atletico (moim zdaniem niesłusznie).

2

@Rewolucja123 Jak dla mnie kompletnie bezsensowny ruch. Busquets coraz częściej będzie grzał ławkę, ale w jego buty powinien wchodzić Nico lub Moriba, a nie dziadek Parejo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?