Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczęsny, Bereszyński, Bednarek, Glik, Rybus, Moder, Zieliński, Kozłowski, Frankowski, Lewandowski, Jóźwiak
Dawać taki skład na Hiszpanię, przynajmniej się młody pokaże i może na transfer jakiś załapie
0
Ale wstyd XD Idę się napić
0
@kamilo0066 Mak dośrodkowywał piłkę i Szczęsny ustawiał się właśnie pod to dośrodkowanie. Moim zdaniem prawidłowa reakcja.
0
@MesQueUnClub96 Co?
5
Ciekawe co niby Szczęsny miał zrobić w tej sytuacji, w której padła bramka... Glik go całkowicie zmylił, od słupka i w Szczęsnego. Nie miał szans, Fabiański, Boruc, Neuer czy Ter Stegen też by to puścili.
3
@Janiama Polska 3:0 :)
2
Linetty w pierwszym XDDD
Ale dobrze, że jest Jóźwiak.
Vamos Polonia!
1
@Janiama Anglia wygra 4:2 :)
1
@Kengo Drągowski, Walukiewicz, Piątkowski, Puchacz, Karbownik, Bielik, Moder, Urbański, Kozłowski, Jóźwiak, Musiałowski, Białek.
Rośnie nam pokolenie bardzo technicznych graczy. Myślę, że ten okres od za 5 do 10 lat może być naprawdę udany.
Dodatkowo ogromną robotę zrobił u nas Lewandowski. Jest autorytetem dla wielu młodych, którzy będą chcieli być jak on.
0
@Kamiloza91 Tak, bardzo bym się zdziwił gdyby grał dalej
0
@olejtm Czyli już wiadomo, że nie będzie grany
5
Oficjalnie: Rumuński arbiter Ovidiu Alin Hategan poprowadzi mecz Polaków ze Słowacją‼️
Co ciekawe, Rumun sędziował mecz Polaków z Irlandią Północną podczas EURO 2016
2
@karszun Bardzo dobrze, że tvp transmituje. W Polsacie miałbyś może 3 mecze w telewizji otwartej, a pozostałe pod premium. Natomiast tvp wszystko robi w otwartej.
0
@Homeopata8989 Na Camp Nou całkiem nieźle zagrał :D Szkoda, że mu więcej szans nie dali.
1
@Janiama
Polska 2:0 Słowacja
Polska 1:2 Hiszpania
Polska 1:1 Szwecja
0
@Cadafaz On na szczęście sędziuje Belgie z Rosją w sobotę, więc narazie nas nie dostanie :D
1
Wiadomo już kto będzie sędziował mecz Polaków ze Słowacją?
0
@david89 Zawsze miał sens
0
@Dembouz1899 U mnie niestety nie będzie (Lublin)
0
@Tasde Już mi lepiej, dzięki :)
4
Stwierdziłem, że dokończę sobie odcinek serialu i włączę Argentynę dopiero w 20 minucie, przecież nic nie może się wydarzyć XD
18
@Janiama No chyba ostatnio to Fabiański fazę pucharową nam na Euro obronił. Ale to już 5 lat...
8
O 20:40 Kazimierz Górski urodziłem się dla piłki, pamiętajcie
4
@Rewolucja123 No musi, ale od kreacji masz już teraz Busiego, Messiego, nawet De Jonga i Pedriego (tego w formie), choć oni jeszcze muszą się w tym aspekcie poprawić. Kogo masz od zasuwania po boisku? Nikogo. Tego nam najbardziej brakuje. Z kreacją zawsze sobie w miarę dawaliśmy radę.
4:0 na Anfield- Messi stworzył 3 setki
8:2 z Bayernem- Przez pierwsze 15 minut mieliśmy 3 bardzo dobre okazje.
4:1 z PSG - Griezmann marnował co się dało.
Jak widać, w każdym meczu w LM, w którym ostatnio odpadaliśmy na tworzenie sytuacji nie narzekaliśmy. Oczywiście może być w tym aspekcie lepiej, ale źle nie jest.
Tak więc przez co odpadaliśmy z LM? Przez to, że nie miał kto zapie.dalać po tym boisku. Już sam Busquets nienadążający za przeciwnikiem to dużo, a co dopiero by było gdyby dołączył do niego Parejo? Nawet nie chcę myśleć. Football w tych czasach to intensywność, nie magia. Spójrz na drużynę Chelsea. Sam Kante biega tam więcej niż cały środek pola Barcy razem wzięty. Ale zasuwa tam dosłownie każdy. I głównie dzięki temu udało im się wygrać LM.
6
@Rewolucja123 Zapomniałeś dodać o tym, że rusza się jak mucha w smole. Środek pola złożony z dwóch człapaczy (Busi i Parejo) to tylko proszenie się o kłopoty. W tej formacji wybieganie jest ważniejsze niż dobre podanie (które oczywiście również jest ważne).
0
@Coutinho007 Wtedy to z ligi spadamy na bank
0
@Coutinho007 Może od razu ćwierćfinał CDR, 6 miejsce w lidze i 3 miejsce w grupie LM
1
@Kackiewicz Zasysa, czego nie rozumiesz?
;DD
4
@Shapiro Szkoda, że Wolski żadnego dobrego meczu nie dostanie. Najlepszy komentator z tego grona.
1
@MesQueUnClub96 Żeby wygrać ZP trzeba mieć poparcie :D