0

Szczęsny, Bereszyński, Bednarek, Glik, Rybus, Moder, Zieliński, Kozłowski, Frankowski, Lewandowski, Jóźwiak

Dawać taki skład na Hiszpanię, przynajmniej się młody pokaże i może na transfer jakiś załapie

0

Ale wstyd XD Idę się napić

0

@kamilo0066 Mak dośrodkowywał piłkę i Szczęsny ustawiał się właśnie pod to dośrodkowanie. Moim zdaniem prawidłowa reakcja.

0

5

Ciekawe co niby Szczęsny miał zrobić w tej sytuacji, w której padła bramka... Glik go całkowicie zmylił, od słupka i w Szczęsnego. Nie miał szans, Fabiański, Boruc, Neuer czy Ter Stegen też by to puścili.

3

@Janiama Polska 3:0 :)

2

Linetty w pierwszym XDDD
Ale dobrze, że jest Jóźwiak.
Vamos Polonia!

1

@Janiama Anglia wygra 4:2 :)

1

@Kengo Drągowski, Walukiewicz, Piątkowski, Puchacz, Karbownik, Bielik, Moder, Urbański, Kozłowski, Jóźwiak, Musiałowski, Białek.
Rośnie nam pokolenie bardzo technicznych graczy. Myślę, że ten okres od za 5 do 10 lat może być naprawdę udany.
Dodatkowo ogromną robotę zrobił u nas Lewandowski. Jest autorytetem dla wielu młodych, którzy będą chcieli być jak on.

0

@Kamiloza91 Tak, bardzo bym się zdziwił gdyby grał dalej

0

@olejtm Czyli już wiadomo, że nie będzie grany

5

Oficjalnie: Rumuński arbiter Ovidiu Alin Hategan poprowadzi mecz Polaków ze Słowacją‼️

Co ciekawe, Rumun sędziował mecz Polaków z Irlandią Północną podczas EURO 2016

2

@karszun Bardzo dobrze, że tvp transmituje. W Polsacie miałbyś może 3 mecze w telewizji otwartej, a pozostałe pod premium. Natomiast tvp wszystko robi w otwartej.

0

@Homeopata8989 Na Camp Nou całkiem nieźle zagrał :D Szkoda, że mu więcej szans nie dali.

1

@Janiama
Polska 2:0 Słowacja
Polska 1:2 Hiszpania
Polska 1:1 Szwecja

0

@Cadafaz On na szczęście sędziuje Belgie z Rosją w sobotę, więc narazie nas nie dostanie :D

1

Wiadomo już kto będzie sędziował mecz Polaków ze Słowacją?

0

@david89 Zawsze miał sens

0

@Dembouz1899 U mnie niestety nie będzie (Lublin)

0

@Tasde Już mi lepiej, dzięki :)

4

Stwierdziłem, że dokończę sobie odcinek serialu i włączę Argentynę dopiero w 20 minucie, przecież nic nie może się wydarzyć XD

18

@Janiama No chyba ostatnio to Fabiański fazę pucharową nam na Euro obronił. Ale to już 5 lat...

8

O 20:40 Kazimierz Górski urodziłem się dla piłki, pamiętajcie

4

@Rewolucja123 No musi, ale od kreacji masz już teraz Busiego, Messiego, nawet De Jonga i Pedriego (tego w formie), choć oni jeszcze muszą się w tym aspekcie poprawić. Kogo masz od zasuwania po boisku? Nikogo. Tego nam najbardziej brakuje. Z kreacją zawsze sobie w miarę dawaliśmy radę.
4:0 na Anfield- Messi stworzył 3 setki
8:2 z Bayernem- Przez pierwsze 15 minut mieliśmy 3 bardzo dobre okazje.
4:1 z PSG - Griezmann marnował co się dało.

Jak widać, w każdym meczu w LM, w którym ostatnio odpadaliśmy na tworzenie sytuacji nie narzekaliśmy. Oczywiście może być w tym aspekcie lepiej, ale źle nie jest.
Tak więc przez co odpadaliśmy z LM? Przez to, że nie miał kto zapie.dalać po tym boisku. Już sam Busquets nienadążający za przeciwnikiem to dużo, a co dopiero by było gdyby dołączył do niego Parejo? Nawet nie chcę myśleć. Football w tych czasach to intensywność, nie magia. Spójrz na drużynę Chelsea. Sam Kante biega tam więcej niż cały środek pola Barcy razem wzięty. Ale zasuwa tam dosłownie każdy. I głównie dzięki temu udało im się wygrać LM.

6

@Rewolucja123 Zapomniałeś dodać o tym, że rusza się jak mucha w smole. Środek pola złożony z dwóch człapaczy (Busi i Parejo) to tylko proszenie się o kłopoty. W tej formacji wybieganie jest ważniejsze niż dobre podanie (które oczywiście również jest ważne).

0

@Coutinho007 Wtedy to z ligi spadamy na bank

0

@Coutinho007 Może od razu ćwierćfinał CDR, 6 miejsce w lidze i 3 miejsce w grupie LM

1

@Kackiewicz Zasysa, czego nie rozumiesz?
;DD

4

@Shapiro Szkoda, że Wolski żadnego dobrego meczu nie dostanie. Najlepszy komentator z tego grona.

1

@MesQueUnClub96 Żeby wygrać ZP trzeba mieć poparcie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?