4

@VanBest Najdziwniejsze? Przecież to normalne zjawisko we wszystkich klubach świata.

1

@Danchos Super serial, oby Netflix wykupił

1

@Yosemite Patricio- Cancelo, Pepe, Dias, Guerreiro- Danilo, Neves, Bruno- Bernardo, Ronaldo, Felix

Mocna paka

0

@jeyx77x De Ligt i De Vrij też w miarę sensowny poziom trzymają. Zobaczymy, będę trzymał za nich kciuki, w końcu reprezentacja Holandii ma zespół, a nie indywidualności.

0

6

Coś wyczuwam Holandię w strefie medalowej

0

@dv7wisnia Tak dokładnie za to ;)
A jeśli dalej się nie domyślasz to szacun za to, że udało mu się wrócić na boisko po takim urazie.

1

@AmigoBlancos To teraz zobacz sobie jakie wyniki osiągał ostatnio Real Valladolid :D na wyjeździe i u siebie.
Ten mecz będzie jak finał, o zwycięstwie zdecydują detale, forma nie będzie miała większego znaczenia. Oby Atletico dało radę wygrać.

5

,,Raul Jiménez od początku przyszłego sezonu wróci do gry. Wolverhampton potwierdziło, że zawodnik będzie mógł wrócić do profesjonalnego grania w piłkę po groźnej kontuzji czaszki. Do końca kariery będzie jednak występował w specjalnej opasce ochronnej, która ma ochronić miejsce w którym pękła jego czaszka."
~Rzeźnicy Kartomanii

Szacun dla niego, koszmarna kontuzja.

8

Za to na Euro już słabiak nie jedzie

1

@Encore A za Kurtyną akurat nie przepadam. Dobry chłopak, zmora, wampir, najshajs, wiking, pdpkś, złość i nawet nie zapomnij o mnie mi trochę wchodzi.

1

@Joe_Pesci O właśnie Najshajs :D Uwielbiam ten kawałek, a Rogal totalnie rozwalił. Szkoda, że tylko jedną zwrotkę miał.

0

@puyol_presidend5 Dziękuję za cenną opinię

0

@Encore Nieśmiertelna nuta :D Ale dla mnie to chyba jednak Najshajs.

1

Najlepsza nuta Sariusa to?

25

,,31 marca 2007 roku. Mecz Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs Znicz Pruszków. Robert Lewandowski strzela na bramkę, której strzeże Rafał Gikiewicz. Oni jeszcze nie wiedzą, że 14 lat później będą decydowali o losach rekordu Gerda Mullera.''
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/189222286_775855586448413_5430762236376740583_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Uwvm-zhUoEIAX9tjeWw&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=1955197ec5e0c35fe59596738a7fb44d&oe=60CBC391
~Rzeźnicy Kartomanii

0

@kryhaa No dość egzotyczny wybór, ale ja się od 6 lat uczę Hiszpana, więc dla mnie nie brzmiało to tak dziwnie :D
Z podstawy okej, matma mogła mi pójść lepiej. A co do rozszerzeń to geografía była ciężka, ale dramatu nie ma. Hiszpański trochę lepiej niż geografia. A tobie?

0

@kryhaa Rozszerzony hiszpański dzisij pisałem o 14, na szczęście nie fizykę :D
I średnio zadowolony jestem, ale czas pokaże.

21

@sergio5 Coś mi się wydaje, że Umtiti nawet bez jednego kolana byłby gwiazdą w żeńskim footballu :D

10

Bardzo ciekawa akcja

,,Kiyan Prince został dziś nowym zawodnikiem QPR. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chłopak nie żyje od 15 lat.
15-letni Kiyan występował w młodzieżowej drużynie QPR i marzył o karierze piłkarskiej. Pewnego dnia, w jego szkole wybuchła bójka. Prince próbował rozdzielić jej uczestników, ale sam został raniony nożem. Niestety, obrażenia okazały się śmiertelne.
Według ostatnich badań, na przestrzeni ostatnich 12 lat w Anglii od ciosów nożem zginęło aż 205 dzieci później 17 roku życia. Ta przerażająca statystyka skłoniła działaczy QPR do organizacji specjalnej akcji. Symbolicznie podpisano kontrakt z Kiyanem, który został również wprowadzony jako grywalny piłkarz w grze FIFA 21. Tym sposobem, wirtualny Prince stał się częścią swojej ukochanej drużyny, a działacze liczą, że inicjatywa nagłośni problem brutalnych ataków na dzieci. Dyrektor sportowy QPR - Les Ferdinand przyznał, że jeśli chociaż jeden dzieciak grający w FIFĘ zastanowi się i zrozumie, że nóż to nie zabawka, akcja będzie sukcesem."
~Extraklasa to jest klasa (fb)

0

@Rewolucja123 Zdefiniuj ten piękny styl xD

1

Wreszcie koniec matur, czas na wakacje :)
I pracę...

0

@Ghazul3293 Oczywiście, że powinien. Dałby dużo więcej niż Świerczok.

0

Sousa nie wiedział kto został mistrzem Polski? :D

1

Drągowski powinien pojechać, ale zamiast Skorupskiego, a nie Majeckiego. Po co czterech bramkarzy? Będzie grał cały czas zapewne jeden, w razie kontuzji wejdzie drugi. Trzeci jedzie jako zabezpieczenie, ale czwarty? Gdzieś czytałem, że dużo łatwiej jest organizować treningi gdy bramkarze ćwiczą parami. Tylko po co brać już ogranego bramkarza do takiej roli, skoro można wziąć juniora, dla którego to będzie niezbędne doświadczenie. Jeśli jedzie czterech bramkarzy to moim zdaniem dobrze, że tym czwartym będzie junior. Inna sprawa czy nie lepiej byłoby wziąć zamiast tego czwartego gk kogoś kto by odegrał większą rolę na boisku, np. Grosicki.
Bardzo szkoda kontuzjowanych, Piątek byłby dużym wzmocnieniem dla tej kadry, no ale trudno.

1

Szkoda, że Grosika nie ma, jako joker moim zdaniem powinien pojechać zamiast np Swierczoka.

0

@mati10333 No właśnie dlatego byłby kiepskim trenerem, on nie trenuje gwiazd tylko je tworzy. Potrzebuje 11 piłkarzy, którzy będą zapindalać.
A druga rzecz, Klopp najpierw 2 sezony ma średnie, potem 2 dobre, a potem znowu kiepsko. Za mało jak na Barcelonę.

0

@mati10333 Klopp byłby kiepskim rozwiązaniem. Na szczęście nie ma szans by tu przyszedł.

0

@Lisek No będzie ciężko się całego szrotu pozbyć, ale i tak myślę, że większość z nich odejdzie. Takie przeczucie.
@Pawlak1992 Ale co pokazał, 4 karne spudłował czy jak? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?