0

@mariogbch Jasne, że tak, to najważniejsze, przecież napisałem, że wszystko w naszych nogach :)
@leonek160 Oczywiście wszystko możliwe, ale proponuję więcej optymizmu.

3

@Volk Przecież Pep wielokrotnie podkreślał, że żadnego piłkarza z Barcelony nie będzie kupował. Odszedł jedynie Thiago, ale on i tak by odszedł, bo chciał grać. A co do Leo to przeczytaj sobie co Pep mówił na temat jego ewentualnego odejścia z Barcelony :D

43

Niektórzy piszą, że teraz Real po odpadnięciu z LM będzie mógł się skupić na lidze... A czy jakby awansował do finału, który odbędzie się tydzień po ostatniej kolejce ligowej to by się nie skupił? :D Jasne, że by się skupił i byłby mocno podbudowany awansem do finału co tylko by im pomogło. A teraz nie dość, że odpadli to po fatalnym meczu na pewno ich morale nie są najlepsze, a dodatkowo co było dzisiaj bardzo widoczne, są bardzo zmęczeni.
Stał się idealny scenariusz dla Barcelony, wszystko w naszych nogach, pozostaje teraz wierzyć i trzymać kciuki. Bo bardzo powątpiewam w to, że Real wygra wszystko do końca, na pewno nie w takiej formie.

3

Super mecz Chelsea! Ogromne gratulacje! Pięknie zarównoważona drużyna, Kante motm :)
Ale w finale za Pepem :P

3

@macio_944 Już nią jest^^

0

Pięknie Werner porobił Modrica :D Szkoda, że nie wpadło

1

@msmsms Nie dla mnie, ja piszę hiszpański :D
Ale powodzenia!

0

Jak nie jeden Niemiec to drugi Niemiec...

1

@DaPidejpi Suárez, Ibrahimovic, Lewandowski, Agüero, Benzema, Torres, Cavani, Vardy, Higuain, Aubameyang.

0

@ranger3120 O 14 mają być

0

@Paradoks Próbuj dalej, dobrze Ci idzie...

0

@Culé a muerte No i najważniejsza informacja dnia, Paryż poza LM :))

1

@Paradoks Czytanie ze zrozumieniem widzę Ci obce, no trudno :D

1

@Damiano27psk Bardziej 3-4-3.
Ter Stegen, Araujo, De Jong, García, Dest, Busi, Pedri, Alba, Messi, Fati, Ney

0

@Rust_Cohle No teraz to wiadomo :D
Ale chodziło mi o perspektywę tego całego sezonu, że jakbyś np w listopadzie zapytał się kto ma większe szanse na LM, Barca czy Paryż to mimo wszystko jednak Paryż.

0

@taris W tym sezonie tak, ale w przyszłym? Nie sądzę.

0

@marko111122 Ja tam liczę jeszcze na Podlasie :D

0

@aldewir City kontra Villarreal :D

6

Brawo City, w pełni zasłużony awans! Mam nadzieję, że to ten sezon :D
To cud, że Psg miało aż 10 graczy na boisku. Di Maria, Verratti, Kimpembe- wszyscy powinni wylecieć.
A teraz czas wypocząć, bo rano matma :)

0

City dawać jeszcze dwie żeby było 6:1 w dwumeczu :D

3

@LuisSalvano Myślę, że tu by bardziej pasowało porównanie z np. Ronaldinho czyli piłkarzem, któremu w pewnym wieku już się po prostu nie chce, woli imprezy. Ile Neymar opuścił meczy w ostatnich latach? Sporo i myślę, że to nie przypadek.

0

@msmsms Geografię i hiszpański.

1

@msmsms Cykałem się trochę polskiego, ale na szczęście gładko poszło. Matmy się nie boję, na 30% powinienem spokojnie napisać. Tak naprawdę muszę z niej tylko zdać, bo na studia będą mi się liczyły tylko rozszerzenia, także dopiero tu pojawią się schodki xD

1

@Janiama Mam nadzieję, że poczekamy z tym meczem w takim razie aż dojdziesz do siebie. Dużo zdrowia!
@DaPidejpi

0

@tomek8756
,,W Lublinie mamy 10000 szczepionek Astra Zeneca. Na tygodniu codziennie szczepi się 150 osób, a w weekendy codziennie po 180 osób. Jesteś jako 8876 osoba w kolejce. Oblicz najbliższą możliwą datę swojej szczepionki przyjmując, że dzisiaj mamy poniedziałek 10 maja."
Takie bym wolał :D

0

@tomek8756 Czy ambicja ułatwia osiągnięcie celu, fragment Lalki, cała Lalka i wybrany tekst kultury, drugi to czy miasto jest dobre czy coś takiego, nie pamiętam do końca, skupiłem się na pierwszym :D a trzeci to interpretacja wiersza.

0

@clyde Zagra podobno

2

Może nie aż tak, ale była łatwa :D

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10008365#comment-10008365

@zadafcb @DaPidejpi @msmsms i inni, którzy pisali, jak wam poszło?

4

@Ojciec5tkidzieci A ja głupi Lalkę powtarzam... :D

0

@tomek8756 No właśnie też Barcelona i okolice Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?