Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comentateiro No w drugiej połowie właśnie to oglądaliśmy, ale nie ma co się dziwić, że oba zespoły przeszły w tryb ekonomiczny. Przed Barcą i Getafe napięty terminarz i trzeba oszczędzać siły. Racja, w pewnym momencie Getafe strzeliło bramkę kontaktową, ale grali oni już wtedy rezerwami i zwyczajnie nie mieli jakości żeby przycisnąć Barcę, która miała wszystko pod kontrolą praktycznie przez cały mecz.
6
Gerard Romero już lajkuje zdjęcia Agüero na Instagramie, transfer pewniak
4
@maarioo Mam identycznie. Podczas meczu zostawiam telefon nawet w innym pokoju i sięgam do niego jedynie podczas przerwy i po meczu :D
3
@kamilo0066 Dzięki za nominację.
Wstawię tutaj utwór króla popu:
Michael Jackson - Smooth Criminal (albo żeby bardziej pasowało: Criminal Smooth)
Od dzieciństwa słucham Jacksona :)
Nominacja leci do @zadafcb
2
@msmsms Getafe z nami wygrało na jesieni, więc nie powiedziałbym xD
0
Vamoss Ilaix!!!
3
@ddanioofcb Nie prawda. Bardzo dobry mecz Roberto.
2
@Dembouz1899 Co odwlecze to nie uciecze. Leo za rok 7 zgarnie :)
1
@michal26 Dobrze choć Getafe nie sprawiło im większych problemów. Wydawało się, że się zamurują po wyrównaniu i będzie bardzo ciężko strzelić na 2:1 tymczasem Getafe samo tę bramkę nam strzeliło xD
Messi, Busi mvp
Na plus na pewno Roberto, Mingueza i może Alba choć tu szału ni ma.
Pedri i De Jong mocno przeciętnie, natomiast Griezmann bardzo słabo.
Lenglet oczywiście podwójny pech :D Samobój i żółta za nic.
0
@Gomess Uczył się od najlepszych
2
@jedrek7000 Roberto out? Ten sam mecz oglądamy? :D
2
Nie wiem jakim cudem Damian Suárez jeszcze bez żółtej kartki dzisiaj...
Bardzo dobra gra naszych.
Mam nadzieję, że De Jong, Pedri i Lenglet zejdą w drugiej.
0
@Sulimo Meczyki o 22 mają swój klimat. Od czasu do czasu dobrze, że się zdarzają.
1
@sintesox Wątpię. Dzisiaj postawią autobus i będą grać na taki sam wynik jak w niedzielę, tylko jak wtedy dominowali tak dzisiaj będą dominowani.
1
@fcbarcafan19 On rok temu już zdał
0
@Keson Wiesz co, nie jestem pewny czy 100 euro dlatego dałem znak zapytania :D
Być może to było 50 euro. Nie wiem dokładnie, bo też nie skorzystałem xD może w przyszłości.
1
@Keson Potwierdzam. Byłem dwa razy (niedługo daj Boże będę trzeci) i w środku wygląda to niesamowicie.
Jeszcze dodam tylko, że za bodajże 100 euro (?) można sobie cyknąć fotkę z pucharem Ligi Mistrzów.
1
@tristan87 Tylko szkoda, że utknęli w tej III lidze i nie zapowiada się by w przyszłym sezonie to się zmieniło.
0
@DonMatteo901 Spójrz sobie jaki Motor Lublin ma stadion, a gra w II lidze :D
0
@AmigoBlancos Obstawiam, że skończy na trzeciej pozycji. Choć jak pobije Di Stefano to niewiele mu do Raula zostanie.
14
Z Sevilli do Petersburga to rowerkiem... Żenada.
https://mobile.twitter.com/RadekP92/status/1385181067397804040
0
@FC_BarceIona Buenos días
4
Górnik Łęczna również przeciwko SuperLidze.
https://www.facebook.com/602306786458006/posts/4178413515513964/
1
Ter Stegen, Mingueza, Araujo, Pique, Dest, Busi, Moriba, De Jong, Alba, Messi, Griezmann
Pedri sobie odsapnie i wejdzie w drugiej połowie. Walory Moriby bardzo przydałyby się w tym meczu. Ale znając życie skład wyjdzie pewnie taki sam jak ostatnio z wyjątkiem Desta (za niego Roberto)
0
@JohnnyBarca Za którym?
0
@Quavosk Jak zawsze w punkt.
3
@NaFazieHitman No zgadzam się. Sam siedzę w hiszpańskim więc wiem o czym mowa.
Ale chyba poczekam na gotowy artykuł :D
0
Szacun dla Jarka, że podjął się tłumaczenia, ale strasznie ciężko mi się tego słucha
0
@mekston Teraz bez kibiców nie ma to większego znaczenia czy w domu czy ma wyjeździe. Przed nimi mecz z Betisem, Bilbao, Sevillą i chyba jeszcze Villarrealem. A pomiędzy jeszcze półfinał Ligi Mistrzów. Będzie im ciężko.
1
@daniel32778 Ja też. Lepiej utrzymywać jedną zbędną pensję niż 5.