4

@Comentateiro No w drugiej połowie właśnie to oglądaliśmy, ale nie ma co się dziwić, że oba zespoły przeszły w tryb ekonomiczny. Przed Barcą i Getafe napięty terminarz i trzeba oszczędzać siły. Racja, w pewnym momencie Getafe strzeliło bramkę kontaktową, ale grali oni już wtedy rezerwami i zwyczajnie nie mieli jakości żeby przycisnąć Barcę, która miała wszystko pod kontrolą praktycznie przez cały mecz.

6

Gerard Romero już lajkuje zdjęcia Agüero na Instagramie, transfer pewniak

4

@maarioo Mam identycznie. Podczas meczu zostawiam telefon nawet w innym pokoju i sięgam do niego jedynie podczas przerwy i po meczu :D

3

@kamilo0066 Dzięki za nominację.
Wstawię tutaj utwór króla popu:
Michael Jackson - Smooth Criminal (albo żeby bardziej pasowało: Criminal Smooth)
Od dzieciństwa słucham Jacksona :)
Nominacja leci do @zadafcb

2

@msmsms Getafe z nami wygrało na jesieni, więc nie powiedziałbym xD

0

Vamoss Ilaix!!!

3

@ddanioofcb Nie prawda. Bardzo dobry mecz Roberto.

2

@Dembouz1899 Co odwlecze to nie uciecze. Leo za rok 7 zgarnie :)

1

@michal26 Dobrze choć Getafe nie sprawiło im większych problemów. Wydawało się, że się zamurują po wyrównaniu i będzie bardzo ciężko strzelić na 2:1 tymczasem Getafe samo tę bramkę nam strzeliło xD
Messi, Busi mvp
Na plus na pewno Roberto, Mingueza i może Alba choć tu szału ni ma.
Pedri i De Jong mocno przeciętnie, natomiast Griezmann bardzo słabo.
Lenglet oczywiście podwójny pech :D Samobój i żółta za nic.

0

@Gomess Uczył się od najlepszych

2

@jedrek7000 Roberto out? Ten sam mecz oglądamy? :D

2

Nie wiem jakim cudem Damian Suárez jeszcze bez żółtej kartki dzisiaj...
Bardzo dobra gra naszych.
Mam nadzieję, że De Jong, Pedri i Lenglet zejdą w drugiej.

0

@Sulimo Meczyki o 22 mają swój klimat. Od czasu do czasu dobrze, że się zdarzają.

1

@sintesox Wątpię. Dzisiaj postawią autobus i będą grać na taki sam wynik jak w niedzielę, tylko jak wtedy dominowali tak dzisiaj będą dominowani.

1

@fcbarcafan19 On rok temu już zdał

0

@Keson Wiesz co, nie jestem pewny czy 100 euro dlatego dałem znak zapytania :D
Być może to było 50 euro. Nie wiem dokładnie, bo też nie skorzystałem xD może w przyszłości.

1

@Keson Potwierdzam. Byłem dwa razy (niedługo daj Boże będę trzeci) i w środku wygląda to niesamowicie.
Jeszcze dodam tylko, że za bodajże 100 euro (?) można sobie cyknąć fotkę z pucharem Ligi Mistrzów.

1

@tristan87 Tylko szkoda, że utknęli w tej III lidze i nie zapowiada się by w przyszłym sezonie to się zmieniło.

0

@DonMatteo901 Spójrz sobie jaki Motor Lublin ma stadion, a gra w II lidze :D

0

@AmigoBlancos Obstawiam, że skończy na trzeciej pozycji. Choć jak pobije Di Stefano to niewiele mu do Raula zostanie.

14

Z Sevilli do Petersburga to rowerkiem... Żenada.
https://mobile.twitter.com/RadekP92/status/1385181067397804040

0

@FC_BarceIona Buenos días

4

Górnik Łęczna również przeciwko SuperLidze.
https://www.facebook.com/602306786458006/posts/4178413515513964/

1

Ter Stegen, Mingueza, Araujo, Pique, Dest, Busi, Moriba, De Jong, Alba, Messi, Griezmann
Pedri sobie odsapnie i wejdzie w drugiej połowie. Walory Moriby bardzo przydałyby się w tym meczu. Ale znając życie skład wyjdzie pewnie taki sam jak ostatnio z wyjątkiem Desta (za niego Roberto)

0

@JohnnyBarca Za którym?

0

@Quavosk Jak zawsze w punkt.

3

@NaFazieHitman No zgadzam się. Sam siedzę w hiszpańskim więc wiem o czym mowa.
Ale chyba poczekam na gotowy artykuł :D

0

Szacun dla Jarka, że podjął się tłumaczenia, ale strasznie ciężko mi się tego słucha

0

@mekston Teraz bez kibiców nie ma to większego znaczenia czy w domu czy ma wyjeździe. Przed nimi mecz z Betisem, Bilbao, Sevillą i chyba jeszcze Villarrealem. A pomiędzy jeszcze półfinał Ligi Mistrzów. Będzie im ciężko.

1

@daniel32778 Ja też. Lepiej utrzymywać jedną zbędną pensję niż 5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?