2

Selfie z pucharem, karaoke, szampan...
Ale mi dzień zrobiła fotka Sergiego Roberto z desperadosem xD
Jak z osiedla :D

1

@Trepyveb Dembele gra lepiej jak przeciwnik ma wysuniętą linię obrony, a Griezmann jest lepszy na autobusy. Mądra decyzja Koemana.

0

@VamosBarca12 No już bez przesady... Chociażby z Valladolid zagrał dobrze.

0

No i Muniain nie dotknął pucharu :))

0

@Wiktoria13 Zależy od tego z kim grają ;)

0

Ajj i Młoty prawdopodobnie po tej kolejce spadają na 5 miejsce... Szkoda.

3

@viscajasiek Bardzo możliwe, ale pewnie nie był pewien czy tiki taka się od razu sprawdzi na wyspach :D

10

,,The Athletic: Roman Abramovich w latach 2010-2016 regularnie próbował skusić Pepa Guardiolę do pracy na Stamford Bridge.
Pepowi nie odpowiadała jednak kultura zwalniania menedżerów w Chelsea. Były trener Barcelony i Bayernu szukał stabilizacji. Szukał klubu, który pozwoli mu zbudować całą strukturę według jego wizji bez groźby zwolnienia w razie chwilowego kryzysu. Takim klubem okazał się ostatecznie Manchester City."
~Five o'clock

Jeśli Manchester City ma jakieś legendy to Pep bez wątpienia jest jedną z nich. Bardzo dobrą decyzję podjął żeby do nich dołączyć. Życzę mu wygrania Ligi Mistrzów w tym sezonie.

0

@Mathew86 Co XD A co ma bramkarz do dryblingu lub pivot do obrony karnych? :D Przecież to są zawodnicy defensywni, więc od nich wymaga się innych rzeczy. Griezmann natomiast jest 10 i jako zawodnik ofensywy, zwłaszcza grający na tej pozycji powinien podstawy dryblingu znać... Porównanie kompletnie nietrafione. I nie odpowiedziałeś na drugie pytanie, ile razy Griezmann wziął grę na siebie?
@Werka7 Ja nigdy nie lubiłem chemii. Wiesz czemu? Bo zupełnie niczego z niej nie kumam :D
Zawodnik grający na pozycji Griezmanna musi umieć drybling. Jeśli go nie umie to mówi, że go po prostu nie lubi :D

2

@Mathew86 Ile razy Griezmann przedryblował przeciwnika? Ile razy Griezmann wziął grę na siebie?

0

@4drian0 Nie zawsze. Pamiętam, że przed pierwszym klasykiem w tym sezonie Ramos był w rubryczce:,,występ wykluczony". A jak wiemy zagrał :)

2

@AmigoBlancos Liverpool miał dzisiaj tyle sytuacji, że mógł spokojnie 5 bramek strzelić. Real nie wyszedł na mecz. Zawiodła jednak skuteczność, więc Real awansował zasłużenie, ale czy Liverpool przegrał dwumecz przez mecz w Madrycie? Na pewno nie. Przegrał go przez swoją wczorajszą nieskuteczność.

0

@Encore Tyle co setek dzisiaj mieli to nawet manite mogli im wpakować. Ale cóż... zasłużony awans Realu.

1

@Ghazul3293 Wiem, wiem, jeden z lepszych dzisiaj. Ale nie lubię gościa i dobrze, że odpada.

1

Jak tam Trencik? Skąd to zwątpienie? :-)

3

Przynajmniej City sytuację wyjaśniło. Ależ to będzie dwumecz, derby szejków :D

1

@Homeopata8989 Mógł i jednego i drugiego wyrzucić.

2

@LuisSalvano Żaden karny Liverpoolowi się nie należał. Co do czerwca Casemiro to mógł dać, ale w pierwszej minucie Milner wszedł wyprostowaną nogą w Benzeme i nic nie dostał. Sędziowie dzisiaj równo sędziują, ale nie chwalmy dnia przed zachodem :D

1

Kurde tyle tych okazji... Salah, Wijnaldum, Mane...
Mam nadzieję, że Liverpool to weźmie, bo bardzo dobry mecz grają, a Real nie istnieje.

2

@Witekk10 No właśnie dlatego Neymar nie może być priorytetem. Trzeba wszystkie siły rzucić na klasyczną 9. Jeśli nie Håland to Kane.

1

@xDoMinO26x Kolejno:
Psg, Real, City, Chelsea, Liverpool, Dortmund.
Liczę przede wszystkim na City, ale każdy lepszy niż Real.

0

@paweldunajecfcb Siedem, Pasażer 57, Skazani na Shawshank

2

@StarLord9 Lubię uszczęśliwiać ludzi ;))

68

@BarcaInfo Były prawy obrońca FC Barcelony, a także najlepszy w historii piłkarz grający na tej pozycji jak zwykle w punkt.

0

@Wiktoria13 Neto za 30mln? Jak odejdzie za 10 to będzie dobrze xD
Coutinho odejdzie, nie za jakąś dużą sumkę, ale odejdzie. Umtiti zostanie wypchany, podobnie jak Pjanic. Firpo bym nawet rozważył, jako zmiennik na śo jest bardzo dobry. Co do Dembele to zależy od tego czy przedłużą z nim kontrakt oraz ewentualne od tej wymiany na Neymara (do której mam nadzieję, że nie dojdzie), a Griezmann odejdzie jeśli się go do tego przekona.

0

@RosjaninBut To nie czasy Bartomeu :)) Akurat Laporta myślę, że sobie poradzi z pozbyciem się danego piłkarza jeśli Koeman nie będzie na niego liczył.
@Messibestplayerintheworld Założyłem, że dalej będziemy grać 3-5-2 lub ewentualnie 3-4-3. Niestety w takiej sytuacji bardzo prawdopodobne, że Trincao odejdzie (mamy na jego miejsce Collado, na pewno dostaniemy za niego dobrą kwotę, mamy dużo skrzydłowych, których rola w tej formacji będzie ograniczona). Raczej odejdzie, ale szkoda, bo polubiłem gościa.
A co do Lengleta to jeśli pojawi się jakaś dobra oferta to bym go sprzedał. W pierwszym: Mingueza, De Jong, Araujo, na ławce: Pique i García plus pojawiły się jeszcze plotki o Lisandro z Ajaxu i mamy jeszcze Comasa w Barcie B. Ewentualnie jeszcze Firpo może zostać, bardzo zaimponował mi tym jak nakrył czapką Mbappe. Niezbyt widzę miejsce dla Lengleta.

3

@xVENUMx Jeden z najpiękniejszych filmów jakie widziałem:


3

Neto, Lenglet, Umtiti, Firpo, Pjanic, Mattheus, Coutinho, Griezmann, Braithwaite, Trincao, Dembele- potencjalni zawodnicy do odejścia.
Myślicie, że z iloma z nich pożegnamy się tego lata?
Ja osobiście obstawiam, że zostanie Lenglet oraz Griezmann, choć bardzo bym chciał by zamiast Grieza został Dembele.

20

@Nano22 Pójdź na dwóje do kibla to od razu przyjdzie :D

0

Dałem btts, a tu się może 0:0 skończyć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?