Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@kacperek_psg2006 Ma
1
@Ojciec5tkidzieci A co w przypadku gdy mam zastępczą studniówkę po maturach? Wtedy zdaję w sierpniu dopiero? :D
Bo u mnie właśnie taka sytuacja.
2
@Chakalaka Większym problemem niż trener jest brak topowego napastnika. Trzeba sprzedać paru piłkarzy, którzy przyniosą dochód (Griezmann, Coutinho, Lenglet, Trincao) i postarać się o Halanda albo Kane'a. Uzupełnić skład graczami Barcy B, a także Garcią, Wijnaldumem czy Depayem (oczywiście nie wiadomo czy wszyscy przyjdą) i wtedy taktyka Koemana wypali. Tak naprawdę już jest dobrze, tworzymy akcje, brakuje tylko wykończenia.
Tak zostawiłbym Koemana, ale zobaczymy co zrobi Laporta.
1
,,Moukoko zamknął swoją dziewczynę w apartamencie, bo chciał mieć pewność, że jak wrócić ze spotkania to ją zastanie i będzie mógł z nią porozmawiać. Ta zadzwoniła po policję."
Moukoko to rocznik 2004 :D
https://transfery.info/aktualnosci/borussia-dortmund-ma-klopot-z-moukoko-16-latek-zamknal-dziewczyne-w-apartamencie-i-sobie-poszedl-prokuratura-bada-sprawe/147334
11
Powiem tak, przy pierwszej bramce błąd Ter Stegena, przy drugiej Desta (choć tu bardzo unlucky było). Kto najlepszy z naszysch? Naprawdę ciężko powiedzieć, Mingueza zagrał dobry mecz. Leo fakt, nie był sobą. Ale jednak to wciąż on sprawiał największe zagrożenie. Każda akcja przez niego przechodziła, miał parę udanych dryblingów czy ten słupek po rzucie różnym... Bardzo fajne wejście Moriby, jak mi żal tej poprzeczki... a mógł być młody bohaterem :D sędziowanie tradycyjnie również najlepsze nie było, ale aż takiej tragedii jakiej się spodziewalem nie było. Dalibyście karnego na Dembele lub Braithwaicie? Myślę, że mógł dać na Dembele. Na Braithwaicie byłby gdyby go chociaż sekundę dłużej przytrzymał, a nie od razu puścił.
Czy Real wygrał zasłużenie? Tak, owszem mieliśmy dużo niewykorzystanych sytuacji, ale jednak Real też kilku setek nie wykorzystał.
Czy Real był do ogrania? Zdecydowanie. Mogliśmy, a przynajmniej powinniśmy ten mecz zremisować, Real nie gra niczego wielkiego, jest zdecydowanie w naszym zasięgu.
Prawda jest taka, że nasza drużyna robi postęp, dojrzewa. Pamiętajcie, że to są wciąż młodzi zawodnicy, którzy mimo wszystko nadal mają szanse na dublet. Jedyne wzmocnienie jakiego pilnie potrzebujemy to napastnik. Nie ma kto u nas przepychać się z obrońcami, wykańczać akcji. Bez takiego piłkarza niczego nie wygramy. Oczywiście mile widziane także wzmocnienia innych pozycji.
Vamos Barca i za tydzień po pierwsze w tym sezonie trofeum!
1
Vamos Barca!!! Po zwycięstwo!
1
@KimBassinger1 11lat temu ;)
0
@A_Gomesinho_21 Pique zamiast Minguezy jeszcze przejdzie. Ale Pique zamiast Araujo? Kategoryczne nie.
Ter Stegen
Pique/Mingueza, Araujo, Lenglet
Dest, Busi, De Jong, Pedri, Alba
Messi, Dembele
0
@Werka7 I jestem przekonany, że taki wyjdzie
0
@insp1re Fakt, on też najgorszy nie jest
50
@hoeniker Najlepszy hiszpański sędzia XDDD
1
@busquets5 W sumie jak każdy z nich :D Oczywiście HH nie jest dobrym sędzią, ale na pewno lepszym niż Lahoz, Manzano i Munuera.
5
Nie wiem czy w Hiszpanii jest dobry sędzia. Pamiętam, że Del Cerro Grande i González González nie najgorzej sędziowali.
Ale wybór między Lahozem a Manzano? Przecież to jest kabaret. O ile Lahozowi raz na jakiś czas zdarza się całkiem dobrze posędziować, tak Manzano jest totalną karykaturą sędziego, jakimś nieśmiesznym żartem... Brakuje jeszcze Munuery do kompletu.
Już wolałbym HH, przynajmniej podobno jest za Barcą :D
Choć i on nie uznawał nam prawidłowych bramek.
3
Dzisiaj obchodzimy międzynarodowy dzień gołębia.
Wszystkiego najgorszego dla wszystkich gołębi :))
0
@Katalończyk 99 Częściej niż Rambla
0
Znowu jakaś śmieszna awaria na messengerze...
1
@Ghotti Żeby dowiedzieć się co u wroga :)
A chodziło mi o to, że tam aktualnie panuje o wiele większa pycha. Są bardzo pewni co do sobotniego meczu. Natomiast tutaj raczej niczego takiego nie widziałem ostatnio. Właśnie więcej ludzi mówi, że ucieszy się z remisu xD
4
@Oskar00 Czyli widać, że nie wchodziłeś ostatnio na stronę Realu
2
@barcelonista80 Witamy:)
@tristan87 wprowadź kolegę
0
@LeoMessi1994
1. Żadnego
2. Trochę Alba i trochę Pique
3. Pjanic
4. Każdy zasługuje na szacunek.
5. Messi
6. Messi
7. Messi, Pique
8. Ter Stegen
9. Pedri
10. Pedri, Araujo
11. Ter Stegen, Araujo, Pedri, Messi
12. Z każdym, nawet Pjanicem :)
13. Dembele :D żartuję, aktualnie chyba Mingueze i Ter Stegena
14. Z Pique i Leo
15. Każdego lubię i z każdym bym się napił.
16. Mi się bardzo dziewczyna De Jonga podoba.
17. Pique za przedsiębiorczość, Ter Stegen za jeżdżenie metrem :D Nie wiem za bardzo jakie zainteresowania ma reszta.
18. Poszedłbym do restauracji Leo
19. Tutaj nie kojarzę kto jakiej muzyki słucha.
20. Przede wszystkim porozmawiał o sporcie, co jak funkcjonuje. Taki piłkarz to kopalnia cennej wiedzy. No i oczywiście pograł w piłkę, a na koniec wypił browarka i pograł w fife :)
2
@xBoMBoWiECx Na jakim buku? Chyba rzucę piątkę na Mbappe w Realu.
0
@insp1re Wyobraziłem to sobie...
0
@busquets5 Ter Stegen, Araujo, De Jong, Lenglet, Dest, Busi, Pedri, Griezmann, Alba, Messi, Dembele - taki typuję, a chciałbym:
Ter Stegen, Araujo, Pique, Lenglet, Dest, Busi, De Jong, Pedri, Alba, Messi, Dembele
Chyba, że Pique nie będzie gotowy to za niego Mingueza.
1
@tomek8756 Mów za siebie, ja w fifie wygrałem Polską mundial i to nie na amatorze :D
4
@wojopancer Polska wygrywa mundial w Rosji :D
0
@TSWKRK To radzę lepiej dokładnie przeanalizować występ Messiego z tamtego meczu, bo straszną głupotę napisałeś.
1
@tomek8756 Wątpię niestety
4
@Encore Świetny strzał Mbappe. Neuer tu nie mógł nic zrobić.
1
@kingorbit Podobno nie
3
@TSWKRK Czyli powiadasz, że Messi zawiódł w rewanżu na Anfield?