2

@Ghazul3293 Dalej nie napisałeś w czym Grizu jest lepszy :D
Drybling, szybkość, zwrotność, skuteczność, przegląd pola, strzały, rzuty wolne, liczby, gra kombinacyjna, bycie liderem.
We wszystkich tych aspektach Neymar jest dużo lepszy od Francuza.
I oceniamy tutaj umiejętności indywidualne, więc to, że Antoine wygrał mundial nie jest żadnym argumentem. Po prostu miał lepszą reprezentację.

40

Timo Werner sfrustrowany nie wykorzystaną setką z meczu z Macedonią od razu po powrocie z kadry urządził sobie dodatkowy trening strzelecki. Widząc to Thomas Tuchel od razu przerwał jego trening i odesłał go do domu tłumacząc:
,,Nie potrzebujesz tego. Doskonale wiesz, jak strzelać gole. Robisz to od piątego roku życia".

Najlepsza była jednak puenta xD
Tuchel całą sytuację wokół Wernera podsumował jeszcze słowami:
,,Jeśli dziewczyna nie chce z tobą chodzić, nie możesz jej do tego zmusić. Odpuść trochę, a to ona do ciebie zadzwoni"

No co by nie mówić, trafne porównanie :D

1

@Ghazul3293 XD w czym Neymar jest gorszy od Griezmanna? Na myśl przychodzi mi tutaj tylko gra w obronie.

10

@Hopner15 Ciekawe czy autor tego twittu (lewicy) może patrzeć w lustro

6

@Pazuzu Niech się cieszy, mi do tej pory nie odpisuje.

1

@xBoMBoWiECx Też mi się tak wydaje. Ewentualnie Griezmann za Mingueze i Frenkie do obrony.

7

@Ghazul3293 A dziewczyny i browary?

1

@Quavosk Jasne, że istnieje ryzyko kontuzji. Ale to ryzyko zawsze będzie, tak samo u tych 4/5 młodych talentów.
Więc ja osobiście wolę sprowadzić jednego sprawdzonego gościa, który już jest jak terminator, a co dopiero będzie jak się jeszcze bardziej rozwinie niż 4 niepewnych grajków.

0

@Wiktoria13 No transfer Halanda w sumie za każdą cenę do powiedzmy 250/300 milionów byłby opłacalny. Na minus oczywiście to, że mamy kryzys finansowy.

1

@Rewolucja123 Co do tego Minguezy to poleciałeś XD właśnie takich walczaków mających w sercu klub nam brakowało.
Co jest największym problemem Barcelony w tym sezonie? Babole w obronie i nieskuteczność. Z tym, że odkąd zmieniliśmy formację to nasza obrona funkcjonuje zajebiscie.
Ter Stegen
Araujo Pique Alba
Moriba De Jong Pedri
Dest Messi Haland(lub po prostu nowa 9) Fati
3-5-2 przechodzące w 4-3-3)
(Peña, Mingueza, García, Firpo, Wijnaldum, Busi, Roberto, Puig, Orellana, Collado, Emerson, Trincao, Dembele, Depay)
Ewentualnie można by jeszcze sprowadzić Gaye, ale myślę, że jeśli jakimś cudem uda się transfer Halanda to każdy inny transfer gotówkowy odpada)

0

@LuisSalvano Håland, Depay, García, Wijnaldum, Gaya i vamos z trypletem :)

9

Kurde już po 23, a dalej nie ma oficjalki z Hålandem...

1

@LeoMessi1994
1. Istnieje obiektywność.
2. Tak.
3. Bardzo ważne, ale nie najważniejsze.
4. Ludzie potrafią znaleźć w nich odpowiedzi na bardzo ważne pytania. Wielu osobom religia bardzo pomaga.
5. Być sobą.
6. Pytanie do naukowców. Nie ma rzeczy niemożliwych, ale myślę, że będzie ciężko, ponieważ cały świat musiałby się do tego zmobilizować.
7. Tak
8. Udawanie kogoś kim się nie jest.
9. Każdy na początek ma w sobie tyle samo dobra co i zła. Z biegiem czasu wybierzemy, w którą stronę pójść.
10. Bardzo kompromisowy. Spokojny, aż za spokojny... przez to nudny.
11. Tak
12. W perspektywie całego wszechświata, jestem dla niego tym czym 50centówka dla Messiego.
13. Nic.
14. Dobrem jest postępowanie według własnego sumienia albo określonego kodeksu zasad. Złem jest bezwzględność.
15. Wszystkim.
16. Jako osoba wierząca myślę, że tak.
17. Nie.
18. Nie.
19. Tak.
20. Każdy ma prawo zażywać to co chce. Jeżeli nie wpłynęłoby to na osoby trzecie to tak. Ale czy to jest możliwe?
21. Spokój, brak chęci zemsty.
22. Na to może odpowiedzieć osoba tylko ta, która coś takiego przeżyła.
23. Wzajemną akceptacją z odrobiną pierwiastka chemicznego.
24. Z odpowiednim podejściem ma sens. Życie jest wielkim sprawdzianem dla człowieka.
25. Tak.
26. Pełne bogactwa i spełnienia. Czym jest bogactwo i spełnienie? Na to każdy musi sobie indywidualnie odpowiedzieć.
27. Brakiem akceptacji danej sytuacji lub osoby.
28. Tak.
29. Nie.
30. Surowsze prawa prowadzą do jeszcze większej złości czy irytacji. To nie jest dobre dla nikogo. Czy zwiększy to przestępczość? Myślę, że tak.

3

@AmigoBlancos No widzisz, najwięcej razy w Barcelonie, to mówi samo za siebie
:)

6

@BarcaInfo Dzięki wielkie.
Araujo, García, Piqué, Mingueza, Lenglet, Umtiti.
Myślę, że minimum dwóch by musiało odejść żeby zrobiło się miejsce dla Lisandro.

1

@Corr Jeśli znajdziesz otwarte boisko to na luzie :) u nas niektóre są otwarte, niektóre zamknięte więc lotería :D

2

@BarcaInfo Okej, super by było.

1

@FIJI Przyszedł, strzelił brameczkę Interowi, a później jeszcze ważniejszą Realowi i na końcu odszedł za jeszcze więcej niż został kupiony. Co by nie mówić, nic na nim nie straciliśmy, jedynie szkoda samego Malcoma, że tak mało grał.

0

@BarcaInfo Możesz trochę przybliżyć jego postać? Średnio go kojarzę.

1

@Zoker Skoro ma to niech wyklada:)
Myślę, że jednak Laporta to ogarnięty człowiek. Ogarnął sprawę finansów, ile może zaoferować i doszło do spotkania. Zobaczymy co dalej.

6

@Ojciec5tkidzieci Momentem zwrotnym Duńczyków było zwycięstwo 4:0 nad Polską. Od tamtego momentu idzie im coraz lepiej. Na Euro będą bardzo niebezpieczni.

1

@matirix20 Młodego z potencjałem, który aktualnie by wygrał rywalizację z Araujo i Pique? Nie. Może ewentualnie De Ligt.

1

@matirix20 Możliwe. Ale uważam, że właśnie te trzy pozycje musimy najbardziej wzmocnić. Ewentualnie jeszcze można stopera kupić, ale aktualnie nie widzę nikogo rozsądnego (młodego).

1

@matirix20 Håland, Gil, Gaya

3

Dzień, który ma być najśmieszniejszym dniem w roku jest najmniej śmiesznym dniem w roku xD
Miłego Prima Aprilis cules!

4

@l0Messini To tylko internet xD kosę można mieć ze znajomymi Ci ludźmi, ale nie przed randomowymi nickami, których nigdy nie spotkasz w prawdziwym życiu :D

5

@ObiektywnyKibic121 Zobacz sobie z kim ostatnio wygrali grupę w Lidze Narodów. Tak, aktualnie są bardzo solidna reprezentacją, w dodatku bardzo niewygodną, bo bardzo zagęszczają środek pola.

3

@monsterrize Krychowiak i Szczęsny też bardzo dobre mecze.

2

@Zip Chodzi mi o akcje zakończone strzałem. A Sterling był albo czyszczony albo blokowany.

No i co cię w tym śmieszy? Taka prawda, ładnie poklepalismy między 81 a 83 minutą :D Trzeba się cieszyć z małych rzeczy.

3

W pierwszej połowie najlepszym najlepszym zagraniem było nie klękanie xD to mówi wiele.
Drugą połowę również nie najlepiej zaczęliśmy. Za to od momentu co by nie mówić szczęśliwiej bramki (brawo Moder za skuteczny pressing) graliśmy coraz lepiej. Były takie momenty gdy klepaliśmy sobie piłeczkę, a Anglicy biegali bezskutecznie. Co prawda na własnej połowie, ale dwie minuty im ukradliśmy.
Co trzeba powiedzieć, Anglia również nie zagrała dobrego meczu. Stworzyli sobie jedną sytuację bramkową, strzelili dwie bramki. Niestety brak doświadczenia Helika z pierwszych minut, a także paraliż nóg naszych piłkarzy w pierwszej połowie był kluczowy. Jednak to co było najgorsze (tak, nawet gorsze niż gra Polaków) to sędziowanie. Nie mam pojęcia jakim cudem nie odgwizdał tej ręki w polu karnym, przecież stał tuż obok... Co również irytowało, to że praktycznie każde stykowe zagranie było gwizdane na naszą niekorzyść. No i również mam 99% pewności, że Var cofnąłby bramkę Maguiera, bo Krychowiak dostał w twarz.
Ale oczywiście nie ma co zganiać na sędziów. Anglicy byli zdecydowanie do klepnięcia, wystarczyło po prostu zagrać lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?