0

@socha O chłopie poleciałeś :D

4

To mają dwie minuty żeby ocenić xD

0

@Pawel13sz A może dla odmiany Lenglet i samobój Messiego?

1

@blaugrana1980 Kto strzeli?

5

"Już wiele razy to powtarzałem i zrobię jeszcze raz: nie żałuję, że Sancho od nas odszedł. Tak zdecydował i świetnie radzi sobie w Dortmundzie. Gratuluję mu, że doszedł tak daleko. To wyjątkowy zawodnik. Ja życzę mu wszystkiego najlepszego. No może poza jednym wyjątkiem i jest to potyczka przeciwko nam. Nie żałuję, że odszedł, bo jeśli jest szczęśliwy w Dortmundzie, to ja też jestem szczęśliwy"~ Pep Guardiola.

I to się szanuje

0

Joselu pal wroty

0

@Patrykl145 A daj spokój... On od miesiąca niby ma się wykartkować XD

30

@A4ron Trzymaj się!
I niestety się zgadzam... Aktualny świat to niestety jedna wielka koronoparanoja...

2

@Bykunn Haland nie musi ich słyszeć, wystarczy pooglądać (na boisku) ;)
Po ostatnich latach grania wychowankami? XD
Kiedy my ostatnio graliśmy wychowankami? Za śp. Tito?
Żadna fantazja, prawda jest taka, że mamy jeden z najbardziej ciekawych projektów w piłkarskim świecie dla młodego piłkarza.

3

@Rust_Cohle Czytając ostatnie plotki to to nie jest najlepsza informacja xD

2

@Vebrol Pedri, Araujo, Fati, Moriba, Balde, Orellana, Nico, Puig, De Jong, Trincao, Konrad, Dest, Emerson, Mingueza, García, Peña, Tenas. Barcelona ma wielu utalentowanych młodych piłkarzy na których może opierać swoją przyszłość. Dodając do tego kilku weteranów klasy światowej plus najlepszego piłkarza na świecie, a także perspektywa bycia trenowanym przez Xaviego, Nagelsmana czy nawet Koemana, powrót doświadczonego prezydenta, za którego klub świętował największe sukcesy w swojej historii to tak- można stwierdzić, że Barcelona ma jeden z najbardziej atrakcyjnych projektów na świecie.

0

Jak grał Real? Zasłużone zwycięstwo?

1

@FCBparasiempre Nawet pamiętam taki przypadek. W 2012 roku Chelsea zajęła 5 miejsce w Premier League, ale wygrała właśnie LM i tak o to awansowała do kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

0

Którego amigosa Messiego wolelibyście sprowadzić by Leo został w klubie, Aguero czy Neymara?

1

@lukaszmatusiewicz Oczywiście, że za City

4

Ale bym chciał finał w Gdańsku:
Villarreal - Ajax
Piękny mecz by był i obu drużynom by się kibicowało :D

1

@Tomo1989 Bo nie chcę w półfinale ani Psg ani Realu

11

Nie wiem czym się martwicie, przecież za Laporty Real ani razu nie wygrał LM...
Łatwo wylecą
:)

0

Skoro drużyny z Anglii nie mogą wlecieć do Hiszpanii to pierwszy mecz pewnie będzie gdzieś za granicą na neutralnym terenie, a rewanż na Anfield

0

@Barca1992 Oby :D

0

@maatiixx Mascherano

0

Mourinho, pamiętasz jak Ci dobrze szło w Realu? Może powrót?

0

@Pawel13sz Mi się wydaje, że średnio. Plus nawet nie miałby za bardzo gdzie grać, mamy dużo lepszych skrzydłowych.

3

@VOne Bierzemy tego Gutiego

0

@Felipe_PL A to czegoś takiego nie miałem do uzupełnienia. Jedynie moje dane osobowe i w zasadzie tyle.

0

@Felipe_PL Ja wyrobiłem z polskiego związku przeciągania liny. Trzeba było jedynie uzupełnić formularz, zapłacić 15 ziko i poczekać parę dni :)

1

@xL4sTx Mówił, że do wyborów się wstrzyma.

0

@Sulimo Tylko, że teraz będziemy mieli z pozoru mądrego trenera. Może jeżeli odpadły nam wszystkie aspekty ofensywne to wystawi autobus i będziemy grać na 0:0.

9

@Zoker Busquets, bo on wygrał wszystko, a Lewandowski nie.
Plus Busi gra w Barcelonie :D

0

OFICJALNIE: Lewandowski i Piątek również nie zagrają na Wembley!

Jednym słowem, żenada....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?