0

@Rewolucja123 No właśnie, zagrał w 4, więc jak miał złapać rytm meczowy

6

@Rewolucja123 Agüero jest cały sezon kontuzjowany, nieuczciwie ich porównujesz, bo Sergio nie miał jak wejść w rytm meczowy.

0

Ale setkę spieprzył Gustavo Maia... Aj szkoda bardzo :/

0

@ViscaBarca123 Dzięki wielkie!

0

@ViscaBarca123 Masz jakiegoś linka do transmisji?

0

@xVENUMx Od Memphisa niech się odczepią. On idzie do nas... tak jak Haaland :D

2

Karim i Arkadiuszo bramki w tym samym czasie. Killerzy.

3

Został mi tylko Real na kuponie, ale przeżyje bez tych pieniędzy jak coś

0

@jeyx77x To była niedziela.

0

@draxidox Bardzo pozytywna statystyka. Oby tak dalej.
Szkoda, że są partie, które chcą to zniszczyć i nie mówię tu wcale o aktualnych rządzących...

1

@Kgorecki2500 Numer 5 ze względu na najlepszy program gospodarzy oraz przede wszystkim brak popadania w paranoję (co jest teraz modne, zwłaszcza w partiach lewicowych).

0

@JohnnyBarca Ronaldo odszedł jako ogromna legenda po trzech wygranych LM z rzędu, a zaraz po jego odejściu Real popadł w duży kryzys, na jego miejscu nie psułbym tego. Ale jego sprawa.

5

@kaamil1910 Jeśli Koeman zostanie to myślę, że tak.
García na 99%
Depay na 80%
Haaland i Alaba na 50% (przyjdą albo nie :D)

0

@Woland10 Messi jak odejdzie to za darmo byku

0

@izabella Nie lepiej sobie na całą ścianę pie@dolnąć? ;D

2

@Encore Messi jest starszy od niego xD

3

@BarcaInfo Wszystkie wygrać i mamy dublet :)

1

Dopiero się sezon zaczynał, a tu już zostało do końca jedynie 13 meczów...

9

@deyna2018 Jeśli na miejscu Dembele był wczoraj Lewandowski to w pierwszej połowie by 3 bramki wpadły.

12

@Colon Najbardziej szkoda tego Liverpoolu... Wygralibyśmy wtedy tryplet.

1

@xDoMinO26x Wychodzi na to, że 6 lat.

1

@Comentateiro Wiedziałem, że się do tego odniesiesz, więc nie, nie przestrzeliłem :D
Tak, grał Pique. Ale kompletnie bez rytmu meczowego, czyli nie można go traktować jako pełne wzmocnienie.
Takowym by był gdyby zagrał wczoraj, ale złapał kolejną kontuzję...
Co do Araujo, to jego brakowało w obu meczach, choć wczoraj by się przydał bardziej w ataku.
Można gdybać, ale co by było gdyby zagrał Ansu zamiast Dembouza? Na pewno lepsza skuteczność, a to by się mogło skończyć tragicznie dla PSG.

Nie chcę ich wszystkich porównywać do Neymara, bo nie o to chodzi. Ale fakty są takie, że u nas brakowało trzech kluczowych zawodników, a u nich jednego.

1

@Comentateiro Trzeba też brać pod uwagę to, że cały dwumecz rozegraliśmy bez podstawowych stoperów, a także bez Ansu.
Jeżeli porównywać kontuzje nasze i Psg to nas jednak bardziej dotknęły.

1

@Rewolucja123 Zgadza się.

0

2

@AmigoBlancos Bramki wynikają ze skuteczności, której dzisiaj brakowało. Jeżeli chodzi o samą grę to zagraliśmy o wiele lepiej niż 4 lata temu.

2

@Pawelsky Zagraliśmy o wiele lepiej, zwłaszcza w pierwszej połowie.

0

@Rewolucja123 Szczerze współczuję. Marnujesz tylko swój czas, ale to w sumie Twoja sprawa.

0

@AmigoBlancos Wtedy mu siadło ;P

0

@Rewolucja123 A nie lepiej jakąś analizę zrobić? Film obejrzeć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?