Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Oby te dwa finały przegrali
14
Jakich rzutów karnych, co ten typ gada XD
0
Ale brama... Niestety Bilbao w finale
0
@LuisSalvano Taką formacją powinniśmy grać z mocniejszymi rywalami, Psg, Atleti, Real czy finał cdr
0
@tristan87 Emilka wraca na plebanię
5
No i na co Ci był ten Liverpool Thiago...
0
O, broda wchodzi na boisko
0
Bilbao to tylko z karnych umie
27
@komentator2951 Bardzo inteligentnie wczoraj grał.
0
@BarcaInfo Wszystko pod Cristiano, nawet mecze kadry :D
7
Liverpool- Chelsea dziś 0:0?
3
@Chakalaka Początek paranoi w Polsce
0
@Kejorowsky Tabelki w excelu robił
0
Ma ktoś może filmik z reakcją trójki przyjaciół (siedzących wczoraj obok siebie) na gola Pique?
https://icdn.football-espana.net/wp-content/uploads/2021/03/Barcelona.jpg
Jeśli ktoś by znalazł to prosiłbym o oznaczenie mnie :)
0
@POLAK12345 Bo to gołym okiem widać, że Sánchez jest mocno nie pewny xD z Granadą wątpliwy karny z Destem, wczoraj z Mingueza, rękę Lengleta sprawdzał 3 minuty, a o ręce Ocamposa nawet nie chciał słyszeć. W dodatku w pierwszej połowie Busi czyściutko odzyskał piłkę w środku pola, a ten gwiżdże faul.
Fakt, osiągnięcia Lahoza są jeszcze większe, ale tez człowiek również jest tragiczny.
1
Ter Stegen- Mingueza, Pique, Araujo- Dembele, De Jong, Busi, Pedri, Alba- Messi, Griezmann/Trincao
Ale bym taki składzik na PSG zobaczył
4
@DaPi Chyba nie, ale jak się nie uda na boisku to można później na ulicy zrobić remontadę Kyllianowi :)
0
@POLAK12345 Widzę, że solidnych argumentów użyłeś :D
0
@POLAK12345 Ten z wczoraj niewiele lepszy
1
@jacob345 Tak, ale trzeba wstać o 7:30 :D to jest w tym najgorsze
6
Zajebiście, że jest awans, ale jak sobie pomyślę, że za 8 godzin będę już siedział w sali i czekał na arkusz z matmy to się jednak wszystkiego odechciewa xD
0
@Tomek54321 Myślę, że opcja z Dembele jest git, a zwłaszcza na drużyny, które się całkiem nie zamykają.
2
@Cobra303 Mingueza idealnie właśnie pasuje na tego pśo. Dest dzisiaj gorzej to fakt, ale nie skreślajmy po jednym meczu. On w tym ustawieniu będzie błyszczał.
14
Suso bardzo przeżył tę porażkę :/
https://mobile.twitter.com/suso30oficial/status/1359641741775826950
0
Bardzo dziwi mnie skład Sevilli. Bardzo ofensywnie, więc za pewne będą chcieli jak najszybciej coś strzelić co jest dobrą informacją, bo Dembele będzie miał więcej miejsca. Liczę na walkę, będzie ciężko awansować, ale niemożliwe nie istnieje!
5
@Pawel13sz Już w 2024 podobno sekstet wygramy.
5
@Orlik00 Jeśli Żyła jest klaunem to ciekawe kim jest Eisenbichler
0
@escarabajo Lepiej późno niż wcale :D
0
@Janiama Fajnie gdyby dostał szansę z Węgrami.
@Kidd Bielik i Góralski są kontuzjowani, więc potrzebujemy defensywnego pomocnika. Szansę powinien dostać, jeśli nie z Węgrami to chociaż z Andorą. Zobaczymy.
4
Co myślicie? Fajnie gdyby dostał szansę od Sousy.
https://mymistrzowie.pl/rafal-augustyniak-lek-na-problemy-reprezentacji/