Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@VamosRakieta Wielki Ivan jak zawsze w punkt
2
@Stoiczkow Ten bazar jest przy pks, nie pkp jeśli myślimy o tym samym :)
Ale tak, ten bazar to legenda, co kilka miesiący policja robi tam nalot na lewe szlugi :D
Choć niedługo aż tak to przeszkadzać nie będzie, bo właśnie rozpoczęła się budowa nowego dworca tuż obok dworca pkp.
I zgadzam się, zamek, muzeum i starówka również mi się bardzo podobają. Tak samo plac litewski bardzo ładny zwłaszcza po przebudowie. Również wizyta na Majdanku to coś co zostaje w pamięci na długo.
A to co mi się w Lublinie zdecydowanie nie podoba to miejscami wręcz katastrofalne drogi, a także syfiasty zalew.
2
@Sulimo To ja czasem kopię piłeczkę na orliku na pogodnej.
9
Palił się dzisiaj kościół Św. Krzyża w Lublinie. Policja podejrzewa podpalenie. W środku modliła się jedna osoba...
Niektórzy ludzie to idioci, choć to i tak mało powiedziane.
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/pozar-w-kosciele-w-lublinie-mozliwe-podpalenie,n,1000284373.html
14
@Nano22
,,za zielone to się jeszcze nie oddawałam czynnościom erotycznym"
XD
0
@Kamiloza91 Messi 50 goli w lidze, Ronaldo 46.
3
300 iq
https://www.facebook.com/602776156457425/posts/3484137648321247/
1
@Dzemix111 Ja właśnie też od jakiegoś czasu. Ale trzeba powiedzieć, że to są zazwyczaj piękne zagrania. Szkoda, że z przed 5 lat.
1
Algorytm YouTube stwierdził, że po wysłuchaniu piosenki Billy Kid powinienem następnie obejrzeć tę o to akcję Sergio Busquetsa. Obejrzcie więc i wy:
Perfekcyjnie to zrobił, takiego Sergio mógłbym oglądać codziennie.
0
Ederson jaka chillera :D
1
@BarcaInfo No i kolejne 2 tysiące euro zaoszczędzone, tym razem na sprzątaczce. Dzięki Cadiz.
3
Przynajmniej jest szczery.
0
@Chakalaka W aktualnej formie mocno przeciętna kadra. Jeśli uda im się zdobyć jakikolwiek medal to to będzie sukces dla nich.
1
@Fe3 Po prostu idiotyzm.
0
@Mroziu Miał się wykartkować dzisiaj na Elche żeby z czystym kontem zagrać z Sevillą. Był piękny kurs 4.90 na to.
5
De Jong wisisz mi 43 złote
0
@gumaz Niestety narazie nie, ale też zbytnio nie miał okazji. Tamci byli raz w naszym polu karnym
2
Frenkie złap kartkę plis
0
@Tomek54321 No takie pisanie to teraz modne.
Dest, Araujo, García, Emerson, Orellana, Moriba, Pedri, Riqui, Trincao, Dembele, Konrad, Fati. Oczywiście, nie wszyscy wypalą, ale nawet gdyby połowa wypaliła to by było super. W dodatku za miesiąc będzie już ogarnięty prezydent plus coraz bliżej zbliża się Xavi.
Mamy ogromny potencjał kadrowy i świetne perspektywy. Problemem jest teraźniejszość, ale przyszłość? Ona będzie świetna.
0
@Herato Jego kariera póki co jest bardzo rozsądnie prowadzona. Myślę, że przebije barierę 200 bramek oczywiście jeśli nic się nie wydarzy (kontuzja).
Jestem pewien, że bardzo mądrze wybierze następny klub, chciałbym by to była Barca.
Edit. No dobra, z 200 poleciałem xD
Ale takie 150/160 myślę, że by było w jego zasięgu.
16
@SuperPatsonFCB Alexis Sánchez. Nie wiem czemu, ale bardzo go uwielbiałem. Może dlatego, że mi pomachał na lotnisku jak miałem 11 lat XD
3
@Bartolomeoxx Smaczny makowiec?
2
@Bartolomeoxx Wiedziałem, że powrócisz.
1
@gurales O kurde, no to powodzenia :D
Jeśli chce taki mały, przytulny to polecam yariske
0
@gurales Na panku przejechałem 10 km, ale to taka tragedia, że już nigdy więcej tam nie wsiądę.
1
@Janiama Bardzo podobne wnioski wyciągnąłem. Jeszcze ciekawy jestem jakby wyglądał Moriba lub Orellana przy Frenkiem i Pedrim.
0
@ZielonySzparag Ter Stegen krzyczał do Messiego żeby ustawił się na linii. I szczerze mówiąc czy ostatecznie o to chodziło Marcowi, bo jakiejś większej zmiany w ustawieniu Leo nie zauważyłem.
0
@szymonbarca10 No ja właśnie mówię o zeszłym okienku.
Nie dostalibyśmy za niego gotówki, bo Leo chciał odejść za darmo.
1
@ZielonySzparag Obydwie kwestie są bardzo ważne.
1
@szymonbarca10 Jak byś chciał kupić za niego napastnika i obrońcę skoro jeśli by odszedł to za darmo?