Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cchesterr43 Ja mam wątpliwości
0
Gwizdnęlibyscie karnego?
0
Ciekawe jak tam samopoczucie u Trenta :)
2
@Sisitoro Coś było mówione, że o 20:50 bodajże, a oficjalne o 23 30
0
Na miejscu Simeone biorąc pod uwagę wynik pierwszego meczu, a także aktualną formę Realu, nie cofałbym się tylko postarał się jeszcze o 2 bramki by mieć lepszy wynik w dwumeczu.
0
@abram3k A także najgłupszy komentarz tego tygodnia.
0
@busquets5 Sarius, Quebo, ReTo, Grubson, Kartky
6
@prokofiew Na Laportę pewnie.
0
@Gomess Upadł na rękę, oby nic mu nie było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Derean Teraz przedłużyć tę passę chociaż o jeden mecz i będzie pięknie
9
@kamiVeB I tu wchodzi Miralem Pjanic
3
Ciekawe kiedy oni się skapną, że to Umtiti dostał żółtko
7
@MasnyTed Zapomniałeś o najciekawszym wydarzeniu, które odbędzie się o 21 na El Sadar.
1
Erlingowi pasowałaby koszulka Barcelony
0
Austria i Norwegia to raczej pewniaki do podium dzisiaj.
Polska, Słowenia, Niemcy i może Japonia będą biły się o 3 miejsce. Mam naprawdę dużą nadzieję, że uda się wygrać tę walkę naszym chłopakom, ale niestety typuję Słoweńców.
2
@BarcaInfo Wleciał zakładzik kto więcej razy asystuje Leo w przyszłym sezonie.
No i Messi teraz nie ma wyjścia, musi zostać :D
0
@tmQbassive No w sumie to ta, ale mi się kalendarz dopiero w po obudzeniu przestawia :D
9
Drodzy ramblowicze, miłego piątku i wasze zdrowie!
0
@MesQueUnClub96 Za Andrzeja pewnie.
5
@Admin030 Może tak, może nie, ale jak narazie Kraft ma tutaj same skoki po 130 metrów i skacze po prostu najlepiej.
2
Kraft raczej tego nie wypuści, ale Piotrek szansę na medal ma. Kubacki traci nieco ponad 6 punktów do podium, więc już będzie trudniej, ale konkurs jest tak loteryjny, że nie ma co go skreślać, zwłaszcza pamiętając to co zrobił dwa lata temu w Seefeld :)
2
@Encore No Coutinho na upartego dopisałem xD
Ale dobrze by było gdyby i Verratti i Neymar nie zagrali.
Pewnie 5-3-2 znowu będzie, więc i Dest i Mingueza dostaną szansę.
0
@Encore Ale my nie będziemy mieli swoich najlepszych (może Araujo, Pique, Fati, Coutinho), więc lepiej by i oni nie mieli :)
1
@Janiama Ciekawe czy da im szansę debiutu. 3 mecze, więc myślę, że Augustyniak na pewno coś zagra, zwłaszcza że nie ma Jacy, a ten młody to może na końcówkę z Andorą... fajnie by było.
0
@Reiv111 1/8 to max co osiągniemy i to na dużym farcie? XD
Przecież z grupy wychodzą praktycznie 3 drużyny... 1/8 to jest obowiązek, a nie coś co można osiągnąć max na dużym farcie :D
Następnie w zależności od tego jaka drużyna nam się trafi w 1/8 można spekulować co dalej. Ale mówiąc, że 1/8 to byłby mega fart jest przesadą. Mega fart byłby wtedy gdybyśmy weszli do półfinału.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9710736#comment-9710736
Czyli jednak Augustyniak dostał powołanie. Dobra decyzja.
W dodatku powołany też jest chłopak z rocznika 03... Matko moja :D
5
Ciekawe kto na kogo
1
@Tabi9 To jest fejk podobno
8
@DLFCB - Dziennikarz do Kondogbi po meczu : Co myślisz o braku najlepszego piłkarza na świecie dzisiaj?
- Kondogbia: Nie wiedziałem, że Messi gra w Realu