0

@cchesterr43 Ja mam wątpliwości

0

Gwizdnęlibyscie karnego?

0

Ciekawe jak tam samopoczucie u Trenta :)

2

@Sisitoro Coś było mówione, że o 20:50 bodajże, a oficjalne o 23 30

0

Na miejscu Simeone biorąc pod uwagę wynik pierwszego meczu, a także aktualną formę Realu, nie cofałbym się tylko postarał się jeszcze o 2 bramki by mieć lepszy wynik w dwumeczu.

0

@abram3k A także najgłupszy komentarz tego tygodnia.

0

@busquets5 Sarius, Quebo, ReTo, Grubson, Kartky

6

@prokofiew Na Laportę pewnie.

0

@Gomess Upadł na rękę, oby nic mu nie było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Derean Teraz przedłużyć tę passę chociaż o jeden mecz i będzie pięknie

9

@kamiVeB I tu wchodzi Miralem Pjanic

3

Ciekawe kiedy oni się skapną, że to Umtiti dostał żółtko

7

@MasnyTed Zapomniałeś o najciekawszym wydarzeniu, które odbędzie się o 21 na El Sadar.

1

Erlingowi pasowałaby koszulka Barcelony

0

Austria i Norwegia to raczej pewniaki do podium dzisiaj.
Polska, Słowenia, Niemcy i może Japonia będą biły się o 3 miejsce. Mam naprawdę dużą nadzieję, że uda się wygrać tę walkę naszym chłopakom, ale niestety typuję Słoweńców.

2

@BarcaInfo Wleciał zakładzik kto więcej razy asystuje Leo w przyszłym sezonie.
No i Messi teraz nie ma wyjścia, musi zostać :D

0

@tmQbassive No w sumie to ta, ale mi się kalendarz dopiero w po obudzeniu przestawia :D

9

Drodzy ramblowicze, miłego piątku i wasze zdrowie!

0

@MesQueUnClub96 Za Andrzeja pewnie.

5

@Admin030 Może tak, może nie, ale jak narazie Kraft ma tutaj same skoki po 130 metrów i skacze po prostu najlepiej.

2

Kraft raczej tego nie wypuści, ale Piotrek szansę na medal ma. Kubacki traci nieco ponad 6 punktów do podium, więc już będzie trudniej, ale konkurs jest tak loteryjny, że nie ma co go skreślać, zwłaszcza pamiętając to co zrobił dwa lata temu w Seefeld :)

2

@Encore No Coutinho na upartego dopisałem xD
Ale dobrze by było gdyby i Verratti i Neymar nie zagrali.

Pewnie 5-3-2 znowu będzie, więc i Dest i Mingueza dostaną szansę.

0

@Encore Ale my nie będziemy mieli swoich najlepszych (może Araujo, Pique, Fati, Coutinho), więc lepiej by i oni nie mieli :)

1

@Janiama Ciekawe czy da im szansę debiutu. 3 mecze, więc myślę, że Augustyniak na pewno coś zagra, zwłaszcza że nie ma Jacy, a ten młody to może na końcówkę z Andorą... fajnie by było.

0

@Reiv111 1/8 to max co osiągniemy i to na dużym farcie? XD
Przecież z grupy wychodzą praktycznie 3 drużyny... 1/8 to jest obowiązek, a nie coś co można osiągnąć max na dużym farcie :D
Następnie w zależności od tego jaka drużyna nam się trafi w 1/8 można spekulować co dalej. Ale mówiąc, że 1/8 to byłby mega fart jest przesadą. Mega fart byłby wtedy gdybyśmy weszli do półfinału.

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9710736#comment-9710736

Czyli jednak Augustyniak dostał powołanie. Dobra decyzja.
W dodatku powołany też jest chłopak z rocznika 03... Matko moja :D

5

Ciekawe kto na kogo

1

@Tabi9 To jest fejk podobno

8

@DLFCB - Dziennikarz do Kondogbi po meczu : Co myślisz o braku najlepszego piłkarza na świecie dzisiaj?
- Kondogbia: Nie wiedziałem, że Messi gra w Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?