2

@Ciule123 Wiedziałem, że Laporta z Fontem połączą siły

2

@Kondziubarca Myślę, że Milan wyszarpie

2

@Encore Dwie najsłabsze drużyny, pewnie chce kopciuszka w półfinale :D

0

@kuba1794 Perła mocna, chmielowa, Łomża i Połczyn :D

1

@kryhaa Też bym obejrzał City z Bayernem, ale chyba jeszcze nie w ćwierćfinale :D

4

@Pietraszko Jak to 1/8... Przecież teraz będzie druga faza grupowa ;)

14

@Pietraszko Chłopie przestań trollować...
No chyba, że po prostu się ośmieszasz :D

6

O takie parki poproszę, wszędzie awans drużyn z prawej :D
Real Madryt - City
Liverpool - Chelsea
PSG - Bayern
Porto - Dortmund

1

@mikel1049 W piątek

0

@RobiS Lipa straszna.

10

Tu prędzej Chelsea strzeli drugą niż Atletico pierwszą :D

0

@gumaz Jaki kursik i gdzie?

3

@Ghazul3293 I spotka się tam razem z Leo i Suarezem. Co by nie mówić, to by było piękne :D

7

@itmustbejoke Czekałem na takie pytanie XD

3

@TheGoldenEleven Garrincha, Maradona, Klose, Nazario i nie wiem

0

@MarioVeB! Identycznie dzisiaj miałem. Usiadłem sobie nad książką by pouczyć do matury to mi wiercić zaczęli...

4

@VOne Sam tak robię ;) I powinien tak robić każdy kto ma na to ochotę.

1

@Masti_Real_Madryt Wybierają taki mecz, który przynosi im większą oglądalność.
Choć bardzo wątpię by akurat więcej osób zdecydowało się oglądać trening Lewego niż bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Atleti z Chelsea. Dlatego pełna zgoda.

1

@paweldunajecfcb Podobno wszystko poniżej 3 ligi pauzuje :/

2

@Quavosk No czyli praktycznie zamknięte, bo i tak mało kto na to chodził. Zamiast 600 osób wchodziło 5...
Dla mnie to tak jak by były zamknięte, ale no niech będzie.

2

@Quavosk Przecież akurat rok temu były zamknięte xD

21

@JimMorrisonFCB Oczywiście, że tak.
Tak jak napisałem niżej:
Nie powinni zamykać kościołów tak jak zamykają gospodarkę. Powinni otworzyć gospodarkę tak jak otwierają kościoły.

5

@semafor Nie powinni zamykać kościołów tak jak zamykają gospodarkę.
Powinny otworzyć gospodarkę tak jak kościoły.

0

@eckov Właśnie tydzień temu wyrobiłem sobie dokładnie taką licencję, z polskiego związku przeciągania liny XD Myślisz, że teraz też przejdzie?

1

@Kurkmen Oni chyba bardzo chcą oddać władzę opozycji :D

1

@ranger3120 Walnij sobie 90 meczy z +0,5 gola xD
Ja tak kiedyś zagrałem i aż 7 0:0 było :D

23

Ostatnie el clásico z 10 kwietnia wygraliśmy, więc nie jest źle

8

Dokładnie dwa lata temu Messi strzelił o taką piękną brameczkę Betisowi. Cud.


0

City, Psg, Chelsea lub Bayern poproszę dla Realu w ćwierćfinale.

20

Mam nadzieję, że w tym sezonie Guardiola dopnie swego i wygra tegoroczną edycję Ligi Mistrzów.
No i co by nie mówić, Manchester City idzie także po trzeci triumf w Premier League na przestrzeni 4 lat... Pep robi tam ogromną robotę i zasługuje na LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?