Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ciule123 Wiedziałem, że Laporta z Fontem połączą siły
2
@Kondziubarca Myślę, że Milan wyszarpie
2
@Encore Dwie najsłabsze drużyny, pewnie chce kopciuszka w półfinale :D
0
@kuba1794 Perła mocna, chmielowa, Łomża i Połczyn :D
1
@kryhaa Też bym obejrzał City z Bayernem, ale chyba jeszcze nie w ćwierćfinale :D
4
@Pietraszko Jak to 1/8... Przecież teraz będzie druga faza grupowa ;)
14
@Pietraszko Chłopie przestań trollować...
No chyba, że po prostu się ośmieszasz :D
6
O takie parki poproszę, wszędzie awans drużyn z prawej :D
Real Madryt - City
Liverpool - Chelsea
PSG - Bayern
Porto - Dortmund
1
@mikel1049 W piątek
0
@RobiS Lipa straszna.
10
Tu prędzej Chelsea strzeli drugą niż Atletico pierwszą :D
0
@gumaz Jaki kursik i gdzie?
3
@Ghazul3293 I spotka się tam razem z Leo i Suarezem. Co by nie mówić, to by było piękne :D
7
@itmustbejoke Czekałem na takie pytanie XD
3
@TheGoldenEleven Garrincha, Maradona, Klose, Nazario i nie wiem
0
@MarioVeB! Identycznie dzisiaj miałem. Usiadłem sobie nad książką by pouczyć do matury to mi wiercić zaczęli...
4
@VOne Sam tak robię ;) I powinien tak robić każdy kto ma na to ochotę.
1
@Masti_Real_Madryt Wybierają taki mecz, który przynosi im większą oglądalność.
Choć bardzo wątpię by akurat więcej osób zdecydowało się oglądać trening Lewego niż bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Atleti z Chelsea. Dlatego pełna zgoda.
1
@paweldunajecfcb Podobno wszystko poniżej 3 ligi pauzuje :/
2
@Quavosk No czyli praktycznie zamknięte, bo i tak mało kto na to chodził. Zamiast 600 osób wchodziło 5...
Dla mnie to tak jak by były zamknięte, ale no niech będzie.
2
@Quavosk Przecież akurat rok temu były zamknięte xD
21
@JimMorrisonFCB Oczywiście, że tak.
Tak jak napisałem niżej:
Nie powinni zamykać kościołów tak jak zamykają gospodarkę. Powinni otworzyć gospodarkę tak jak otwierają kościoły.
5
@semafor Nie powinni zamykać kościołów tak jak zamykają gospodarkę.
Powinny otworzyć gospodarkę tak jak kościoły.
0
@eckov Właśnie tydzień temu wyrobiłem sobie dokładnie taką licencję, z polskiego związku przeciągania liny XD Myślisz, że teraz też przejdzie?
1
@Kurkmen Oni chyba bardzo chcą oddać władzę opozycji :D
1
@ranger3120 Walnij sobie 90 meczy z +0,5 gola xD
Ja tak kiedyś zagrałem i aż 7 0:0 było :D
23
Ostatnie el clásico z 10 kwietnia wygraliśmy, więc nie jest źle
8
Dokładnie dwa lata temu Messi strzelił o taką piękną brameczkę Betisowi. Cud.
0
City, Psg, Chelsea lub Bayern poproszę dla Realu w ćwierćfinale.
20
Mam nadzieję, że w tym sezonie Guardiola dopnie swego i wygra tegoroczną edycję Ligi Mistrzów.
No i co by nie mówić, Manchester City idzie także po trzeci triumf w Premier League na przestrzeni 4 lat... Pep robi tam ogromną robotę i zasługuje na LM.