Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn Hahaha spoko jak tam uważasz :D
Wiedz lub nie, ale na tym polega właśnie wiara ;)
2
@mr_robot Oczywiście, że tak :)
Ja za takie uważam m.in objawienia (np fatimskie), Pismo Święte, całun turyński (tu najmniej, bo on jest akurat kwestią mocno dyskusyjną), a także świadectwa osób, które przeżyły śmierć kliniczną czy były np. świadkiem różnych cudów.
8
@Bykunn Masz prawo tak uważać. Ale dla mnie to po prostu głupota :D Jeżeli dyskusja jest merytoryczna to na pewno nie jest obraźliwa.
6
@GeneralXavi Hawking był niewątpliwie bardzo inteligentnym człowiekiem i jego śmierć była oraz jest ogromną stratą dla ludzkości.
A co do tematu, to powiem tak:
cechą ludzi inteligentnych jest dopuszczanie do siebie różnych scenariuszy, a także dokładna analiza każdego z nich. A już szczególnie rzeczy, które nas bardzo intrygują. Taką rzeczą dla Hawkinga niewątpliwie była wiara. Czytałem jego książkę ,,krótkie odpowiedzi na wielkie pytania''. Widać w niej, że Hawking kierował się głównie logiką. Wszędzie szukał twardych dowodów, przyczyny tego jak się coś zaczęło. Jeżeli chodzi o istnienie Boga to nie ma nigdzie twardych dowodów, są jedynie poszlakowe (moim zdaniem to dobrze, bo właśnie na tym polega wiara, że nigdy nie ma się 100% pewności), więc pewnie dlatego był raczej zwolennikiem bycia ateistą. Hawking był geniuszem w pierwotnym tego słowa znaczeniu, który bardzo głęboko analizował istnienie Boga. Nie wiemy ostatecznie do jakich wniosków doszedł, ale jeżeli tak dogłębnie się temu przyglądał to na pewno nie miał 100% pewności, co najwyżej 99% ;)
A pisanie, że taka dyskusja jest dla niego obrazą jest totalną głupotą według mnie. Analiza i dopuszczanie do siebie różnych scenariuszy jest oznaką inteligencji oraz otwartego umysłu :) Bardzo ciekawy temat poruszyłeś.
0
@lukaszbarca15 Zamiast tego wolę być odważny :D
0
@lukaszbarca15 Bogu dzięki. 15 stopni na dworze, aż się prosi by gdzieś wyjść :) A ubogi repertuar tv tylko w tym pomaga xD
0
@BykunnTeż muszę wrócić na rower. Tylko zlikwidowali Endomondo i muszę sobie nową apkę znaleźć :D Polecasz jakąś?
3
Skład reprezentacji Polski u21 na towarzyski mecz przeciwko rówieśnikom z Arabii Saudyjskiej:
https://mobile.twitter.com/LaczyNasPilka/status/1375394492623249408
Transmisja poniżej, pierwszy gwizdek o godzinie 13:00.
2
Thierry Henry na swoim koncie na fb:
,,Hi Guys
From tomorrow morning I will be removing myself from social media until the people in power are able to regulate their platforms with the same vigour and ferocity that they currently do when you infringe copyright. The sheer volume of racism, bullying and resulting mental torture to individuals is too toxic to ignore. There HAS to be some accountability. It is far too easy to create an account, use it to bully and harass without consequence and still remain anonymous. Until this changes, I will be disabling my accounts across all social platforms. I'm hoping this happens soon."
0
@messi564 Poważnie? Kompletnie tego nie odczułem oglądając jego grę. Tak czy inaczej ostatecznie to nic nie dało.
1
@Nieznajomy Trudno coś zrobić napastnikowi jeśli nie ma stwarzanych sytuacji. Za to odpowiada środek pola oraz wahadłowi czyli między innymi właśnie Reca i Szymański.
0
W sumie nie wiem kto zagrał dzisiaj najgorzej. Szczęsny, Reca czy Szymański? Najlepszy z tej trójki był moim zdaniem mimo wszystko Reca, ale co nie zmienia faktu, że jego występ był bardzo kiepski. Na Szczęsnym się bardzo niestety zawiodłem. Z kolei Szymański nie dał zupełnie nic. O ile Reca parę sprintów w ataku zaliczył, tak Szymański może z raz dośrodkował piłkę. Myślę, że jego miejsce jest w środku pola jako typowa 10.
Jeżeli chcemy grać wahadłowymi to potrzebujemy szybkich zawodników z dryblingiem. Jóźwiak byłby super opcją. Za nim oczywiście pół prawy stoper Bereszyński. Z drugiej strony myślę, że mógłby dać radę Rybus. Na pewno lepiej niż Reca. W środku pola koniecznie Klich za Krychowiaka jak wyzdrowieje. Napastników bym zostawił bez zmian. Krzysiu miewa swoje momenty głównie jak wejdzie z ławki, więc niech tu zostanie jak jest.
0
@amanter Dla nich to co najwyżej Jessica.
5
@matirix20 Czysto piłkarsko Puig jest zdecydowanie lepszy. Ale jeśli chodzi o taktykę to Szymański.
6
Jóźwiak najlepszy, dał impuls do walki. Cieszy bardzo fakt, że mamy w końcu też piłkarza, który cały mecz potrafi się kopać po czole, a mimo wszystko na końcu może dać coś z niczego. Brawo Lewy za piękną bramkę!
0
Co wy chcieliście, taki był plan XDD
2
Helik wziął sobie 8 na koszulkę by być jak Iniesta, a jest jak Pjanic
3
Idź idź idź kur#a :D
3
@Seledynowy No jak się nie rzucił, skoro się rzucił XD
Po prostu był katastrofalnie ustawiony
5
Jak można się tak fatalnie ustawić Wojtek?? :/
Jeżeli Bednarek jest taki wolny to czemu wychodzi tak wysoko? XD
2
@Janiama A Puig wczoraj ławka :D
3
@MesQueUnClub96 Ciekawe jaka formacja
0
@ElPonczato A to o tym nie słyszałem... Dzięki za info.
2
(Możliwe, że było ale ja nie widziałem, więc wrzucam)
Fani Rangersu przed ostatnim meczem z Celticiem :D
https://www.facebook.com/PolscyKibice/videos/302136977911684/
1
@PershingFanatykLMFCB Generalnie fajne mecze u nas grają. Kiedyś był Hannover, Monaco, rok temu finał Pucharu Polski, meu21 w tym dwa mecze Polaków, mśu20 czyli 9 bramek Halanda tak jak mówiłem i gol naszego Araujo :D
No sporo jak na stadion drugo/trzecioligowca xD
0
@tristan87 I cyk wywiad się szykuje ze słowami ,,a nie mówiłem"
0
@itmustbejoke 7 :))
0
@BrzydkiAS Niestety
0
4 kilometry od mojego domu piłkarz Premier League wali sobie hattricka w eliminacjach do mundialu, ale oczywiście możliwości by to zobaczyć nie ma ://
Niech to szaleństwo się już skończy i zaczną wpuszczać chociaż połowę kibiców... Powrót do normalności będzie naprawdę pięknym momentem.
Ale przynajmniej 9 goli Halanda widziałem :D
2
Może awansować tą Oshoale do pierwszego zespołu na szpicę? :D
Dobrym dzikiem jest, Barca femeni wygrywa po jej golu 1:0 do przerwy z kobietami z City :) Vamos!