0

@LuisSalvano Jeśli Dortmund nie zakwalifikuje się do LM, a wszystko na to wskazuje, to Haland na pewno nie będzie chciał zostać.

0

@LuisSalvano Wątpię. I tak mamy wielu zawodników na sprzedaż lub wymianę, ale myślę, że to raczej na transfer nowej 9 (Haland lub Kane).

1

I cyk Bilbao traci szanse ma tryplet :D
Brawo RSSS, w pełni zasłużone zwycięstwo!

0

@LuisSalvano Też nie, ale tu jest mowa o tym by Neymar ewentualnie wrócił po wygaśnięciu kontraktu, czyli w 2022. W 2021 pewnie nie będzie nawet tematu.

0

@itmustbejoke Zgadza się niestety :/ Ale z perspektywy czasu to aż takie frajerstwo nie było :D

6

@itmustbejoke A nie Iniesta w rewanżu z Chelsea na Camp Nou? To był 2012, Pedro strzelił w 2011 :D

9

Chłop mu nadepnął na stopę. W dodatku piłkarz RSSS wychodził na czystą pozycję. Dla mnie ewidentne czerwo.

0

@matirix20 Zgodzę się, ale prędzej czy później kogoś będziemy musieli sprowadzić w jego miejsce.

1

Wydaje mi się, że karny, ale przydałaby się powtórka z góry :D

4

W 2019 roku bardzo chciałem powrotu Neymara. Jak się niedawno okazało zabrakło bardzo niewiele, bo 20 milionów. Ale teraz? Neymar za rok będzie miał już 30 lat (a wiadomo, że kariery Brazylijczyków trwają krócej), naszą przyszłością na lewym skrzydle jest Ansu (oczywiście jest on wielką niewiadomą jeśli chodzi o jego formę po kontuzji, ale bardzo na niego liczę. Już raz udało mu się dojść do pełni dyspozycji po groźnej kontuzji), a także mamy przede wszystkim problemy na innych pozycjach. Jeżeli chodzi o sprowadzenie cracka to widziałbym kogoś takiego na pozycji nr.9 (Haland, Kane, Nunez). Wzmocnić środek obrony, postarać się o następcę Alby (Gaya), spełnić zachcianki Koemana, czyli Wijnaldum (którego nie jestem zwolennikiem, ale ufam Koemanowi. A Wijnaldum cały czas prezentuje dobrą formę) oraz Depay, który byłby świetny jako uzupełnienie ataku (może zagrać tam na każdej pozycji).
Laporta pewnie bardzo chce sprowadzić jakąś bombę, więc jeśli nie uda mu się transfer Halanda lub Kane to siągnie właśnie po Neymara. Brazylijczyk też byłby na pewno dochodową osobą pod względem marketingu, poprawiłby sytuację finansową co jest jednak teraz bardzo ważne. No i też kwestia tego jaka będzie dyspozycja Fatiego po powrocie. Jeśli będzie zawodził to Neymar pewnie przyjdzie w jego miejsce. Ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
Podsumowując:
Tak dla #Neymar2017
Nie dla #Neymar2022

2

@BarcaInfo Jaki to tier?

3

Skład Realu Sociedad:
https://mobile.twitter.com/RealSociedad/status/1378414512215318528

Skład Athleticu Bilbao:
https://mobile.twitter.com/AthleticClub/status/1378414515314958337

Już za pół godziny rozpocznie się pierwszy w tym sezonie finał Pucharu Króla, derby Kraju Basków. Ogromna szkoda, że bez kibiców, ten mecz jest ogromnym świętem dla obu klubów.
Za kim jesteście? Kogo uważacie za faworyta?
Vamos Sociedad!

3

Kartki wszystkie siadły, rożne Lipska siadły nawet podwójnie, zabrakło jednego rożnego Bayernu... Szkoda

1

@MarioVeB! I róg jeszcze jeden

0

@amanter Nie oczekuję od niego dryblingu. Ma świetne warunki fizyczne, jest szybki, dobrze gra głowa i ma zabójczą skuteczność.
Dortmund gra kombinacyjnie i mimo wszystko Haland potrafi się w tej układance odnaleźć. Pamiętaj też, że w Barcelonie będzie miał dużo lepszych wykonawców.

1

@amanter XD Gościu strzela masę bramek, bije masę rekordów, ma idealne warunki do gry na światowym poziomie i nie jest na Barcelonę? :D

2

No i Dortmund znowu w pi-de. Tracą już 7 punktów żeby się zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Będzie ciężko, raczej im się nie uda co będzie oznaczało prawdopodobnie przeprowadzkę pewnego Norwega...
Obyśmy wygrali ten wyścig po Halanda, ale finanse będą tu kluczowe :/

1

@Kgorecki2500 No to może dostać. Chyba, że chcemy być sprawiedliwi, to niech nie dostanie, ale wtedy Frenkie i Leo również jej unikną w poniedziałek ;P

1

@Kgorecki2500 Zagrożony jest?

3

W 81 minucie Schalke strzela kontaktowego gola. Czyżby Leverkusen jednak jeszcze bez przełamania? :D

0

@TR3VOR Nie oglądałem, ale Chelsea wszystkie bramy straciła grając w 10. To wiele wyjaśnia.

0

The Guardian opublikował ranking drużyn zakwalifikowanych do najbliższego Euro:
1. Belgia 2. Dania 3. Włochy 4. Anglia 5.Francja 6. Hiszpania 7. Portugalia 8.Niemcy 9. Turcja 10. Szwajcaria 11.Szwecja 12. Walia 13. Holandia 14.Polska 15. Chorwacja 16. Czechy 17.Węgry 18. Macedonia Północna 19.Słowacja 20. Szkocja 21. Austria 22.Rosja 23. Ukraina 24. Finlandia

No co by nie mówić, polecieli :D
Według mnie powinni być coś w stylu:
1. Francja 2. Włochy 3. Belgia 4.Hiszpania 5. Portugalia 6. Dania 7.Anglia 8. Holandia 9. Turcja 10.Niemcy 11. Chorwacja 12. Szwecja 13. Rosja 14. Polska 15. Węgry 16.Czechy17. Szwajcaria 18. Austria 19.Ukraina 20. Słowacja 21. Walia 22. Szkocja 23. Macedonia 24. Finlandia

1

@mati10333
,,Zalecenia rządu" :D
Oczywiście, że tak, spotkam się w rodzinnym gronie.
A zaleceń rządu od czerwca nie słuchałem i nie będę słuchał:)

1

@Mario96w Pięć zło.. godzin :D

1

@Mario96w Ojoj :D

2

@JohnnyBarca Dawać obydwu

0

@PershingFanatykLMFCB Nikt się nie czepia Dembele za to, że gra, tylko że gra w nocy i przez to się nie wysypia i spóźnia na trening.
Agüero jest profesjonalistą. Jeżeli piłkarz spędza swój czas wolny w sposób, który się później nie odbija na dyspozycji w klubie to jak dla mnie może robić co chce.

0

@Rust_Cohle Nie no, od odejścia Alvesa praktycznie cały czas Sergi był pierwszym wyborem na prawą obronę.

2

@szusti Różne parki, zwłaszcza ten z piękną panoramą na miasto, Las Ramblas koniecznie, oceanarium, Montiujic i jeśli ładna pogoda to i plaża.
Tylko oczywiście nie wiem co jest tam pozamykane :D
Miłej wycieczki!

9

@pele1282 Wczoraj umarł, dzisiaj urodziny, a jutro zmartwychwstanie... Dobry ten Jezus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?