2

@tristan87 Nie wiem jak w Barcelonie, ale w Paryżu będzie miał ,,10"

2

@Chakalaka Mylisz się. Nic się nie nasiliło, właśnie w ostatnich latach takie incydenty coraz rzadziej mają miejsce.

2

0

@Pawel13sz Bojan, Sandro, Munir... Było ich paru, zwłaszcza Bojan, ale się spalił... Szkoda.

4

Małe frytki w McDonaldzie kosztują po ostatniej podwyżce cen już 7.60 zł...
A pamiętam jak za dzieciaka się chodziło i kosztowały po 5 złotych :D

0

@neeed Nie mowa o klasyku, w którym graliśmy w nowym ustawieniu tylko o pierwszych trzech kolejkach kiedy graliśmy bardzo dobrze, Coutinho również.

0

@BarcaInfo Boże uchowaj nas od Lautaro...
A co Xaviego to nie wiem czy teraz jest najlepszy moment na niego. Może lepiej by najpierw odeszli Messi, Busi, Pique i Alba. Do tego czasu rozwiną nam się Pedri, De Jong i Moriba co bardzo się Xaviemu przyda.

0

@neeed Przecież Coutinho dobrze grał na początku sezonu.

1

@AmigoBlancos
1.Bardzo dobry obrońca, jeden z lepszych. Jeśli chodzi o zaczepki to cóż, niektóre trafne, niektóre żałosne, ale taki już jest... I przecież to akurat Modric podszedł do Pique, nie Pique do Modrica. Jeśli ktoś się tutaj zbłaźnił to własnie Chorwat.
2. Miał ogromnego pecha, ale ten sezon pokazuje, że jest w stanie grać bez kontuzji. Krok po kroku się rozwija i mam nadzieję, że przedłuży kontrakt i zostanie.
3. Myślę, że tak, Ansu już raz się odbudował po ciężkiej kontuzji.
4. Myślę, że jest bardzo dobrym trenerem. Cały sezon gra z nieuzupełnioną kadrą i całkiem dobrze mu wychodzi. Mam nadzieję, że dostanie swoje wymarzone transfery (zwłaszcza 9) i w przyszłym sezonie pokaże na co go stać.
5. Cóż... Przeciętnie. Miał swoje momenty, ale to za mało. Biorąc pod uwagę, że możemy dostać za niego fajną sumkę to mam nadzieję, że w lecie odejdzie.

5

@Szakalaka12369 Gość przez ostatnie lata był memem i dopiero od 3 miesiący pokazuje formę... Dla mnie bez szans.
Ale życzę mu wszystkiego dobrego, bo to spoko grajek.

3

@AmigoBlancos Z tym, że jeśli ktoś tutaj pisze, że powinien doliczyć te 6/7 minut to jednocześnie podkreśla, że to nie jest winą porażki.
I kolejna kwestia, z jednej strony słabo zrzucać całą winę na sędziego, ale z drugiej strony jeśli popełnia on tak oczywiste błędy, że nawet kibic Realu to przyznaje (Ty) to dlaczego mielibyśmy być cicho? Na tym polega właśnie dyskutowanie ;)

2

@Thomas99PL Nigdy nie postawiłbym Zidana nad Pepem i Mou.

1

@joloskyy A ja wiem, że dodatkowy czas dolicza się za:
-zmiany
-kontuzje
-awarie ze sprzętem
-gra na czas
-różne inne dłuższe przerwy, których nie wymieniłem.

Ktoś policzył i wyszło, że łącznie przerwy trwały ponad 9 minut... Oczywiście nie wszystko, ale spokojnie gdyby doliczył np. 6 minut to by się wybronił.
Pozdro ;)

1

@Image Chelsea win i czyste konto

1

@joloskyy XD
A co jeśli tak? :)

5

@Firestone Ferguson albo Guardiola.

0

@joloskyy I tu się mylisz.

1

@joloskyy A sytuacja z Braithwaitem? Spokojnie dodatkowa minuta. Za samą czerwoną kartkę fakt, nie powinien doliczać, ale już za to, że Casemiro pół minuty schodził z boiska już tak.
Zmiany- 2 minuty
Poplątane kabelki sędziego- 2 minuty
Braithwaite-1 minuta
Gra na czas Casemiro plus pojedyncze spowolnienia gry (nie pamiętam wszystkich, ale coś na pewno było)- 1 minuta
Razem- 6 minut.
Kompletnie nie rozumiem tutaj usprawiedliwienia tego co zrobił sędzia skoro nawet kibice Realu są zdania, że za mało doliczył (przynajmniej z tego co czytałem i słyszałem).

2

@DonAndres*8 Pedri ma odpocząć w najważniejszym meczu sezonu? Non sens. Poza tym będzie miał tydzień bez grania, więc się wyrobi.
Nie chcę Pique, który zagrał przez ostatnie pół roku w czterech meczach na jedyny finał w tym roku. Ewentualnie jako zmiennik w drugiej połowie.
Ale od początku powinniśmy wyjść sprawdzonymi i ogranymi nazwiskami.

11

Ja bym mimo wszystko został przy 3-5-2.
Ter Stegen, Mingueza, De Jong, Araujo, Dest, Busi, Pedri, Griezmann, Alba, Messi, Dembele.

Z Valladolid nie formacja była problemem, a ich motywacja. Myślami byliśmy już przy el clasico. Dodatkowo De Jong z Messim nie byli sobą, bo grając w piłkę jednocześnie mając z tyłu głowy, że jedno żółtko i zabraknie ich w el clasico nie da się pokazać pełni formy.
Natomiast jeśli chodzi o klasyk to tutaj przede wszystkim błędy indywidualne oraz w pierwszej połowie nieprawidłowe rozczytanie zamiarów Realu.

20

No i bardzo dobrze wyszło. Żadnego Viniciusa w Barcelonie.

1

Myślicie, że jest jakaś szansa chociaż na 25% kibiców podczas tegorocznego Pucharu Gampera/początku ligi?

0

@MESSIah16 Dostał mandat czy odpuścili?

0

@AmigoBlancos O tym mówię ;)

0

@Rust_Cohle Też myślę, że oni z wyścigu już odpadli.

3

@DonMatteo901 Widzę potężne źródło :D Nawet nie ma co handlować...
Oby Messi został.

0

@Zip Też tak sądzę. Ale jednocześnie bardzo nie chcę tego byśmy wszystkie mecze z Atletico i Realem w jednym sezonie przegrali. Noo ciężko będzie.

0

Zakładając, że Real niestety wygra wszystkie mecze w lidze do końca sezonu (oby nie), a Atleti wygrywa wszystko do momentu meczu z nami- wolelibyście, żeby Barcelona wygrała z Atletico i dzięki temu Real objął prowadzenie w tabeli (i zapewne już by go nie oddał) czy jednak po cichu liczelibyście, że Atletico nie straci po meczu z nami lidera jednocześnie wygrywając na Camp Nou?

0

@kamilop To kogo widziałbyś?

3

Chelsea, Tottenham, Arsenal...
Fajnie gdyby jedyną drużyną z Londynu, która zagra w następnym sezonie w LM był West Ham :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?