4

@szusti Jordi Masip, który ma już tryplet na koncie :)

1

@macio_944 No fakt, trochę tych problemów się nazbierało niestety. Ale jakby Ci się udało przywrócić temat to ja zgłaszam chęci :)
Dzięki za odpowiedź chłopaki.
@LuisSalvano

1

@LuisSalvano Nie na temat, ale skojarzyło mi się: wiadomo co z tym meczem charytatywnym w końcu? Bo ze dwa miesiące temu pojawił się temat, ale coś ucichł...

3

@MichalZZZ A mi się ten występ Sochy mega podobał :)

24

@BarcaInfo Oj było to widać, ile razy Frenkie odpuścił by nie zarobić żółtka. Ale brawa dla niego.

1

@TheNekro94 Hala hala siadaj, hala hala bądź pokorna, mała szmato:)
Piękny obrazek

0

Ale to był fart xD
Nie rozumiem też nagrody piłkarza meczu dla Leo. Kto według was powinien ją dostać? Według mnie Pedri, bardzo dobry mecz.

0

@ShawnC Za dzisiejszą grę. Radzę oglądać mecz uważnie :) Pedri dzisiaj bardzo dobre zawody rozgrywa.

1

@Rewolucja123 Pedri zdecydowanie mvp. Lenglet zaraz po nim. Griezmann nie gra niczego wielkiego.

0

Najlepszy dzisiaj zdecydowanie Pedri i odziwo Lenglet. Messiego nie ma co dzisiaj oceniać, widać że się cyka tej żółtej i gra strasznie asekuracujnie.

1

@TheNekro94 Kurde tak się teraz zastanawiam i chyba pomyliłem Wojtka z Tomkiem Kołeckim xD To on tak miksuje występy na nagraniach. Kołecki mi podchodzi bardzo, Pięta trochę mniej, ale ma swoje momenty.
Spoko, dam znać :D

1

@TheNekro94 Kurde to lipa trochę. Ale może jakoś przeboleję :D
Mnie denerwują strasznie nagrania Wojtka Pięty. Miksuje naraz 5 różnych występów, w każdym inna głośność i jakość dźwięku... Źle mi się tego słucha.

1

@TheNekro94 Mega, pierwsze trzy minuty i już wyłem ze śmiechu :D
Taka trochę kontynuacja Piaskownicy, dużo wzmianek było, ale właśnie zauważyłem, że Socha tak lubi.
A porównując do innych stand upów z tego roku to w sumie mam identyczne zdanie jak ty xD Na pierwszy miejscu program Sochy, na drugim Szumowskiego, a na trzecim Lotka.
Jeszcze Pacześ kilka dni temu wyszedł, muszę go obejrzeć.

0

@tristan87 Czy ja wiem... Myślę, że większość się Araujo spodziewała

2

Wczoraj wyszedł stand up Sochy, w którym była wzmianka właśnie o Panie Krzysiu... Obejrzałem występ Sochy, a następnie od razu włączyłem sobie ,,Mój przyjacielu" i tak jakoś zacząłem sobie myśleć trochę o Krawczyku, jaką legendarną muzykę stworzył...
Ogromna tragedia, niech spoczywa w pokoju (*)

14

Robin Gosens:
"Po meczu z Juventusem starałem się spełnić swoje marzenie o koszulce Ronaldo. Po ostatnim gwizdku podszedłem do niego, zapytałem go: "Cristiano, czy mogę prosić o twoją koszulkę?". Nawet na mnie nie spojrzał, po prostu powiedział: "Nie!"
Byłem całkowicie zawstydzony. Odszedłem i poczułem się mały. Znasz ten moment, kiedy dzieje się coś krępującego i rozglądasz się, żeby zobaczyć, czy ktoś to zauważył? To właśnie czułem i starałem się to ukryć."
~Transfery Piłkarskie (fb)

Słabe zachowanie Cristiano

0

@chudymc Właśnie ostatecznie tak zrobiłem, ale dziadek wolał aplikację, bo już kiedyś miał i bardzo sobie chwalił :)

1

@MesQueUnClub96 Jest jest i na sofascore też, tylko chodzi o to, że te obydwie aplikacje nie działają niestety dziadkowi na telefonie (Huawei, ale jakiś starszy model).

1

Zna ktoś może jakąś piłkarską aplikację, która pokazuje wyniki meczów? Musi być III liga.
Dziadkowi próbuję zainstalować, bo wcześniej flashscore, a teraz sofascore odmówiły posłuszeństwa niestety.

2

@Encore Braveheart jest tylko jeden :)

3

Oglądając sobie dzisiejszą akcję z meczu Cadizu z Valencią i jak ten piłkarz Valencii schodził z boiska miałem w oczach Alvesa jedzącego banana po tym jak ktoś w niego nim rzucił :D
To były piękne czasy i taką walkę z rasizmem się szanowało.


3

@michal26 To prawda, forma zupełnie inna i mam nadzieję, że to naszym doda ogromnej pewności siebie i pokonamy Real :)

5

Jedynie czego się obawiam to, że nasi mogą się spalić tak jak przed jesiennym Klasykiem.
Bo co do formy to jeżeli utrzymaliśmy ją z przed przerwy na reprezentacje to jestem spokojny o występ naszych.
Obyśmy jednak wyszli z podobnym nastawieniem jak na rewanż z Psg. Tutaj ogromną pracę będą musieli odegrać Koeman wraz z liderami drużyny - Messim na czele.

2

@Mizander Szacunek mordeczko. Z fartem!

8

Brawo Sevilla!!!

0

@Ratamahatta Haland Kane Lukaku Lautaro
In this order

2

@Pawel13sz Ma w sercu Barcelonę, zawsze gdy wchodzi na boisko to daje coś extra od siebie, walczy, nie narzeka na brak minut, ma najniższą pensję w zespole.
Lepszego rezerwowego nie znajdziemy. Zostawiłbym go w klubie właśnie w takiej roli, oczywiście jeśli się zgodzi.

0

W tej o to chwili wjechał nowy program Sochy ❤️
https://www.facebook.com/100044212310423/posts/300533761430365/

0

Pożar na Rambli

1

@barcelonaLM Chciałbym żeby i Ci i Ci, ale to niestety niemożliwe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?