5

Krychowiak dostał plaskaczem w twarz. W la lidze by to cofnęli.
Dzisiejsze sędziowanie to dramat, ale to głównie wina braku Varu.

3

To był dużo bardziej ewidentny karny niż Anglików. Oni dostali, a my nie xD

1

@Janiama Anglicy też dzisiaj nie błyszczą. Szkoda głupiego karnego bo byłaby duża okazja na 0:0

3

Milik wejście smoka :D

2

@Kgorecki2500 Całe szczęście ta strona nie szczyci się jakąś wielką popularnością. Mega wstyd przynoszą.

7

,,Jeśli polacy nie uklękną przed meczem to dadzą zgodę na policyjne mordy i rasizm
#BLM"
-Kobiety Lewicy (Facebook) przed meczem

No leżę :D Jak można takie idiotyzmy pisać...

4

@Cvzx Na szczęście nie :)

0

@Rewolucja123 Nic się nie zmieni.

1

@dafik85 Dzisiaj póki co bez zarzutu

1

Helik powoli staje się takim polskim Lenglet (z jesieni) :D

3

Co to za Realowski karny odgwizdany xD

3

Zbigniew Boniek poinformował, że tegoroczny finał Pucharu Polski podobnie jak ubiegłoroczny odbędzie się na Arenie Lublin. Tym razem jednak tradycyjnie 2 maja.

1

@lukaszbrk Mam nadzieję, że go nawet nie będzie na boisku.

13

@BarcaInfo Lucho w formie :D Najlepsze konferencje jakie czytałem były właśnie z jego udziałem. Brakuje mi tego.

7

Dopiero teraz zobaczyłem, że na stronie Realu jest artykuł:,,Haland coraz bliżej Realu".
A dlaczego? Bo kupił dom w Marbelli :D
Ale faktycznie coś w tym jest, bo z Dortmundu do Madrytu Håland ma 1841 kilometrów, a z Marbelli już tylko 584 km :D

18

@chavez Zdecydowanie tryplet albo ewentualnie obrona trypletu :)

2

@Stasiuburza Że niby Anglia nic nie strzeli? ;D

1

@Cwaniak4 Musiałby ponad 300 milionów wydać. Nie wydaje mi się to prawdopodobne.

5

@xBoMBoWiECx W sezonie 19/20 też zdobył :D

0

@obiektywny12 Niestety podobnie.

0

@YeastMoss Określenie ,,bzdury" to była moja opinia na temat twojego tekstu o całej sytuacji, nic osobistego ;)
A co do początku to wątpię byś przyznał mi rację albo ja Tobie, zbyt bardzo kręciliśmy się w kółko.

0

@pele1282 No Hajto to ogółem inteligencją nie błyszczy, ja już od dawna traktuję jego wypowiedzi z przymrużeniem oka i dystansem :D

0

@YeastMoss Nie po prostu umiem rozpoznać kiedy dyskusja traci sens. Ty nie przekonasz mnie ani ja Ciebie, więc po co dalej w to brnąć? Piszesz o mojej żenadzie, ale to ja umiem zachować klasę i życzyć Ci udanego wieczoru, za to ty wnioskując po Twoim ostatnim komentarzu jesteś zwykłym prowokatorem szukającym zaczepki. Ale okej, nie szkodzi :)
Jeszcze raz pozdrawiam!

5

@lukasbarca86 Idą jak Arda Turan

0

@YeastMoss Otóż nie, nie zgadłeś ;) Ale możesz próbować dalej :D

0

@YeastMoss Sorry, ale bardzo ciężko czyta mi się te manipulacyjne bzdury. Niestety właśnie takie myślenie jest teraz na świecie (a zwłaszcza w Europie Zachodniej) modne. To nie skończy się dobrze.
Kończę dyskusję, bo to do niczego nie doprowadzi.
Pozdrawiam i miłego wieczoru!

0

@LuisSalvano Oby nie Lautaro. Już wolę samego Kuna z Depayem. Ale oczywiście priorytetem Håland. Byłoby mega gdyby się udało, ale niestety małe szanse.

1

@AmigoBlancos Również bardzo podobnie uważam z tymże mówiłem, że Bayern nie obroni Ligi Mistrzów już na jesieni.
1. City
2. PSG
3. Bayern
4. Chelsea
5. Liverpool, Real
7. Dortmund
8. Porto
Tak wygląda moje zestawienie faworytów.

0

@YeastMoss
Wilfred Zaha ma na pewno tutaj więcej do powiedzenia niż ludzie, którzy oceniają to, nie biorąc w tym udziału (ty i ja). Więc podważanie jego opinii nie jest dobrym pomysłem.
Czy mężczyzna proszący o rękę poniża się? Oczywiście, że nie. Kluczem jednak tutaj jest co innego. Ten zwyczaj ma już wiele wiele lat... i czy kiedykolwiek był podważany? Nie, nikt tutaj nigdy nawet nie pomyślał, że mężczyzna w momencie oświadczyn się poniża, ponieważ wyjątkowość chwili oświadczyn faktycznie pozwala potraktować ten gest jako wyraz szacunku.
Z kolei klękanie przed meczem występuje niecały rok... I już jest traktowane bardzo kontrowersyjnie. To znaczy tylko o tym, że nie można porównywać obu sytuacji.
Żyjemy w ogromnej paranoi, którą nakręciły w dużej mierze głównie środowiska o poglądach lewicowych. Zwraca się uwagę na rasizm na osobach czarnoskórych (który i tak jest już minimalny w porównaniu do tego co występowało chociażby kilkadziesiąt lat temu), a o rasizmie na osobach białoskórych nie ma nawet wzmianki... Dlaczego?
Nie da się wyeliminować rasizmu, zawsze będzie on występował choćby w małym stopniu. Taka po prostu jest natura ludzka (zgadzam się, okropna).
Można nawoływać do okazywania większego szacunku i takie działania w pełni popieram. Ale wykonując gesty, które kojarzą się z poniżeniem nie rozwiąże problemu.
Tak jak pisałem wyżej: jeżeli na każdym kroku musimy podkreślać to, że czarni ludzie są równi to podkreślamy właśnie to, że nie są równi, ponieważ potrzebują specjalnego traktowania. To nas do niczego nie zaprowadzi. Nie naprawi sytuacji, a tylko ją pogorszy.

0

@YeastMoss
Symbolika tego gestu najbliżej ma się do oddania szacunku? Hmm a to ciekawe. Spójrzmy teraz na wypowiedzi pewnych piłkarzy Premier League:

-Wilfired Zaha (zawodnik Crystal Palace): ,,Mam wrażenie, że klękanie jest poniżające. Kiedy dorastałem, rodzice mówili mi, że powinienem być dumny z tego, że jestem czarny, choćby nie wiem co. Powinniśmy stać wyprostowani".

-Steve Cook, (zawodnik Bournemouth): Klękanie na jedno kolano oznacza uległość. A uległość, nie może iść w parze z równością. Dlatego piłkarze angielskiego klubu (Bournemouth) od teraz będą stali ramię w ramię z każdym, kto był dyskryminowany. Od czerwca upadaliśmy na jedno kolano przed każdym meczem. Teraz będziemy stać tak, jak stoimy ramię w ramię z naszymi kolegami z zespołu, którzy padli ofiarami rasizmu. Stoimy z każdym, kogo w jakikolwiek sposób dotknęła dyskryminacja".

Wiesz, tu chyba nie chodzi tylko o to co ja uważam...
Wiesz jakiej karnacji jest Wilfired Zaha? Skoro nawet osoba czarnoskóra uważa ten gest za poniżający to może faktycznie coś w tym może być? Alee nie skądże...

Prawda jest taka, że osoby czarnoskóre traktowane są obecnie ze zbyt dużą wrażliwością. To nie jest dobre dla nikogo. Nie okazujemy im w ten sposób szacunku. Jeżeli na każdym kroku musimy podkreślać to, że są równi to podkreślamy właśnie to, że nie są równi. Czy o to w tym ma chodzić? Oczywiście, że nie, bo każdy człowiek jest równy i każdemu należy się szacunek.
Spójrz na ostatnie zdanie wypowiedzi Wilfreda, czemu nie możemy być po prostu dumni ze swojego koloru skóry?
I naprawdę porównujesz to do klękania przed małym dzieckiem albo zmarłym? Małe dziecko jest jeszcze niczego nieświadome, a osoba zmarła zniknęła właśnie z tego świata na zawsze. Czy porównanie tych dwóch sytuacji do tej o której rozmawiamy jest sprawiedliwe? No nie sądzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?