1

@michal26 Dokładnie, pełna zgoda. Ten sezon jest tak szalony, że wszystko możliwe. Po meczu z Atleti będziemy grać z Levante, Celtą i zdegradowanym już pewnie Eibarem. Trzeba mieć na uwadze, że właśnie ten wyjazd na Levante zepsuł nam parę lat temu ligę bez porażki... Choć oni, podobnie jak Celta i przede wszystkim Eibar nie będą już raczej o nic walczyli. To dla nas dobra informacja. Pełna mobilizacja, musimy zdobyć jeszcze przynajmniej 16 punktów.
Fakt, to by była piękna historia gdyby Sevilla zgarnęła mistrza :D
Ale mam nadzieję, że ostatecznie uda im się wywalczyć ,,tylko" wicemistrza :)

2

@masq Amen!! :)

0

@amanter Mają 7 punktów straty (i jeden mecz mniej) do miejsca gwarantującego kwalifikacje do LE czy tam tej ligi konferencji. Racja, będą mieli ciężko, ale to nie jest misja niemożliwa. Na pewno jeszcze się nie poddali.

0

@PIWOSZ89 Chyba było w czwartek podczas meczu z Getafe coś wspominiane, że na C+

29

Na ostatnie 6 meczów z Valencią wygraliśmy tylko 1... (2 porażki i 3 remisy).
To nie ma znaczenia, że Valencia jest daleko w tabeli. Rok temu też była i potrafiła z nami wygrać, pół roku temu też była i urwała nam punkty na Camp Nou... Widać, że Barcelonie gra się z nimi ciężko, niezależnie od stadionu. W dodatku 3 dni przed tym meczem będziemy grali z Granadą, z którą również lekko nie będzie (walczą o puchary), a piłkarze z Estadio Mestallas będą mieli cały tydzień wolnego.
To będzie naprawdę ciężki mecz. Mecz który musimy wygrać. Jeśli wygramy wszystko do 35 kolejki włącznie to już tego mistrza raczej nie oddamy. Choć w footballu oczywiście wszytko jest możliwe.
Visca!!

6

@mekston Messi do grudnia nie miał ani jednej asysty :D

1

@cosinus90 Ani razu.

3

Widać, że ten karny z czwartku podbudował Grieza. Leo 300 iq :D

6

Bardzo dobry mecz Griezmanna

2

@AmigoBlancos Ale to komentarz odnośnie czego? Przecież wiadomo, że jak drużyna traci punkty to wśród kibiców nie panują zbyt dobre nastroje xD Tak jest wszędzie.

0

Hazard odejdzie w najbliższym okienku z Realu czy nie? Jak myślicie?

0

Harry to umie w bajerę

0

@Coutinho007 Akurat ten trzeci wariant wcale nie jest taki najgorszy :D

0

@Pogba No właśnie nie...

5

@FafitFCB Pamiętam jak mieliśmy zawody miedzyklasowe w podstawówce. Udało nam się awansować do etapu finałowego gdzie były tylko 4 najlepsze klasy z całej szkoły, każdy grał z każdym. Ostatni mecz, remisujemy 1:1, ostatnia minuta meczu, tamci mają rzut rożny, my przechwytujemy, kolega podaje do mnie, ja wybiegam już sam na sam (jak wygramy to mamy drugie miejsce) i nauczyciel wf gwiżdże koniec meczu XDD Nieźle nas przekręcił.

0

Pieprzony Liverpool, a idźcie z tymi kuponami...
Brawo Newcastle, mam nadzieję, że hymn ligi mistrzów ani razu nie zabrzmi na Anfield w przyszłym sezonie.

2

@Coutinho007 Podsumujmy:
Alves- Semedo, Aleix, Dest, Roberto
Xavi- Rakitic, Arthur, Vidal, De Jong
Iniesta- Coutinho, Pedri
Neymar- Dembele, Fati
Suarez - Braithwaite XD

Moim zdaniem zdecydowanie Suarez. Na pozycji Alvesa Roberto gwarantuje jakiś tam poziom (oczywiście dużo niższy niż Brazylijczyk), a także melodia przyszłości Dest.
XRakitic przyszedł na pozycję Xaviego, ale miał inne zadania. Udany transfer. Teraz przyszłością jest De Jong.
Miejmy nadzieję, że Fati i Pedri zastąpią Neya i Inieste na długie lata.
Natomiast zastępca Suáreza? Braithwaite nie nadaje się na ten klub.

8

@Coutinho007 W sumie to Luisa bo nikim go nie zastąpili xD

2

@BarcaInfo Powodzenia dalej!!! Ogromna strata dla serwisu, wykonywałeś kawał super roboty. Szkoda.

9

"Vozpopuli":,,Prezydent UEFA, Aleksander Ceferin podczas pandemii podwyższył swoją pensję o 450.000 euro."
:)))

11

@KamilZ To ty chyba nie wliczyłeś bramek z treningów Pele...

1

@Adamski69
,,Klara idź urwij jedną wskazówkę z zegarka" :)

5

Teraz pytanie czy zasłużenie...
Myślę, że Damian Suárez może odpowiedzieć :)

2

@Admin030 Łokieć Marcelo i milion fauli Casemiro. Real spokojnie mógł 3 czerwone dostać :D
Piękny meczyk, mnóstwo emocji, co chwilę jakieś akcje (z obu stron), a na koniec piękna szarża Sergiego Roberto i Messi wywieszający pranie. Piękny to był prezent na imieniny :)

5

@messiandiniesta Czemu? Praktycznie akcja za akcją z obu stron, genialne interwencje bramkarzy, kontrowersje, czerwona kartka, sporo bramek i dramaturgia (dwie bramki w samej końcówce). Jak najbardziej można powiedzieć, że to był jeden z 300 czy nawet 100 najlepszych meczów w historii :) To był genialny mecz, piękne widowisko. Najlepsze el clasico jakie widziałem.

2

@JohnnyBarca No to dużo zdrowia dla Pana Marciniaka.

1

@Maciek98 W którym momencie? Jakie zagrożenie stworzyli pod naszą bramką po swoim golu kontaktowym? No żadnego, ani razu nawet mi serce nie zadrżało.

3

@norbi77 Wizyty na kafejce niestety kończą się z takimi urazami, trzeba się z tym liczyć :)

20

@norbi77 No i czego nie rozumiesz? :D
Ale pięknego mistrza byśmy zgarnęli wtedy w sezonie 13/14 :)

3

To piękne uczucie kiedy Barca jest jako ostatni mecz na kuponie i wygrywa. Podwójna radość :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?