0

@tomek8756 Nie jestem stworzonym nauczycielem :D plus wybieram się do pracy, więc średnio.
Ale jakbyś miał z czymś problem to śmiało wal, jak będę umiał to pomogę.
Też się wybieram w sierpniu do Hiszpanii :)
@Lola120 Mam nadzieję :D Dzięki!

0

@Filipfcb2000 Małe szanse na Wesele na szczęście, bo było w tamtym roku. Obstawiam 90% dla Lalki i 10% dla Dziadów.
@tomek8756Mniej więcej poziom b2, ale od 6 lat się uczę rozszerzonego hiszpańskiego, więc powinienem dać w miarę radę :)
I zgadzam się, geografia to bardzo przyjemny przedmiot, ale też dużo materiału.

2

@tomek8756 @IronSanHybrid Dzięki chłopaki.
Z rozszerzeń zdaję geografię i hiszpański, więc dramatu nie ma, a przynajmniej mam nadzieję, że nie będzie ;D

31

Oby matura była tak łatwa jak Łęcka

1

@Adamski69 Gratulacje!

20

@lukas10 W 84 minucie już nie wytrzymał, pobiegł do kibla :D

0

@Coutinho007 Wiem, że inna ale co to ma za znaczenie? XD
Złamanie nogi, kości strzałkowej. To również jest bardzo poważna sprawa.
Spójrz na Ville, w grudniu 2011 złamał nogę na kmś, a jak wrócił to nie grał już tak jak kiedyś. A pauzował wówczas krócej niż Fati (gdy złamał nogę).

0

@Ratamahatta Zauważ jednak, że Fati już wypadł kilka lat temu na rok. Pozbierał się, więc czemu teraz miałby tego nie zrobić?

0

@DaPidejpi Słyszałem właśnie o tym schemacie, więc też daję największe szanse Lalce :D Tylko wiesz, kiedyś ten schemat musi zostać przełamany... Oby nie w tym roku :D

0

Masakra... Biedny Ansu

0

@DaPidejpi @msmsms A tak na poważnie, co obstawiacie? Ja motyw samotności (Lalka).

36

Ciekawostka:
Gdyby Harry Kane został w Norwich lub Leicester miałby na swoim koncie więcej trofeów niż ma obecnie :D

0

@jedrek7000 Tak samo Frenkie. Przy karnym do niego było podanie, przy drugim golu oddał strzał który dobił Griezmann, a przy trzecim wywalczył rzut wolny (choć tu nie mam pewności czy to on).

0

@GeneralXavi No coś w tym jest :D

2

Przed egzaminem na prawko stresowałem się już kilka tygodni przed.
Na już niecałą dobę przed rozpoczęciem matury jeszcze nawet sekundy się nie stresowałem :D

0

@michal26 Ona ma raka, więc jeszcze gorzej niż Iker ://

3

@Katalonbar Srebro, bo przegrają w finale z Polską 2:0 po bramkach Jóźwiaka i Musiałowskiego (który na koniec roku odbierze złotą piłkę). Obie asysty zaliczy piłkarz FC Barcelony- Kozłowski, wychowane Pogoni Szczecin.

0

@takisobiektos Oby pierwsze 3 zespoły awansowały

0

@tadzik447 Akurat jak Arka parę lat temu wygrała Puchar Polski to jako jedyna wstydu nie przyniosła później w eliminacjach :D

5

@AdamS9882 Przecież Braithwaite ma kontuzje

0

@JohnnyBarca Licząc puchar ligi angielskiej oczywiście, że może być :)

3

Mam nadzieję, że Manchester City zgarnie tryplet w tym sezonie.

1

@masq Zdrowy człowiek :)
@Katalończyk 99 Ile razy to tylko jeden nie wszedł...
@Encore To mi przez pierwsze 5 miesięcy :)) Ale po miesiącu grania byłem o krok od wygrania 11k. Rzuciłem tasiemkę za 2 ziko, 27 meczy. Nie weszła tylko Grecja z Liechtensteinem... Stracili gola w ostatniej minucie.

0

@PawkoFCB Gratulacje ;D
To mi przez pierwszy rok grania weszły tylko dwa kupony :)) A teraz kończę drugi rok grania i wchodzi mi średnio co dwa tygodnie, także wyszedłem już na plus.

0

Jaką mieliście najdłuższą passę bez wygranego kuponu? :D
(Dni lub przegranych kuponów)

2

@clyde Jak to co dalej, umyj buty :)

5

Dokładnie 2 lata temu Barcelona pokonała Liverpool 3:0 m.in. po pięknym golu Messiego z rzutu wolnego. O tym co było dalej lepiej nie wspominać... Wielka szkoda.

6

Majówka pięknie rozpoczęta, pozdro chłopaki!

14

@barcelonaLM Bardzo obiecujący sondaż. Tylko trochę za duży wynik lewicy.

3

@Katalonbar Nie należę do zwolenników maseczek, ale z szacunku do innych osób zakładam w pomieszczeniach (na świeżym powietrzu zakładam tylko jak widzę niebieskie światła :D).
Tydzień temu wsiadłem właśnie do autobusu i mi się w ostatniej chwili przypomniało o maseczce. Założyłem i usiadłem na poczwórnym siedzeniu. Na następnym przystanku obok mnie usiadły dwie osoby. Starsza Pani z kwiatami i jakiś żulik z browarem, oboje bez maseczki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?