Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x Oczywiście, że tak. Plus dzisiaj doszła bolączka pierwszego sezonu, czyli babole w obronie. Dzisiaj obie bramki tak straciliśmy.
0
@ElKamil To teraz spójrz na wszystkie problemy sportowe i pozasportowe oraz na oczekiwania chociażby w grudniu :)
0
@ElKamil Ale mimo wszystko skomentowałeś :D naprawdę ciężko się czyta głupoty jakie wypisujesz i nie mówię tu o tym komentarzu.
@fart Z tym się zgadzam, ale mecz meczowi nie równy :)
1
Czytam tak te komentarze tutaj i mam wrażenie, że zrobiliśmy coś jak Milan w finale Ligi Mistrzów z Liverpoolem :D
Oczywiście należy się zjebka drużynie za ten mecz, bo druga połowa była katastrofalna, ale ludzie...
Wciąż mamy 2 punkty straty do Atlético plus jeden mecz gramy z nimi. Wygramy i ich przeskakujemy. Co do Realu to oni na pewno nie wygrają wszystkich meczów do końca. Grają chociażby z Sevillą, która poczuła krew. Wciąż liga nie jest przegrana...
Oczywiście nie wiadomo czy nam się uda ją wygrać, jeżeli będziemy powtarzać taką grę jak dzisiaj to na pewno nie, ale przypomnijcie sobie co było w listopadzie lub grudniu... Nikt się nie spodziewał, że zajdziemy tak daleko. Z tego sezonu już teraz wykręciliśmy maksimum, jeżeli dojdzie do tego liga to byłoby naprawdę zajebiście, ale jeśli się nie uda to dramatu nie będzie. Zwłaszcza, że dotrzymujemy kroka do ostatnich kolejek.
W lecie przyjdą niezbędne wzmocnienia, uzupełnienia kadry, pozbędziemy się szrotu i wtedy ruszymy naprzód. A końcówkę tego sezonu potraktujcie tak jak kibice Sevilli. Czyli oczywiście z wielkim entuzjazmem jeśli uda się coś wygrać, ale bez rozczarowania jeśli się nie uda ;)
Ps. Koeman to dobry trener :)
0
@ElKamil Faktycznie bardzo słabym ;DD litości...
0
Ajj i zaczyna się zwalnianie Koemana... Idę się przewietrzyć, bo tych głupot nie da się czytać.
0
@Xxxbarca4ever Z tym pełna zgoda.
0
@Xxxbarca4ever Uspokój się, przecież napisałem to z przymrużeniem oka.
0
@MaziFCB I bardzo dobrze. Najlepsze konferencje jakie pamiętam to te z udziałem Enrique. To były dopiero prawdziwe koncerty.
1
@Kgorecki2500 Umtiti jest lewonożny, a Araujo prawo. Myślę, że to jedyny powód, bo Koeman lubi stawiać właśnie na taką parę stoperów.
Pique obecnie jest niestety nie do ruszenia.
5
Koeman wczoraj: To nie jest czas na rotacje.
Koeman dzisiaj: Roberto, Umtiti i Moriba w pierwszym.
:D
5
,,Gento został ojcem w wieku 87 lat"
Ale clickbait na notatniku :D
Chodziło o to, że sąd ustalił, że 62letnia Francisca jest jego córką. Gento odmawiał poddania się testom na ojcostwo, jednak próbka DNA z serwetki Gento potwierdziła 99,99% zgodności genetycznej z Franciscą.
Bawią się w tym Madrycie :D
0
Od roku 1954 w Portugalii było tylko 10 sezonów, w których mistrza nie zdobywał nikt z pary Porto/Benfica. Najdłuższa passa sezonów mistrzowskich tych klubów... trwa obecnie. Od sezonu 2002/03 gdy mistrza zdobyło Porto, przez kolejne 18 sezonów na przemian ligę wygrywał ktoś z tej dwójki (11 razy Porto, 7 razy Benfica). Wówczas (2003 rok) udało się przełamać najdłuższy okres bezkrólewia tej dwójki, czyli całe 3 sezony :) (dwa razy Sporting Lizbona i raz Boavista).
Ogółem od 54 roku mistrzami Portugalii byli:
1. Benfica- 30 razy
2. Porto- 26 razy
3. Sporting Lizbona- 9 razy
4. Boavista- 1 raz
Co ciekawe, przed 54 rokiem to Sporting najwięcej razy wygrał ligę (9 razy). Łącznie mają 18 tytułów, a cały post piszę dlatego, że za cztery kolejki mogą świętować swój 19 tytuł. Do przerwania rekordowej, 18 letniej dominacji Porto i Benfici, brakuje im 10 punktów, a do końca sezonu zostało 5 kolejek (w tym chociażby derby Lizbony. Jeśli Sporting w nich zwycięży to bardzo możliwe, że już wtedy zapewnią sobie tytuł. Warunkiem komplet zwycięstw do tego czasu oraz jedno potknięcie Porto).
I to się dopiero nazywa prawdziwe zdominowanie ligi, a nie jakaś tam Barcelona z Realem, którzy raz na jakiś czas oddadzą tytuł Atletico, Valencii czy La Coruñi :D
0
@Wiktoria13 Pewnie ze względów finansowych.
2
@Werka7 Ter Stegen, Dest, Araujo, Pique, Lenglet, Alba, Busquets, De Jong, Moriba, Messi, Griezmann
0
@Rewolucja123 Czekaj co? XD
Nie do końca Cię rozumiem, przecież pojawiają się plotki zarówno o pozostaniu jak i odejściu. Nie wiadomo jak będzie. Teraz jest więcej plotek o pozostaniu bo Griezz zagrał dobry mecz. Jak zagra znowu słabo to wtedy powróci temat jego odejścia. Tak to działa, logiczne.
2
Ostatnio ucichły plotki na temat Wijnalduma. Może to i dobrze.
De Jong, Pedri, Busquets, Moriba, Roberto, Puig i ewentualnie cofnięty do pomocy Griezmann.
Mam nadzieję, że z klubem pożegnają się Mateusz i Pjanic. Możliwe też jest odejście Griezmanna i Puiga.
W drugiej drużynie mamy dobrze perspektywujących Orellane i Nico, którzy zapewne będą dostawać szanse w pierwszym zespole (choć możliwe, że Orellana gdzieś odejdzie).
Czyli łącznie mamy 9 pomocników na 3 pozycje, w tym tylko jeden po 30 roku życia. W młodych siła.
Liczę, że pierwszą trójkę będą tworzyć: De Jong, Griezmann oraz Pedri (chyba, że Griezmann odejdzie to wtedy Moriba). Jako pierwsi do rotacji oczywiście Moriba i Busquets. W drugiej kolejności Roberto i Puig, a na końcu młodzi, którzy jednak mam nadzieję, że trochę szans otrzymają.
1
@Encore Neymar też klasa zawody. Mbappe niewidoczny.
2
Ten sezon i ewentualnie jeszcze następny to ostatnie szanse dla PSG by wygrać LM. Jeśli to się nie uda to Neymar i i Mbappe odejdą, a w Paryżu będzie posucha :)
0
Tego Geja powinni do końca sezonu zawiesić
0
I takie uderzenia z dystansu szanuję :D
1
@Hubert1010 @lukaszmatusiewicz Ale łykacie
1
@Chakalaka Oby tylko Riqui pojechał, ewentualnie jeszcze Collado. Reszta nam się przyda przy trudnym początku sezonu.
0
@eckov Griezmann raczej odejdzie jeśli będzie jakiś transfer cracka.
0
@_catalan Nie wiem, ale na pewno bardziej niż ciągnięcie za koszulkę Ramosa przez Lengleta :)
0
@Rust_Cohle Na dziewiątym
0
To co, znowu trzymamy kciuki żeby Real przeszedł dalej, bo wtedy mniej się skupią na lidze? :D
0
Co ten Werner odyebal
0
Ktoś wyśle jakiś link na pv? Bo nie chce mi żaden działać.
0
@DonMatteo901 Messi, Depay, Griezmann, Fati. Prawdopodobnie tak będzie wyglądała czwórka naszych napastników w przyszłym sezonie. Choć chciałbym bardzo transfer klasycznej 9, Halanda lub Kane'a.