0

@Rewolucja123 Ta kolejny człapacz... Temat Parejo był tu wielokrotnie wałkowany i ucichł wraz z odejściem Valverde. To wiele wyjaśnia.

0

@jeyx77x Kogoś masz na oku?

1

Nicolo Barella, Mason Mount, Jude Bellingham- jeśli moglibyście sprowadzić jednego z tych trzech do Barcelony to kto to by był?
Jeśli o mnie chodzi to kolejność w jakich ich wypisałem nie jest przypadkowa. Bardzo bym chciał Barellę w Barcelonie.

1

@Comentateiro No właśnie, jest w Barcy. Barcy, która co roku jest jednym z faworytów.

4

@Comentateiro Myślisz, że Leo postawił krzyżyk na wygranie LM? ;DD

1

@Yosemite A to chyba że. Szkoda.

1

@Zbyszko z Bogdańca Tak, Real ma jeszcze Bilbao, Villarreal i Granadę. Zdziwię się jak wszystko wygrają.

0

@Yosemite A nie 3?

0

Był waszym zdaniem karny na Casemiro? Wtedy przy dośrodkowaniu gdy Bono złapał piłkę.

1

Prawidłowa decyzja sędziego

1

Nie no, to jest kabaret xD Nawet Barca nie strzela tak źle tych karnych jak Milan...

0

@Gonzo349 Wspaniała wiadomość, choć od pół roku do przewidzenia :)

5

@FCB24 Taka była przepowiednia, jeden musiał zabić drugiego.

0

@tbas To żeś walnął argumentem :D

8

Dobra tam Czelsi, ten sparing mogliście se wygrać :v
Oby za 3 tygodnie Pep był górą

2

@itmustbejoke Troszkę manipulowanie faktami zważając na fakt, że ten 33latek to najlepszy piłkarz w historii :)

0

@Kettger Jeśli miałbym pewność, że Real zdobędzie mistrza dzięki naszemu zwycięstwu to nie chciałbym wygranej w dzisiejszym meczu. Ale takiej pewności zdecydowanie nie ma, szczere mówiąc bardzo wątpię w to by Real zdobył w tym sezonie jeszcze 12 punktów, mają bardzo ciężki terminarz.
Także Vamos Barca!

5

@dawo17 A to gol Godina nie był po rzucie różnym? :D
Nie chodziło Ci może o nieuznanie bramki Messiego? Tu Lahoz odgwizdał spalonego, którego nie było.

16

I cyk Zielu do brameczki dokłada asystę

1

Sergio Ramos prawdopodobnie wypada do końca sezonu!

1

@Kamilos84 Inteligentna :)

1

@matirix20 Przereklamowana jest. 6/10.

1

@fcbarcafan19 Mam identycznie

0

@barcelonaLM Komentarz Pełki o wiele lepszy. Szpaku w meczach międzyklubowych w ogóle nie przekazuje emocji. Może dlatego, że po prostu przeżył już dosłownie wszystko i nic go już nie jara :D

5

@amanter Ale o czym ty gadasz? :D Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, w tym roku najpierw pauzował, potem 3 mecze był bezrobotny aż nadszedł mecz z Juve gdzie puścił 2 z karnego i jedną z 5 metra, był bez szans. Potem mecz z Psg, 4 gole puszczone, ale tu dużo większa wina obrony i złej taktyki Koemana. Rewanż z Psg to gol puszczony z karnego, poza tym klasa.
Przykre jest to Twoje umniejszanie Marcowi po tym jak tyle dla nas zrobił. Gdyby nie on to nie byłoby chociażby jedynego trofeum jak do tej pory w tym sezonie. Obronił karnego w decydującym momencie z Sevillą. Kolejny świetny jego występ to konkurs karnych z RSSS. Miał też wiele innych przyzwoitych interwencji, ale nie będę Ci każdej pojedynczej wymieniał, zresztą wrzuciłem Ci na filmiku, zachęcam do obejrzenia.
Ok, miał lepsze sezony niż ten, ale mówienie, że jest statyczny i podważanie jego umiejętności jest całkiem nie na miejscu.

1

@amanter Masz, podziwiaj. I o ironio z tego sezonu:



Pytasz o LM? Proszę bardzo, nasz ostatni półfinał:

8

@amanter Mało to razy Ter Stegen setkę wyciągnął? Mało razy obronił sam na sam?
Złapał po długim czasie bycia na topie dołek formy jak każdy piłkarz. To jest normalne.

0

@Rewolucja123 A dlaczego nie? Myślę, że i De Jong i tym bardziej Pedri poradziliby sobie w tej roli.

0

Kante, De Jong, Pedri (z ławki Moriba, Busquets, Roberto, Puig, a z drugiej drużyny ewentualnie Nico i Orellana)- ależ by to była piękna pomoc :D
Ale to tylko wyjątkowo mocno nierealne marzenie

0

@tristan87 Nawet nie ma z czym dyskutować... Choć i tak uważam, że Hazard to jeszcze gorszy transfer niż Coutinho. Kosztował więcej (ciut, ale jednak) i Coutinho miał chociaż te pół roku gdzie grał naprawdę świetnie. Niestety potem już było tylko gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?