Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@verdant Wszystkich pięciu wykastrować
2
@Firestone Valverde wolał grać drwalami w środku pola, więc Riqui nie pasował do jego koncepcji, nie jest prawdą, że Setien go odstawił, bo za jego kadencji grał i to całkiem sporo. Koeman na początku wolał grać dwoma pivotami, więc było za ciasno dla Puiga, natomiast później chyba się do niego zraził tym, że nie chciał odejść na wypożyczenie po tym jak go o to PUBLICZNIE poprosił. Następnie mnóstwo tych pytań od dziennikarzy, którzy stanęli po stronie Hiszpana... Jak wiemy Koeman to stanowczy facet, on się nie ugnie.
2
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem osoby, które chcą odejścia Puiga (a trochę ich jest).
Młody, praktycznie zawsze jak wchodzi z ławki zostawia po sobie pozytywne wrażenie, jak gonimy wynik to on jest zazwyczaj jednym z lepszych na boisku (jeśli oczywiście jest na boisku, a zazwyczaj niestety nie jest), ma jedną z najniższych pensji w zespole, nie płacze, że siedzi na ławie, jest cule z krwi i kości, ma Barcelonę w sercu i pochodzi z bogatej rodziny, więc o pieniądze raczej nigdy płakać nie będzie.
Nie wiem czy jest możliwe mieć lepszego zmiennika niż on. Nie marudzi, nie jest drogi w utrzymaniu i zawsze kiedy wchodzi na boisko stara się i daje coś extra od siebie. Oczywiście ma pewne braki, czyli jak wszyscy wiemy ta nieudolność taktyczna, bieganie w złych strefach itd, ale czy to powód by się z nim żegnać? Nie wydaje mi się. Jak się ogra to na pewno będzie z tym coraz lepiej. I spójrzcie też na to co było rok temu. Dalej posiadał pewne braki taktyczne, ale po przerwie koronawirusowej był jednym z naszych najlepszych piłkarzy. W meczu z Atletico przestawiał o dwie głowy wyższych od siebie rywali. Bardzo chciałbym żeby Roqui zaczął dostawać więcej szans na boisku, bo na to zwyczajnie zasługuje. Oczywiście nie chcę robić z niego od razu zbawienia środka pola, ale myślę, że Puiga stać jeszcze na dużo.
Pedri jako zawodnik pierwszego składu, a Puig jako jego pierwszy zmiennik. Myślę, że taki układ byłby korzystny dla wszystkich.
0
@PanteraCule Piękne czasy
10
Oficjalnie: Franciszek Smuda nowym trenerem Wieczystej Kraków!!
Czyli coś co miało być tylko memem stało się rzeczywistością :D
0
@izabella Bardzo mi przykro, że nikt nie raczył Ci odpowiedzieć, faceci to jednak są świnie.
A teraz powiedz, dlaczego Messi miałby to oficjalnie powiedzieć, kto tak robi? :D
https://www.google.com/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/916607/transfery-la-liga-lionel-messi-zaskoczyl-kibicow-zawsze-chcialem-grac-w-mls
Tutaj jest wypowiedź Leo kiedy wykazuje zainteresowanie grą w MLS.
A co do długości kontraktu to taką się spekuluje ze względu na wiek Messiego.
1
@Criss18Barca Puławy zdominowały ligę, awans zasłużony.
0
@igor69
1. Sarius
2. Quebo
3. Grubson
4. ReTo
5. Kartky
6. Zbuku
7. Mata
8. Rogal
9. Paluch
10. Białas
3
@izabella Wytłumaczysz o co Ci dokładnie chodzi? Bo czytam już trzecią Twoją dyskusję o tym samym i wciąż nie mogę zrozumieć XD
0
@maroon Przecież Pochettino odpadł z Guardiolą nie z Chelsea
13
@daniel32778 Szkoda bardzo Martino. Lahoz zabrał mu ligę, a błąd Bartry i słupek Neymara Puchar Króla. Było bardzo blisko wygrania dubletu. W dodatku dwa wygrane klasyki, zwłaszcza ten pierwszy gdy Martino sprytnie wycofał trochę Leo co kompletnie zaskoczyło Ancelottiego. Ogółem ten sezon nie był taki zły, troszkę więcej szczęścia i byłby dublecik na krajowym podwórku. Ale z drugiej strony, to wtedy Martino by prawdopodobnie został, a czy z nim wygralibyśmy tryplet? Tego nie wie nikt. Enrique wprowadził jeszcze więcej do drużyny niż on.
3
Obawiałem się trochę, że Pochettino pójdzie trenować Real, ale na szczęście jest to Ancelotti. Jak dla mnie to jest już trochę przebytek trenerski, coś jak Mourinho. Obaj panowie niewątpliwie mają bogate cv trenerskie, ale można odnieść wrażenie, że football się już tak zmienił, że ich taktyka już po prostu nie działa. W Realu świętował sukcesy, ale potem z Bayernu i Napoli go zwolnili, a w Evertonie jakoś nie stawiali większego oporu kiedy rozwiązywał kontrakt. No ale zobaczymy, trzeba też pamiętać, że Carlo dał Realowi upragnioną Decimę, także nie wolno go lekceważyć.
Swoją drogą, na stronie naszego odwiecznego rywala przeczytałem dzisiaj, że Ancelotti to lepszy taktyk od Guardioli i Fergusona :DDD
4
@aldewir Nie, jako obrońca. W końcu odmładzamy kadrę
5
@dmcteam I oceniasz to po pierwszej połowie meczu, w którym gra tylko 2 podstawowych zawodnikow? XD
4
Ruskie chyba wyszli w większości podstawowym składem, tak? Chyba ze czterech rezerwowych tylko.
Patrząc na to, że u nas tylko Krychowiak i Klich są z podstawy to nie wygląda to źle. Parę fajnych akcji, i ładna brameczka. Szkoda, że obrona taka elektryczna, ale to nie może dziwić patrząc na jej zestawienie. Swierczok mnie pozytywnie zaskoczył, dobry meczyk gra. Mam nadzieję, że podstawowa pomoc na Euro to będzie Krychowiak, Zieliński i Klich. Ewentualnie jeszcze Moder za kogoś z nich albo obok nich? Kto wie co Sousa wymyśli.
0
@Rewolucja123 Broń Boże, to był najnudniejszy okres mojego kibicowania Barcelonie
3
@FC1899Barca Żaden Donnadumma, Ter Stegen i Peña wystarczą
25
Mistrzostwo :D
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/194626417_1246383412482933_240089328298378567_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=pCLCKhJDMkQAX_WowWQ&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=98b4356da9ab9e766fab238cb779217f&oe=60DB369A
0
@Odcinkowy Ojj a ja się jednak zdziwię :D Musiałby nie dość, że być podstawowym zawodnikiem to jeszcze mieć mega formę. Ciężko będzie o to.
0
@Encore Pjanic odchodzi i Pedri dostaje 8, Braithwaite odchodzi i 9 idzie do Depaya, a Agüero bierze 16. Tak to widzę :)
0
@Szicek10 TRRZZZYYY DDO DDWOOCHH
1
@Yosemite Przychodzi tu na 2 sezony, więc musiałby strzelić po 13 goli w każdym. Będąc rezerwowym będzie ciężko. Ale powodzenia Kun!
0
@cichociemny1000 Oby odrzucił
1
@Bykunn Polska pewnie odpadnie w grupie? No już nie przesadzajcie... Z grupy wychodzą 3 drużyny. Wystarczy pokonać słabą Słowację, która ma w składzie więcej piłkarzy z Extraklapy niż Polska.
0
@dzefrej234 Puig większość swoich występów miał bardzo dobrych.
0
@Kamiloza91 Messi Fati Depay
3
Dawać do Stanów
https://mobile.twitter.com/MiBorowy/status/1399269613519753216
6
22:15 Barcelona wygrywa po pierwszej kwarcie
0
@Archie To ja jeszcze byłem na meczu Araujo :) Już wtedy grał w Barcelonie (tylko w drugiej drużynie) i tak mi się poszczęściło, że Ronald strzelił gola w tym meczu :D
Również pozdrawiam! :)
0
@jeyx77x Przyznam szczerze, że niezbyt wtedy zwracałem na to uwagę, ale zauważyłem, że starał się być cały czas pod grą, a teraz głównie mówi się o tym, że to napastnik w stylu ,,dołóż nogę". No i oczywiście trzeba wspomnieć o jego znakomitych warunkach fizycznych i ogromnej szybkości.