1

@LukaszFan Czemu stracił? XD

0

Macie się flaszką podzielić?

0

@Coutinho007 Granada? XD
Co? Hahah Na ostatnie 12 meczy wygraliśmy z nimi 9 razy...
Sociedad win
Bilbao remis/win
Getafe win
Sevilla remis/win
Granada win
Cadiz win
Levante win
Atletico remis/win
Valencia remis/win
Real remis/win
Choć może się i jakaś porażka przydarzyć, ale wątpię by było ich więcej niż dwie.

0

@Coutinho007 XD Ja przeczuwam 10 porażek.

2

Po pierwszych dziesięciu kolejkach będziemy mieć już za sobą mecze z Sociedad, Bilbao, Sevillą, Atletico, Valencią i Realem, a także z Cádiz, które nas ograło rok temu i z zawsze niewygodnym Getafe. Pozostałe dwa mecze to Levante i Granada.
Masakra jaki początek ligi nam się szykuje :D

3

Oficjalnie: W pierwszej kolejce nowego sezonu Barcelona zagra z Realem Sociedad na Camp Nou!

0

Do 24 sierpnia będę w okolicach Barcelony, także poproszę dwie pierwsze kolejki na Camp Nou :D
Super by było, ale oczywiście wybranie się nawet na jeden mecz z takim Getafe czy Osasuną byłoby świetnym przeżyciem. Oby się udało bilety kupić.

10

@ddanioofcb Kłótnia rodziców gdy ich dzieci grają, jak za młodu gdy się piłkę kopało w lokalnych klubach :D

1

@Arno Pamiętam jak mój na początku naszej wspólnej przygody wbiegł na szafkę i zwalił świeżo upieczoną szarlotkę na podłogę :D Ale miał wyrzuty sumienia, od razu uciekł i schował się pod łóżko.
Teraz jest już z nami trzeci rok i się dogadujemy (jedynie mógłby nie budzić mnie o 5 rano). Raz na jakiś czas oczywiście zdarza się niewinna akcja, ale do przeżycia :D

6

No i ch#j nie będzie karnych...

3

@AntekGriezmann Trzymaj się byku!

1

@Adi123456789 Nawet nie tyle co fatalny mecz, a po prostu turniej.

0

@Encore Dobre pytanie xD

0

@4drian0 Szwajcaria- Hiszpania chciałeś powiedzieć ;D

2

Śmiało można powiedzieć, że Mbappe jest już na poziomie Messiego.
Mają tyle samo strzelonych goli na Euro.

0

@adi7adi8 Ja chyba jednak dałbym Portugalia-Niemcy na 3 miejsce :)

7

No i już raczej nigdy nie zobaczymy Modrica na Euro :/

0

@geass Porównywać poziom techniczny piłkarzy grających w okręgówce do tych w Barcelonie i na Euro to jak porównywać Annę Grodzką do Shakiry :D

1

@kaamil1910 Nie, bo samobój na konto Simona

2

@Yosemite Spaghetti zdecydowanie, postawiłem na nich całe 3 ziko :)

1

Komentarz usunięty

6

Jak Ronaldo i Pepe zakończą kariery reprezentacyjne to Portugalię będzie dało się lubić, a nawet trochę im kibicować :D

1

@MarioVeB! Przecież Lewy miał w fazie grupowej tyle samo bramek co Schick :D

7

@koksik2700 Ronaldo to dziwny piłkarz, który potrafi zrobić liczby, ale w grze mu słabo idzie.

4

@Witekk10 A Włochy dwie

1

@BART97 Kocha? Przecież ostatnio tutaj co komentarz o nim to hejt.

0

@SaulGoodman Kurde tak chciałem pójść, ale akurat kiedy u mnie byli to pracowałem do 22 :/

0

@AssisMoreira Przejeżdżałem rano przez Warszawę i trochę popadało. Choć tylko w tej wschodniej części.

1

W Poznaniu na szczęście dzisiaj już sucho. A dwa dni temu takie powodzie były XD
Oby jutro się nic nie zmieniło i będę szczęśliwy.

2

@RedKorsak Portugalia to taki Real Madryt reprezentacji. Im się po prostu nie kibicuje xD
Oczywiście z przymruzeniem oka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?