Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan Czemu stracił? XD
0
Macie się flaszką podzielić?
0
@Coutinho007 Granada? XD
Co? Hahah Na ostatnie 12 meczy wygraliśmy z nimi 9 razy...
Sociedad win
Bilbao remis/win
Getafe win
Sevilla remis/win
Granada win
Cadiz win
Levante win
Atletico remis/win
Valencia remis/win
Real remis/win
Choć może się i jakaś porażka przydarzyć, ale wątpię by było ich więcej niż dwie.
0
@Coutinho007 XD Ja przeczuwam 10 porażek.
2
Po pierwszych dziesięciu kolejkach będziemy mieć już za sobą mecze z Sociedad, Bilbao, Sevillą, Atletico, Valencią i Realem, a także z Cádiz, które nas ograło rok temu i z zawsze niewygodnym Getafe. Pozostałe dwa mecze to Levante i Granada.
Masakra jaki początek ligi nam się szykuje :D
3
Oficjalnie: W pierwszej kolejce nowego sezonu Barcelona zagra z Realem Sociedad na Camp Nou!
0
Do 24 sierpnia będę w okolicach Barcelony, także poproszę dwie pierwsze kolejki na Camp Nou :D
Super by było, ale oczywiście wybranie się nawet na jeden mecz z takim Getafe czy Osasuną byłoby świetnym przeżyciem. Oby się udało bilety kupić.
10
@ddanioofcb Kłótnia rodziców gdy ich dzieci grają, jak za młodu gdy się piłkę kopało w lokalnych klubach :D
1
@Arno Pamiętam jak mój na początku naszej wspólnej przygody wbiegł na szafkę i zwalił świeżo upieczoną szarlotkę na podłogę :D Ale miał wyrzuty sumienia, od razu uciekł i schował się pod łóżko.
Teraz jest już z nami trzeci rok i się dogadujemy (jedynie mógłby nie budzić mnie o 5 rano). Raz na jakiś czas oczywiście zdarza się niewinna akcja, ale do przeżycia :D
6
No i ch#j nie będzie karnych...
3
@AntekGriezmann Trzymaj się byku!
1
@Adi123456789 Nawet nie tyle co fatalny mecz, a po prostu turniej.
0
@Encore Dobre pytanie xD
0
@4drian0 Szwajcaria- Hiszpania chciałeś powiedzieć ;D
2
Śmiało można powiedzieć, że Mbappe jest już na poziomie Messiego.
Mają tyle samo strzelonych goli na Euro.
0
@adi7adi8 Ja chyba jednak dałbym Portugalia-Niemcy na 3 miejsce :)
7
No i już raczej nigdy nie zobaczymy Modrica na Euro :/
0
@geass Porównywać poziom techniczny piłkarzy grających w okręgówce do tych w Barcelonie i na Euro to jak porównywać Annę Grodzką do Shakiry :D
1
@kaamil1910 Nie, bo samobój na konto Simona
2
@Yosemite Spaghetti zdecydowanie, postawiłem na nich całe 3 ziko :)
1
Komentarz usunięty
6
Jak Ronaldo i Pepe zakończą kariery reprezentacyjne to Portugalię będzie dało się lubić, a nawet trochę im kibicować :D
1
@MarioVeB! Przecież Lewy miał w fazie grupowej tyle samo bramek co Schick :D
7
@koksik2700 Ronaldo to dziwny piłkarz, który potrafi zrobić liczby, ale w grze mu słabo idzie.
4
@Witekk10 A Włochy dwie
1
@BART97 Kocha? Przecież ostatnio tutaj co komentarz o nim to hejt.
0
@SaulGoodman Kurde tak chciałem pójść, ale akurat kiedy u mnie byli to pracowałem do 22 :/
0
@AssisMoreira Przejeżdżałem rano przez Warszawę i trochę popadało. Choć tylko w tej wschodniej części.
1
W Poznaniu na szczęście dzisiaj już sucho. A dwa dni temu takie powodzie były XD
Oby jutro się nic nie zmieniło i będę szczęśliwy.
2
@RedKorsak Portugalia to taki Real Madryt reprezentacji. Im się po prostu nie kibicuje xD
Oczywiście z przymruzeniem oka.