Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Raczej jego córką :D
0
@LeoMessiah I bardzo słusznie, skróciłeś jej męki. Niech spoczywa.
@Explode Dobra to ja dzisiaj nie będę otwierał okna xD
16
Trzy muchy wleciały mi do pokoju i przez pół godziny toczyliśmy nierówną walkę. Ostatecznie dwie za.ebałem, a widząc to trzecia sama wyleciała przez okno, które na chwilę z powrotem otworzyłem (chyba miała stresa, bo szybko uciekała). Także teraz z czystym sumieniem mogę iść spać. Do samych tych stworzeń nic nie mam, ale niecierpię tego brzęczenia nad uchem, a już zwłaszcza w nocy. Dobrej nocy cules.
0
@EldoradoHaze Niestety kiepsko, ja miałem miejsce przy narożniku boiska i 80 euro. Ale bez problemu można się przesiadać, więc w sumie możesz kupić najtańszy możliwy bilet i poszukać sobie miejsca gdzie indziej. Na RSSS można było tak robić bez problemu, ale jak teraz będzie to nie wiem.
0
@EldoradoHaze Do ogólnej sprzedaży trafią pewnie 2/3 dni przed meczem tak jak to było z RSSS.
1
@Senyer Byłem i na Gampera i na pierwszej kolejce, a socio nie jestem :)
2
@Chakalaka Będzie znowu Brazylijczyk
1
@Messibestplayerintheworld Zdraaajcaaa
5
Wypowiedzi Ludovica Obraniaka dla Sportowych faktów na temat Leo Messiego oraz zostania przez Ludo selekcjonerem reprezentacji Polski:
D:,,Messi będzie piłkarsko błyszczał we Francji, czy masz jakieś wątpliwości?"
LO:,,Ale jakie wątpliwości?! On błyszczałby wszędzie, gdzie by poszedł. Jeśli ktoś uważa, że Messi tylko w Barcelonie mógł grać tak dobrze, to mocno nie docenia Leo. Nie mam żadnych wątpliwości: Messi będzie gigantyczną gwiazdą Ligue 1."
D: ,,Touquet to zapewne początek twojej trenerskiej drogi. Ale... Z Raymondem Domenechiem, z którym pracujesz dla kanału "L'Equipe", rozmawiałem o tym, że może na którymś etapie powinna się pojawić reprezentacja Polski."
LO: ,,A wiesz, że Domenech dzwonił do mnie potem i mówił, że zamiast Paulo Sousy Polska powinna zatrudnić właśnie mnie? Oczywiście, rozmawialiśmy o tym w żartach, bo wiem, że jeśli chodzi o trenerkę, to przede mną jeszcze wiele etapów zanim coś takiego mogłoby wchodzić w ogóle w rachubę. Ale... Może któregoś dnia? Wiadomo, że moja piłkarska przygoda z Polską miała wzloty i upadki, jednak z Polski staram się zachować tylko dobre wspomnienia. I faktycznie byłoby czymś niezwykłym, gdyby ta historia kiedyś zatoczyła takie koło, że jako trener wróciłbym do reprezentacji Polski... Choć nie wiem jak zareagowałby na to prezes Boniek, który do kadrowiczów z podwójnym obywatelstwem miał zawsze pewne obiekcje."
D: ,,Ale prezes Boniek odchodzi ze stanowiska. A czy dobrze pamiętam, że na tym samym trenerskim kursie jest z tobą teraz Damien Perquis?"
LO: ,,Dokładnie tak. A właśnie. Skoro rozmawiamy pół żartem, pół serio, to powiem, że na asystenta w reprezentacji Polski wziąłbym właśnie Perquisa. Chciałbym wtedy zobaczyć minę Zbigniewa Bońka. To byłoby bezcenne. Choć mówię to oczywiście z przymrużeniem oka"
Ciekawy wywiad, Zibi pociśnięty :D
0
@LeoMessiah Tak, będą w pierwszym koszyku, ale nie możemy na nich trafić, ponieważ są z tego samego kraju.
0
Jak tam się spisał wielki Polak rodak Karol Fila na tle Ymbape?
1
@Botanik Kryzys wieku średniego
6
Ile dałbym by zapomnieć, że
My wbiliśmy dwie, a Bayern osiem
No i rok zleciał :))
0
@CopaAmerica2021 Nie i na pewno takiej nie będzie. O każdej kolejce dowiesz się 2/3 kolejki przed
0
@icon3520 Wniosek jest prosty, nie należy ufać łysym
0
@Ghotti Aha. No i co teraz będzie jak się już kupiło bilety XD Bo mam 2...
0
@Monix10 Mi też się udało kupić dwa na RSSS :D Dzisiaj rano dopiero weszły do ogólnej sprzedaży, wcześniej tylko dla cules były.
1
@Kgorecki2500 A ja bym se czasem obejrzał :D
0
@LS Klub dawnych rywali z El Clasico
7
Chcielibyście by Ronaldo trafił teraz do PSG? Ja bym mega chciał to zobaczyć, kwartet Ramos-Neymar-Messi-Ronaldo w jednym zespole :D
27
@Cule1234 W końcu jakieś konkrety
2
@horang Sam bym dyszkę wpłacił :D
27
Albo się nayebał na Ibizie xD
1
@BarcaInfo Barcelona przenosi się do Extraklasy
0
@MiloszFCB1899 No wiesz, tutaj jest euro, więc na pewno będzie drożej, choć myślę, że 10k za tydzień to jednak trochę za dużo.
0
@JordiElNino Mi zabrakło tygodnia :((
1
@MiloszFCB1899 Ja aktualnie na nich jestem :D Co do hoteli to jest bardzo duży wybór, myślę, że najlepiej sobie wybrać coś na obrzeżach lub obok Barcelony (Castelldefels, Badalona), a co do komunikacji to wszędzie praktycznie na spokojnie dojedziesz. 11 linii metra ogarniają temat, a są też autobusy, tramwaje czy pociągi, którymi można dojechać do sąsiednich miejscowości.
1
@tomek8756 Następnym razem jakiś transparent się zrobi :D
@Firestone Parę razy ładnie pociągnął akcję, ale szału ni ma :)
0
@Bartula Dzięki wariacie i Ty kiedyś tego doświadczysz! Z fartem :)
104
Na żywo świetna technika Busquetsa robi naprawdę ogromne wrażenie, już nawet podczas rozgrzewki łapałem się za głowę. Największą gwiazdą drużyny chyba będzie teraz Memphis, budzi zdecydowanie największe zainteresowanie kibiców z trybun. W 10 minucie przeszły mnie ciarki jak cały stadion złożył owację Messiemu :D
Pique, Araujo i Neto wyszli do kibiców po meczu, ale najdłużej został Alba, który kopał sobie piłkę z synem. W ogóle śmieszna sprawa, bo szedłem 5 metrów za żoną Alby i właśnie jego synem przed meczem jak szukałem wejścia na stadion. Uliczka była praktycznie pusta, gdyby to była Shakira lub Antonella to bym podbił po foto :D
I jeszcze jako ciekawostkę dodam, że Bonucci zrobił sobie mini trening po meczu, został na 10/15 min i biegał pod okiem kogoś ze sztabu Juve.
Super sprawa wybrać się na taki mecz i choć w cieniu odejścia Grande Leo to na pewno nigdy tego nie zapomnę :)