6

Legia w grupie z Napoli, Leicester i Spartakiem!
Trudna grupa

0

@Chakalaka A Legia wygrywać :))

0

@barcelonaLM Dawać go do Paryża

0

@Yosemite Legia byłaby w drugim koszyku?

6

@Breakdrowser To teraz spójrz na ranking lig europejskich. Która jest ekstraklasa?
Poziom naszej piłki klubowej jest fatalny i trzeba cieszyć się z każdego awansu. A czy awans do ligi Europy jest sukcesem? Wystarczy spojrzeć na to jakie drużyny tam grają... Marsylia, Real Sociedad czy West Ham, a to dopiero trzeci koszyk :))

0

@Yosemite Dawać rewanż z Dinamo xD
Oraz Genk i Ludogorets/Prage

0

@FC1899Barca Zmieniłbym jednak Alabe na Depaya

1

Pijcie warszawską kranówkę

1

Slisz bardzo dobry meczyk dzisiaj gra

1

@kubs_ W sobotę rano

1

@Chakalaka "Ulubione zespoły: Lech Poznań"
Dlaczego mnie to nie dziwi :D

1

@Pawel13sz Może kolega pierwszy sezon kibicuje :D

1

Starcie podobne do tego Braithwaita w Bilbao. Wtedy gola nie uznali, dzisiaj tak :)

7

@Przemek2323 Nad tym zastanawiają się tylko odklejeńcy

0

Jest Var w meczu Rakowa?

0

@Encore Terminarz to chyba jutro dopiero albo w sobotę

4

Rok temu Benfica z Lechem, a teraz z Bayernem i Barcą :D Jest progres!

0

Oficjalnie Jorginho z nagrodą!

0

@kejdzi Rok temu byli w pierwszym koszyku, w tym w drugim. Nie ma co się dziwić, że trafiają na słabszych

1

W końcu doczekam się powrotu Grimaldo na Camp Nou

6

Szkoda, że Moenchengladbach się nie zakwalifikowało xD

2

Współczuję Bayernowi drugiego miejsca

11

@barca87f Ostatni sezon gorszy, ale wcześniej MATS był spokojnie w top5, a moim zdaniem nawet w top3.

1

@Messibestplayerintheworld No napastnik i jeszcze co najmniej 2 inne transfery, w końcu w sierpniu miało być ich 3/4 :D

2

@AlicjaFCB Ronaldo niech poczeka z decyzją o transferze do losowania :D

2

@Kgorecki2500 O a ja właśnie w maku pracuję
@LeoMessiah W październiku zaczynam studia :)

1

@Elnuum Lepiej na obrzeżach bo taniej :) a transport publiczny jest tam tak świetnie rozwinięty, że nie będzie problemu z dojazdem nigdzie. Sam byłem 2 tygodnie temu.

0

@Leooo Oraz zakontraktowała Depaya, Agüero i Garcię za darmo, a także wypożyczyła Demira z możliwością wykupu.

1

@LeoMessiah Mam 19 lat. Ja osobiście uważam, że życie jest przewrotne. Jeszcze pół roku temu miałem zupełnie inne plany na po maturze niż te, które właśnie wcielam w życie. Wszystko zawsze się może nagle zmienić. Ja robię to co mnie uszczęśliwia i nie krzywdzi innych. Życie jest krótkie, więc trzeba z niego korzystać jak się da jednocześnie mając też na uwadze, że przyszłość zależy od nas samych, a czasem jedną spontaniczną decyzją można ją całkowicie popsuć. Dlatego jeśli to konieczne to warto poświęcić drobną przyjemność jeśli przeszkodziłaby ona w budowaniu przyszłości. Ale z drugiej strony nie możesz też sobie wszystkiego odmawiać, bo wtedy rujnujesz swoją teraźniejszość.

0

@Ghotti Seksiak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?