Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Legia w grupie z Napoli, Leicester i Spartakiem!
Trudna grupa
0
@Chakalaka A Legia wygrywać :))
0
@barcelonaLM Dawać go do Paryża
0
@Yosemite Legia byłaby w drugim koszyku?
6
@Breakdrowser To teraz spójrz na ranking lig europejskich. Która jest ekstraklasa?
Poziom naszej piłki klubowej jest fatalny i trzeba cieszyć się z każdego awansu. A czy awans do ligi Europy jest sukcesem? Wystarczy spojrzeć na to jakie drużyny tam grają... Marsylia, Real Sociedad czy West Ham, a to dopiero trzeci koszyk :))
0
@Yosemite Dawać rewanż z Dinamo xD
Oraz Genk i Ludogorets/Prage
0
@FC1899Barca Zmieniłbym jednak Alabe na Depaya
1
Pijcie warszawską kranówkę
1
Slisz bardzo dobry meczyk dzisiaj gra
1
@kubs_ W sobotę rano
1
@Chakalaka "Ulubione zespoły: Lech Poznań"
Dlaczego mnie to nie dziwi :D
1
@Pawel13sz Może kolega pierwszy sezon kibicuje :D
1
Starcie podobne do tego Braithwaita w Bilbao. Wtedy gola nie uznali, dzisiaj tak :)
7
@Przemek2323 Nad tym zastanawiają się tylko odklejeńcy
0
Jest Var w meczu Rakowa?
0
@Encore Terminarz to chyba jutro dopiero albo w sobotę
4
Rok temu Benfica z Lechem, a teraz z Bayernem i Barcą :D Jest progres!
0
Oficjalnie Jorginho z nagrodą!
0
@kejdzi Rok temu byli w pierwszym koszyku, w tym w drugim. Nie ma co się dziwić, że trafiają na słabszych
1
W końcu doczekam się powrotu Grimaldo na Camp Nou
6
Szkoda, że Moenchengladbach się nie zakwalifikowało xD
2
Współczuję Bayernowi drugiego miejsca
11
@barca87f Ostatni sezon gorszy, ale wcześniej MATS był spokojnie w top5, a moim zdaniem nawet w top3.
1
@Messibestplayerintheworld No napastnik i jeszcze co najmniej 2 inne transfery, w końcu w sierpniu miało być ich 3/4 :D
2
@AlicjaFCB Ronaldo niech poczeka z decyzją o transferze do losowania :D
2
@Kgorecki2500 O a ja właśnie w maku pracuję
@LeoMessiah W październiku zaczynam studia :)
1
@Elnuum Lepiej na obrzeżach bo taniej :) a transport publiczny jest tam tak świetnie rozwinięty, że nie będzie problemu z dojazdem nigdzie. Sam byłem 2 tygodnie temu.
0
@Leooo Oraz zakontraktowała Depaya, Agüero i Garcię za darmo, a także wypożyczyła Demira z możliwością wykupu.
1
@LeoMessiah Mam 19 lat. Ja osobiście uważam, że życie jest przewrotne. Jeszcze pół roku temu miałem zupełnie inne plany na po maturze niż te, które właśnie wcielam w życie. Wszystko zawsze się może nagle zmienić. Ja robię to co mnie uszczęśliwia i nie krzywdzi innych. Życie jest krótkie, więc trzeba z niego korzystać jak się da jednocześnie mając też na uwadze, że przyszłość zależy od nas samych, a czasem jedną spontaniczną decyzją można ją całkowicie popsuć. Dlatego jeśli to konieczne to warto poświęcić drobną przyjemność jeśli przeszkodziłaby ona w budowaniu przyszłości. Ale z drugiej strony nie możesz też sobie wszystkiego odmawiać, bo wtedy rujnujesz swoją teraźniejszość.
0
@Ghotti Seksiak