3

@Wezzore Twierdzisz, że Ronaldo miał lepszy rok niż Messi? XD

2

Sevilla w tak banalnej grupie zamyka tabelę tracąc 2 punkty do trzeciego miejsca... Trochę wstyd, ale znając ich to pewnie standardowo powalczą o to 3 miejsce i polecą po wygraną w Lidze Europy XD Zwłaszcza, że finał w tym roku będzie na ich stadionie.
Natomiast Villarreal pozytywnie zaskakuje, mają 7 punktów i są współliderami we wcale nie łatwiej grupie (United, Atalanta).

0

Alba przypomnij sobie finał z Kijowa z przed 9 lat

0

Gdzieś na Facebooku mignęło mi, że druga osoba w przeciągu kilku dni zginęła w złotych tarasach po upadku z wysokości... Masakra :/

0

Pedri, Gavi, Nico, Emre Demir, Txus Alba- Dużo mamy tych pomocników z potencjałem. Trzeba dodać również De Jonga i bądź co bądź Puiga. Busquetsa nie liczę, bo za 2/3 lata (jeśli nie wcześniej) pewnie zrobi zawijkę.
Ciężko będzie pomieścić w składzie wszystkich młodych, ale konkurencja nikomu nie zaszkodzi, przetrwają najsilniejsi :D

3

@AmigoBlancos Jeden z lepszych w tym sezonie

1

@Janiama Barcelona 6:0 Alaves :D

1

@Rewolucja123 Zawsze w niego wierzyłem

5

No to Xavi se queda

0

1

@Objectivo Pjanic

0

@BarcaInfo Wszystko byłoby super gdyby nie to ostatnie zdanie...

0

@kkbarca Czyli podejmie decyzje, że Koeman zostaje :D

24

Zachód słońca o 16:56, wschód przewiduje się na godzinę 5:39. To daje łącznie 12 godzin i 43 minuty nocy.

2

@Pedro2221 AS XDDD On jest z nich wszystkich najgorszy.
RAC1 i Cope to swego czasu były bardzo dobre źródła, ale teraz już straciły na jakości.

4

@macio_944 Grają na zwolnienie Koemana

0

@Chaoss Nie jest to zespół na wygranie Ligi Mistrzów, ale spokojnie mamy kadrę w top10 na świecie.
Dest, Araujo, Balde, Nico, Gavi, Pedri, Fati, Demir- to są zawodnicy z ogromnym potencjałem, którzy za 4/5 lat będą naprawdę kozakami. I właśnie wtedy chciałbym żeby przyszedł Xavi. Niech dostanie ich już jako ukształtowanych piłkarzy, wtedy będzie mógł z nimi wiele osiągnąć.

2

@Oskar00 W Polsce niestety dobrych piłkarskich komentatorów można policzyć na palcach jednej ręki

6

Nadeszła pora na Koemana.
-Kiepskie wyniki
-Katastrofalne mecze wyjazdowe
-Brak pomysłu
-Impotencja taktyczna, ogromna dziura w środku pola praktycznie co mecz
-Skandaliczne obwinianie nastolatków (!) o porażkę.... publicznie na konferencji prasowej...
-A po dzisiejszym meczu wydaje mi się, że Koeman stracił też szatnię. Miałem wrażenie, że oprócz Memphisa każdy przyjmuje dzisiejszy wynik ze spokojem

Za dużo tego, mamy kadrę pełną potencjału, naprawdę jest kim grać. Popełniamy masę błędów, taktycznych jak i indywidualnych. Brak pomysłu na grę, ogromne dziury w defensywie, brak wyciągania wniosków. Koeman nie może pozostać na tym stanowisku, potrzebujemy kogoś kto będzie wspierał młodych, a nie publicznie wytykał im błędy indywidualne. Kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o taktyce oraz kogoś kto po prostu natchnie drużynę do walki. Nie wiem kto to aktualnie mógłby być, według mnie najlepszą opcją byłby Luis Enrique, ale jeszcze przynajmniej rok będzie on związany z kadrą. Może Rysiek Czerczesow? :D Wtedy przynajmniej poprawiłoby się przygotowanie fizyczne.

2

@CLionelMessi Kuman ma koszulę nie koszulkę byqu

0

@Garbatyy To i tak więcej niż myślałem

1

@dafik85 Za niego też uja graliśmy, na Camp Nou 0:0 ze Slavia Praga, a miał o wiele lepszą kadrę niż Koeman...

1

@Janiama 0:2 dla Barcelony :)

1

@Wiktoria13 Oj żebyś się nie przeliczyła xD

2

@BarcaInfo Dokładnie. De Jong ma bardzo duży potencjał, który zostanie wykorzystany dopiero przez trenera z pomysłem.

1

@cules100pro Bodajże w czerwcu przed początkiem okienka transferowego jeśli dobrze pamiętam

2

@klaunBawarski Bayern, Liverpool, City (kolejność dowolna).
Psg ma największy potencjał na świecie, ale aktualnie nic nie gra.

1

@masq Pierwszy stracony gol to na pewno nie jest wina Depaya. Tak jak wspomniałeś, będąc napastnikiem trzeba podejmować ryzyko, wdawać się w drybling czy przyspieszać akcje. Zabrakło asekuracji po prawej stronie, Mingueza został ograny jeszcze na połowie rywala...

1

@HighestInTheRoom Chłop chce zostać legendą La Rambli :) Trochę mu jeszcze brakuje, ale jest na dobrej drodze

2

@leonek160 W nurkowaniu na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?