3

@Bartek22 Nico jest box to box i ewentualnie Frenkie. Jeśli wzmocnić jakąś pozycję w pomocy to pivota, Busi młodszy nie będzie.
Co do lewego obrońcy to racja, ale tylko wtedy jeśli Xavi będzie grał 4 obrońców. Bo w Katarze preferował coś w stylu 3-2-2-3. Potrzebny również bramkarz do rywalizacji z Ter Stegenem. Emiliano, Onana lub może nawet Drągowski :) Na środek obrony Christensen lub De Ligt oraz awans Comasa czy Marmoli. W ataku oprócz Ferrana tak jak mówisz, potrzebny transfer 9. Marzeniem oczywiście Haland, ale Vlahovic czy Cavani też byliby bardzo dobrymi wzmocnieniami.

1

@Mesialdo87 No właśnie perełkę :) Ewentualnie Heineken, Łomża czy Żywiec.
Jedynie Harnaś mi kiepsko wchodzi

1

@Songo91 Haland fisiado

2

Nawzajem wszystkim!!

0

@Nazio87 Nigdy nie zrozumiem fenomenu wyłączania lub wychodzenia ze stadionu kilka min przed xD
Kompletnie nic z tym czasem nie zyskasz, a w 3 minuty meczu wiele może się stać.
No chyba, że dwójka przyciśnie :))

3

@blodziakk No bo w sumie co ma innego mówić? XD
Ta akcja z przed roku gdzie Benzema mówił, że Vini gra przeciwko nim i żeby mu nie podawać to jednak przegięcie.

2

Schmeltzer:
„Kiedy wykonywałem rzut z autu, byłem zaskoczony, gdy stojący obok Mourinho zaczął mówić do mnie poważnie, jakby dawał mi instrukcje:
„Idź do Ozila i powiedz mu, że musi szybciej wchodzić środkiem!”
Spojrzałem na niego ze zdumieniem i nie odpowiedziałem mu, ale kiedy wszedłem na boisko i znalazłem się obok Ozila, mimowolnie przekazałem mu, co powiedział Jose.
Najbardziej zaskoczyło mnie to, że Ozil skinął swojemu trenerowi, że zna instrukcje tak, jakby to było normalne!
Najśmieszniejsze jest to że Borrusia prowadziła 2-1 a następnie Ozil wyrównał..."
~Rzeźnicy Kartomanii

Jose mistrz :D

4

Wiedziałem, że wystarczyło dorzucić Real do kuponu żeby przestali wygrywać

0

@MarioVeB! Wiem, że to troll, ale mnie bawi ;D

1

@kuz 7/8 godzin. I każdy z mojej rodziny kto robił tak miał.

5

@Woland10 Nie dalej, a dopiero co przyszedł do Barcy B. Najmądrzejsza osoba na stronie, a nie wie takich rzeczy? ;) I na pewno lepszy piłkarz Barcy B niż Luke Skywalker.
Nico hamulcowy? Nie zawodzisz xD

0

@Piernik Za Mbappe nie, za Halanda tak

0

@tristan87 W 30 minucie już było po meczu :)

2

@Emhyr Pewnie zmęczenie Nico

6

@Rewolucja123 Widocznie dobra kasa za to będzie, a to jest teraz dla Barcy niezbędne

6

Abde najlepszy w pierwszej połowie, jako jedyny stwarza zagrożenie. Potem niestety długo długo nic...

3

Z tego co zauważyłem to jeszcze chyba @Messibestplayerintheworld nie ma nominacji, a moim zdaniem zdecydowanie zasługuje ze względu na codzienne newsy o Barcelonie wrzucane na Ramble :)
Powodzenia i nie przestawaj, bo robisz świetną robotę :D

2

@DaPidejpi Andaluzja jest bardzo ładna. Osobiście polecam Kadyks. Bardzo ładne miasto z dostępem do oceanu i niedaleko do Sevilli.
Ewentualnie jeszcze Comunidad Valenciana, jest parę fajnych miasteczek przy Valencii (choć ja osobiście preferuję większe miasta, więc wybrałbym Valencię).
Ale zdecydowany numer 1 to oczywiście Katalonia. Najlepiej jakieś przedmieścia Barcelony (Badalona, Mataró lub Castelldefels).
Byłem 4 razy w Hiszpanii i na pewno jeszcze odwiedzę ten kraj :)

2

@Bykunn Drągowski jest dostępny za 12 mln :D
@Messibestplayerintheworld @Hosh @Cariones @taris Mnie osobiście Onana nie przekonuje, wolałbym już dużo bardziej Emiliano, choć tutaj problemem pewnie byłaby cena

0

Jakiego nowego bramkarza widzielibyście u nas?

0

W sumie chciałbym żebyśmy Legie wylosowali. Śmiesznie by było :D
Tylko najpierw Legia must win ze Spartakiem

0

@Fabik87 No jak Benfica dzisiaj nie wygra to Barca automatycznie wchodzi, więc by dało awans xd

1

Dawać Dynamo dwie brameczki

2

Chłopaki, pokażcie serce, wolę walki, wyplujcie płuca, po prostu zapirdalajcie po tym boisku!! Sprawcie byśmy mogli być z was dumni nawet w przypadku porażki. Ale najważniejsze to by uwierzyć w zwycięstwo, które jest dzisiaj realne, nie przestraszcie się Bayernu!
Vamos! Visca el Barca!!

3

@Janiama 2:1 dla Barcelony :) Vamoss!!

1

@PatrychoO Grał to zbyt dużo napisane :D

0

@waletpl Ale to, że Real zagrał jeden mecz więcej to już nie warto wspomnieć bo psuje teorię

0

@paweldunajecfcb Od 6 lat się uczę i myślę, że całkiem dobrze już umiem :)

2

@FCBparasiempre Całą drugą połowę widzieliśmy cofniętą Barcelonę, która oddała piłkę Bayernowi, ale kontrolowała przebieg spotkania. Bayern by musiał strzelić 5 goli, strzelił tylko 2. Obie drużyny wiedziały już kto awansuje.
Oczywiście, że tak, Niemcy są bardzo ciężkim terenem i będzie nam bardzo ciężko wygrać ten mecz. Ale niemożliwe nie istnieje :)

0

@negreanu Dokładnie tak samo miałem, na szczęście MSN szybko odpowiedziało. Dwie bardzo podobne szybkie akcje, potem dwie kosmiczne interwencje Ter Stegena i przed przerwą obie drużyny wiedziały już kto awansuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?