Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 Też mi się tak wydaje.
@Emhyr Gaya albo Grimaldo byliby najlepszymi opcjami
7
Mam nadzieję, że Kapela dzisiaj ładny wpierdziel dostanie
2
@karol130197 Znam to uczucie :D Choć moment gdy wchodzisz na Camp Nou na ten mecz jeszcze lepszy :)
Na jaki mecz lecisz?
0
@Adi123456789 1. Semedo
2. Semedo
3. Semedo
0
@P33ck Nie. O ile początek jego kadencji był całkiem okej (remis z Włochami, wygrana 4:0 z Izraelem i oba mecze w świetnym stylu) to później był już tylko regres.
Dla porównania 2 lata później znowu zmierzyliśmy się z Włochami. Oni zrobili ogromny krok do przodu, a my wręcz przeciwnie. Graliśmy bez żadnego stylu, nie dało się na to patrzeć. A awans na Euro w takiej grupie był obowiązkiem. Decyzja o zwolnieniu Brzeczka była słuszna (tylko zbyt późna), a jego krytyka jak najbardziej słuszna.
0
@LS Dzisiaj nie wchodziło, ale ogólnie Ferran to przecież piłkarz słynący z bardzo dobrej skutecznosci
1
@Woland10 Napisałeś, że postawiłeś na Napoli, nie wspomniałeś nic o podpórce, czyli dla inteligentnych ludzi czysta dwójeczka. Czyżbyś się nie zaliczał do takich ludzi Wolandzie? :)
2
@Pawel13sz Kolega się spytał jak można wyzywać Ferran, a ty odpowiedziałeś, że no bo jednak zawalił nam mecz. Nie zwyzywałeś go wprost, ale na pewien sposób to jednak usprawiedliwiłeś ;)
1
@Pawel13sz Krytyka- tak, wyzywanie- nie.
Rzecz uświadamiana 1000 razy i dalej ludzie tego nie rozumieją...
7
@Woland10 Tam pisałeś, że postawiłeś na Napoli, a tu że już X2. To jak w końcu? xD
8
@zaiks Zobaczył twoje komentarze i zaczął płakać...
30
Pomyśleć co by się działo w internecie gdyby Luk trafił z tej przewrotki :D
3
Niestety Adama przez cały mecz podwojony i nasza największa broń z ostatnich dwóch meczy dzisiaj przeciętnie
2
@macio_944 Już też jest xD
1
@ranger3120 Tak, o 21
6
@OsamaDembele Na ławce
1
@Janiama 2:0 dla Barcelony :)
0
Do tych co mają playa:
Jest możliwość aktywowania sobie pierwszego darmowego miesiąca viaplay poprzez aplikację playa i można w każdej chwili anulować. U mnie już śmiga :)
4
@Pawel13sz Dembele przed transferem do Barcelony był okazem zdrowia. Nie ma co wyrokować
0
@IronSanHybrid A to zależy już jaka różnica wiekowa ;)
12
@Woland10 Jak zwykle w punkt
0
@MrPGG No i co byś zrobił z tym czasem wyłączając mecz minutę przed końcem? XD Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu i nie żal mi takich ludzi
0
@Matan_Zajcev Bardzo mądrze prowadzony klub, podobnie jak Raków.
2
@Alemany_presidente Które miejsce zajęła Barca B u Pimienty, a które zajmuje i Barjuana?
0
@amanter A Busi ma lepsze poza wzrostem? XD
1
@Emhyr Prawda. Jeśli Xavi zdecydowałby się na grę czwórka w pomocy to Wirtz idealnie by ta pomoc uzupełnił. Ale niestety raczej nie ma tematu jego transferu.
2
Co jest z tym Bayernem i czemu akurat wtedy kiedy na nich postawiłem xD
2
@DaPidejpi Ja mam na zniżce pracowniczej nagetsy za 3 ziko, frytki po 1.10 zł i różne kanapki od 2 do 7 złotych :))
3
@Nedio Myślę, że jest podobnie a nawet lepiej. Z tego co mówił ich tata to zamierzają budować dom w Polsce
0
@Nedio Mati Pieniądz też nie mówi