4

@Kgorecki2500 Też mi się tak wydaje.
@Emhyr Gaya albo Grimaldo byliby najlepszymi opcjami

7

Mam nadzieję, że Kapela dzisiaj ładny wpierdziel dostanie

2

@karol130197 Znam to uczucie :D Choć moment gdy wchodzisz na Camp Nou na ten mecz jeszcze lepszy :)
Na jaki mecz lecisz?

0

@Adi123456789 1. Semedo
2. Semedo
3. Semedo

0

@P33ck Nie. O ile początek jego kadencji był całkiem okej (remis z Włochami, wygrana 4:0 z Izraelem i oba mecze w świetnym stylu) to później był już tylko regres.
Dla porównania 2 lata później znowu zmierzyliśmy się z Włochami. Oni zrobili ogromny krok do przodu, a my wręcz przeciwnie. Graliśmy bez żadnego stylu, nie dało się na to patrzeć. A awans na Euro w takiej grupie był obowiązkiem. Decyzja o zwolnieniu Brzeczka była słuszna (tylko zbyt późna), a jego krytyka jak najbardziej słuszna.

0

@LS Dzisiaj nie wchodziło, ale ogólnie Ferran to przecież piłkarz słynący z bardzo dobrej skutecznosci

1

@Woland10 Napisałeś, że postawiłeś na Napoli, nie wspomniałeś nic o podpórce, czyli dla inteligentnych ludzi czysta dwójeczka. Czyżbyś się nie zaliczał do takich ludzi Wolandzie? :)

2

@Pawel13sz Kolega się spytał jak można wyzywać Ferran, a ty odpowiedziałeś, że no bo jednak zawalił nam mecz. Nie zwyzywałeś go wprost, ale na pewien sposób to jednak usprawiedliwiłeś ;)

1

@Pawel13sz Krytyka- tak, wyzywanie- nie.
Rzecz uświadamiana 1000 razy i dalej ludzie tego nie rozumieją...

7

@Woland10 Tam pisałeś, że postawiłeś na Napoli, a tu że już X2. To jak w końcu? xD

8

@zaiks Zobaczył twoje komentarze i zaczął płakać...

30

Pomyśleć co by się działo w internecie gdyby Luk trafił z tej przewrotki :D

3

Niestety Adama przez cały mecz podwojony i nasza największa broń z ostatnich dwóch meczy dzisiaj przeciętnie

2

@macio_944 Już też jest xD

1

@ranger3120 Tak, o 21

6

@OsamaDembele Na ławce

1

@Janiama 2:0 dla Barcelony :)

0

Do tych co mają playa:
Jest możliwość aktywowania sobie pierwszego darmowego miesiąca viaplay poprzez aplikację playa i można w każdej chwili anulować. U mnie już śmiga :)

4

@Pawel13sz Dembele przed transferem do Barcelony był okazem zdrowia. Nie ma co wyrokować

0

@IronSanHybrid A to zależy już jaka różnica wiekowa ;)

12

@Woland10 Jak zwykle w punkt

0

@MrPGG No i co byś zrobił z tym czasem wyłączając mecz minutę przed końcem? XD Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu i nie żal mi takich ludzi

0

@Matan_Zajcev Bardzo mądrze prowadzony klub, podobnie jak Raków.

2

@Alemany_presidente Które miejsce zajęła Barca B u Pimienty, a które zajmuje i Barjuana?

0

@amanter A Busi ma lepsze poza wzrostem? XD

1

@Emhyr Prawda. Jeśli Xavi zdecydowałby się na grę czwórka w pomocy to Wirtz idealnie by ta pomoc uzupełnił. Ale niestety raczej nie ma tematu jego transferu.

2

Co jest z tym Bayernem i czemu akurat wtedy kiedy na nich postawiłem xD

2

@DaPidejpi Ja mam na zniżce pracowniczej nagetsy za 3 ziko, frytki po 1.10 zł i różne kanapki od 2 do 7 złotych :))

3

@Nedio Myślę, że jest podobnie a nawet lepiej. Z tego co mówił ich tata to zamierzają budować dom w Polsce

0

@Nedio Mati Pieniądz też nie mówi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?