Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Ernesto Maestro również na terenie Levante z niewiadomych przyczyn postanowił wystawić na nich rezerwy walcząc o ligę bez porażki... była przedostatnia kolejka
0
@Barca1922 Oby Raków to wziął :)
1
@Janiama 0:4 dla Barcelony :)
0
@Rust_Cohle No to z jego formą od kilkunastu/kilkudziesięciu miesięcy jest właśnie tak, że każdy go nazywa średnim zawodnikiem
10
@bebeto77 ,,Jedno fajne podanie" XDDD oglądałeś ten mecz w telewizorze czy na flashscorze?
2
@qubson12345 Teoria na luzie, jeśli robiłeś dużo testów i je zaliczales to zdasz na spokojnie :)
0
@ranger3120 Nie wszystko stracone, może jest na La Rambli :)
0
@Barca1922 Bramkarz z rezerw
16
I po messengerze
1
@Janiama 3:0 dla Barcy
2
@skubi99 Grał to przesadzone słowo xD
0
- z Meksykiem 22.11 o 19:00
- z Arabią 26.11 o 13:00
- z Argentyną 30.11 o 22:00
Dobrze, że 26.11 to sobota, tu się trochę przyfarciło xD
0
Nawet jeśli uda nam się wyjść z grupy to w 1/8 prawdopodobnie już na Francuzów trafiamy : D
0
Mati Cash to jedyny prawdziwy Cafu
2
@macio_944 Waving flag też dało radę :)
2
@ranger3120 sport.tvp.pl
4
@Gomess On ma 3tys miejsc, a Montjuic 55 tys
1
@Janiama Dawać go do tego Sociedad
0
@tristan87 Oj Mati lepiej nie mieszaj
1
@PatrykBarca I to nawet nie jednego, bo trzech :) Będą znane 29/32 drużyn
0
@clyde Jakby nie patrzeć, grali razem w Monaco :)
0
Katar, Brazylia, Belgia, Francja, Argentyna, Anglia, Hiszpania, Portugalia- pierwszy koszyk, Polska będzie losowana z trzeciego.
Wiadomo, że najlepiej byłoby na Katar trafić, ale nie licząc ich, kogo byście chcieli najbardziej? Ja chyba Brazylię. Coś czuję, że przed nimi kiepskie mistrzostwa. Druga w kolejności to Portugalia, a następnie Belgia. To moje typy życzeniowe, natomiast coś mi mówi, że trafimy na Argentynę i czeka nas pojedynek Lewy vs Messi :D
Losowanie 1 kwietnia o 18:00.
5
Szymański i Szczęsny bardzo dobre zawody
0
@panczo Z Jacą się nie bałeś? :D
2
4 karne i nic nie wpadło :D
1
@OsamaDembele 4,5 minuty
0
@OsamaDembele Co nie
2
Jaca nawet nie grał źle, ale jednym wejściem mógł osłabić zespół. Dobrze, że sędzia się ulitował. Ale w drugiej połowie Krychowiak za niego to konieczność.
11
@Hubsao Nie miał, cierpiał na bielactwo
0
@lucca87 Kessie i Torre