1

@Rewolucja123 Ernesto Maestro również na terenie Levante z niewiadomych przyczyn postanowił wystawić na nich rezerwy walcząc o ligę bez porażki... była przedostatnia kolejka

0

@Barca1922 Oby Raków to wziął :)

1

@Janiama 0:4 dla Barcelony :)

0

@Rust_Cohle No to z jego formą od kilkunastu/kilkudziesięciu miesięcy jest właśnie tak, że każdy go nazywa średnim zawodnikiem

10

@bebeto77 ,,Jedno fajne podanie" XDDD oglądałeś ten mecz w telewizorze czy na flashscorze?

2

@qubson12345 Teoria na luzie, jeśli robiłeś dużo testów i je zaliczales to zdasz na spokojnie :)

0

@ranger3120 Nie wszystko stracone, może jest na La Rambli :)

0

@Barca1922 Bramkarz z rezerw

16

I po messengerze

1

@Janiama 3:0 dla Barcy

2

@skubi99 Grał to przesadzone słowo xD

0

- z Meksykiem 22.11 o 19:00
- z Arabią 26.11 o 13:00
- z Argentyną 30.11 o 22:00
Dobrze, że 26.11 to sobota, tu się trochę przyfarciło xD

0

Nawet jeśli uda nam się wyjść z grupy to w 1/8 prawdopodobnie już na Francuzów trafiamy : D

0

Mati Cash to jedyny prawdziwy Cafu

2

@macio_944 Waving flag też dało radę :)

2

@ranger3120 sport.tvp.pl

4

@Gomess On ma 3tys miejsc, a Montjuic 55 tys

1

@Janiama Dawać go do tego Sociedad

0

@tristan87 Oj Mati lepiej nie mieszaj

1

@PatrykBarca I to nawet nie jednego, bo trzech :) Będą znane 29/32 drużyn

0

@clyde Jakby nie patrzeć, grali razem w Monaco :)

0

Katar, Brazylia, Belgia, Francja, Argentyna, Anglia, Hiszpania, Portugalia- pierwszy koszyk, Polska będzie losowana z trzeciego.
Wiadomo, że najlepiej byłoby na Katar trafić, ale nie licząc ich, kogo byście chcieli najbardziej? Ja chyba Brazylię. Coś czuję, że przed nimi kiepskie mistrzostwa. Druga w kolejności to Portugalia, a następnie Belgia. To moje typy życzeniowe, natomiast coś mi mówi, że trafimy na Argentynę i czeka nas pojedynek Lewy vs Messi :D
Losowanie 1 kwietnia o 18:00.

5

Szymański i Szczęsny bardzo dobre zawody

0

@panczo Z Jacą się nie bałeś? :D

2

4 karne i nic nie wpadło :D

1

@OsamaDembele 4,5 minuty

0

@OsamaDembele Co nie

2

Jaca nawet nie grał źle, ale jednym wejściem mógł osłabić zespół. Dobrze, że sędzia się ulitował. Ale w drugiej połowie Krychowiak za niego to konieczność.

11

@Hubsao Nie miał, cierpiał na bielactwo

0

@lucca87 Kessie i Torre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?