0

Ale to jest piękne :D
https://fb.gg/v/cXS1CfI4FW/

1

@Rust_Cohle Pewnie o to że się z nią spotykał

0

@Piorun Tak, zerwał więzadła.

0

@DonAndrzejos Oby plota

8

@sebo939 Bez przesady, liściem można byłoby to nazwać gdyby te 2 gole były decydujące, a on je strzelił na 7:2 i 8:2 xD

0

@Emhyr Neto, Mingueza, Lenglet, Umtiti, Pjanic, Puig, Coutinho, Trincao, Braithwaite, Depay
No i koniec wypożyczeń Luka i Adamy

3

@Deviler Jak pizzowka z cebulą, nie polecam

0

@barteq Tak słaba Barca była do listopada, potem już nie była taka słaba :))

0

@Vincent__VegaO chłopie ale odklejka :D

16

@Vincent__Vega Z Benzema jeszcze się zgodzę, bo od kilku miesięcy jest ciut lepszy niż Lewandowski, z Tibo też się zgodzę, uratował Realowi naprawdę wiele punktów.
Natomiast Casemiro najlepszy def świata rozwalił mnie totalnie :D

0

@Mixtape Jeśli Lewy przyjdzie to powinien odejść, w innym przypadku zostać.

1

@MrShakira To jaki byś widział skład? Drugie miejsce nie jest jeszcze pewne, ale nie możemy grać cały czas ta samą jedenastka. Obstawiam, że w porównaniu z moim składem będą tylko 2 zmiany (Alves za Mingueze i Dembele lub Ferran ale bardziej ten pierwszy za Luka) także na pierwszy rzut oka wydawać się może, że to głębokie rezerwy, ale jakby się przyjrzeć sytuacji dokładniej to za dużego pola do manewru nie mamy.
Ter Stegen- chory
Alves- gra często, a wiek już nie ten, przyda mu się odpoczynek
Pique- kontuzja
Busquets- zawieszenie
Pedri- kontuzja
Nico- kontuzja
Dembele i Ferran grają non stop, więc też niech odpoczną, zwłaszcza że Adama po miesiącu słabej gry dzisiaj zagrał naprawdę dobrze, a Luk jak to Luk, zawsze cos ukłuje :)

0

Neto, Mingueza, Araujo, Garcia, Alba, Gavi, De Jong, Puig, Adama, Luk, Aubameyang
Taki składzik poproszę na Celtę :)

6

@Yoshimitsu22 Bardzo pewny, występ zdecydowanie na plus

4

@FCB24 672 piłkarz w historii Betisu

0

@Messibestplayerintheworld Ciekawe jaka pensja. Obstawiam 6 mln netto

1

@AdamaTraore I co by ci dała ta setka z Liverpoolem? Jeszcze większy wpierdziel na Anfield

2

@4drian0 Trzeci najlepszy strzelec w historii klubu nie jest legendą? Powiesz mi jakim cudem? XD

6

Bernardo dzisiaj świetny mecz

0

@joloskyy Nie zawiesi, nie po tym.

2

@FAD Przed prawkiem, wtedy się bardzo stresowałem.
A przed maturą totalnie nic, poszedłem jak na zwykłą kartkówkę z przyrki tylko w garniturze :D

2

@BART97 Dziady to pewniaczek

1

@Fake69 Czyli meczu z Liverpoolem nie oglądałeś?

0

@tigerekxd Trzymaj się stary

3

@P33ck City i niestety Inter (wolę Milan)

6

@clyde Niestety nie od wczoraj

17

Oby po dwumeczu w przyszłym sezonie już się tak nie cieszył :D

0

@udarpawarotam Ciekawe co w czwartek pisałeś jak nam mecz wybronił... Wstyd za takie choragiewy

0

@Zawsze_Wierny No właśnie też nie bardzo rozumiem głosy o dramatycznej grze. Jasne, wpadliśmy w kryzys aczkolwiek dzisiaj Barca nie zagrała źle. Problem był w skuteczności.

3

Jakim cudem nic nie wpadło to ja nie mam pojęcia...
Sędzia taką manianę też odstawił, że to jest hit. Gavi 2 karne wywalczył, a ten baran ani jednego nawet nie sprawdził XD!
Niestety faktem też jest nasza zadyszka pod koniec sezonu wynikająca przede wszystkim z przemęczenia, ale też trochę z rozczytania Xaviego przez innych trenerów. Generał ma nad czym pracować, podobnie jak Alemany, ponieważ z taką wąską kadrą daleko w przyszłym sezonie nie zajedziemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?