Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartas97 Matty jest fajnym ziomeczkiem, więc niech lepiej tego nie psuje ;)
1
@Messibestplayerintheworld No i cyk transfer do PSG
0
,,Z Gavim jeszcze nic nie zostało ukończone, ale spokojnie"
2
Dembele nie przedłuży kontraktu a Mbappe zachęca go na transfer do PSG.
Z tego co zrozumiałem
0
@Patryczek1426 Widać, że brakuje mu rytmu. Potencjał jest, ale ma jeszcze dużo do poprawy.
1
@bartas97 Nie ma losowania, było tylko raz kiedy finał cdr został przełożony na po superpucharze
3
Neto, Alves, Lenglet, Umtiti, Mingueza, Orellana, De Jong, Puig, Adama, Luk, Braithwaite
Drugie miejsce pewne także za tydzień skład pożegnań :D
2
@don'T.R.I.P.e Dream team :)
5
@tommyVERceti Czemu pustak?
1
Mam listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią i jednym z jej punktów jest zobaczenie duetu stoperów Mingueza- Lenglet.
Mam nadzieję, że to dzisiaj się stanie :D
0
Ale ten Xavi Simons jest mierny. Dosłownie nic nie wniósł na boisku poza żółtą kartką, którą dostał po minucie gry :D
1
@MesQueUnClub96 Kumpel Bartomeu
0
@macio_944 Lewy jako wierny cule już je ma ;D
1
@Kamilos84 Ciekawi mnie to czy Barca zdaje sobie sprawę jak wielkie boom w Polsce wywoła transfer Lewego :D
0
Azpilicueta właśnie pokazał, że pasuje do Barcelony :D
1
@Freudysta Jeszcze 2 tygodnie temu ten Raków, z którego teraz ,,beka" wygrał z Lechem w finale PP :D
0
@tristan87 Za to w przyszłym nie zagra w żadnym
0
@chudinhomc Gratulacje @BarcaInfo :)
0
Stuttgart strzela :D
0
@P33ck A mnie kupon
0
@escarabajo I spartolili.... Ja pierdziele
0
@escarabajo Salernitana jeszcze jedna i mój kupon wciąż w grze :)
1
@MesQueUnClub96 Nie no, w drugiej połowie jeszcze jedna strzeli :)
0
@AlexDark00 Czemu tak nie lubisz Lewego?
3
@MesQueUnClub96 I niech tak pozostanie
56
,,[Alfredo Martínez, Onda Cero] Jutro zarówno Barcelonę, jak i Getafe zadowala remis. Czy jest on prawdopodobny?
Xavi: Szanse na remis to 33,3%. Pozostałe opcje to 66,6%, dlatego bardziej prawdopodobne jest to, że remisu nie będzie."
Trochę zapachniało konferencjami Luisa Enrique :D
0
@BombowiecKrawczyk ReTo TOP, ale według mnie jest dopiero drugi :)
1. Sarius
2. ReTo
3. Quebo
A dalej Kartky, Sokół, GrubSon czy Wac To Ja.
14
@JohnnyBarca Oj to była piękna Barca. W pierwszym meczu poker Suareza, hat tricka Leo, magia Busiego i nieskuteczność Neya, a w drugim faktycznie rezerwowa Barca prawie zakończyła wspaniała passę meczów bez porażki, ale na szczęście pod koniec meczu wyrównał Kaptoum :)
8
@PatrychoO Wielkiego mistrza Dumbledora
11
@Cule1234 Oby nie był nawet 50 opcja. Już naprawdę wolałbym brak transferu niż transfer Moraty.