Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DonAndrzejos XD
0
@kiper09 Na 8 do roboty mam xD Ale chyba do końca obejrzę
1
@pax Nikt nie powinien mieć stałego miejsca, na tym właśnie polega rywalizacja w zespole. Jest tyle spotkań w zespole, że na pewno każdy rozegra sporo minut :)
15
Moriba tym podaniem zasłużył na masaż z winogronem
0
@maniak33333 Był stempel, ewidentny karny
0
Nketiah chłopie coś ty zrobił...
Edit. Zrehabilitował się :)
3
@Messibestplayerintheworld Pod względem emocji najlepsze El Clasico jakie oglądałem.
Poziomem również nie odstawało, akcja za akcję, stu procentowe okazje, znakomite parady bramkarzy, czerwony Ramos, prawie czerwony Casemiro i co było punktem zwrotnym- wkur#iony Messi :D
Piękny meczyk zakończony najlepszym możliwym scenariuszem, Messi uciszający Bernabeu :)
7
@Emhyr W tym sezonie nie gramy już praktycznie o nic (ze strefy Ligi Mistrzów nie wypadniemy), więc po co narażać gościa który ostatnie 2 sezonu stracił przez kontuzje? Jeżeli uważają że jest choć delikatne ryzyko to niech go oszczędzają.
0
Jak narazie dzisiaj same wyjazdowe wygrane w La Lidze także czas to kontynuować
0
@Rewolucja123 Nie jest idealny, nigdy nie będzie tak dokładny jak Xavi ani tak magiczny jak Iniesta. Ale to nie oznacza, że nie jest topem, bo odkąd przyszedł Xavi Frenkie zanotował naprawdę spory progres, a będzie jeszcze lepiej.
4
Najlepszy piłkarz grający aktualnie w Ekstraklasie?
Dla mnie Ivi Lopez :)
0
@BlaseR9 Szkoda, póki zarząd się tam nie zmieni nie pójdą naprzód, a Erik ma duży potencjał
0
@Dembouz1899 Zagra jeszcze w PSG w przyszłym sezonie w LM i na zakończenie kariery ze Sportingiem
0
@PatrykBarca Nie musi się zrobić żeby można było wcześniej wierzyć :) Gdyby tak by to wyglądało to każda drużyna co roku wygrywałaby wszystkie puchary. W przypadku tak wielkiego klubu jak Barcelona zawsze trzeba wierzyć w najwyższe cele, zawsze trzeba mieć nastawienie, że ten puchary jest w zasięgu. Gdy się uda to świetnie, lecz gdy się nie uda to trudno, trzeba podziękować drużynie za walkę, ale nie wpajać im że byli naiwni że w ogóle wierzyli w mistrzostwo.
0
@PatrykBarca ,,O mistrzostwo to tylko naiwni walczyli"
I właśnie z taką mentalnością daleko nie zajedziemy. Podstawowa rzecz, którą trzeba zmienić i u piłkarzy i u kibiców.
To jest Barcelona, tu zawsze walczy się o największe cele. Nie mówię tu oczywiście by wierzyć w wygranie ligi przy 20 punktowej stracie, ale wczoraj mogło się zrobić już ,,tylko" -6 i przy takiej stracie sprawa mistrzostwa byłaby wciąż otwarta.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
16
Rozmowa o pracę:
-Posiada Pan jakieś szczególne zdolności?
- Umiem zamieniać zwierzęta w puchary na wodę
0
@Michu94 Cadiz ma 117tys mieszkańców także 1/4 miasta by musiała przyjechać xD
4
Alvaro jaka odklejka :D
0
@Gavinho Dla mnie to właśnie najsłabsza część xD
Ale co kto woli, właśnie to jest w HP genialne, że wszystkie części są wyrównane i trudno określić która jest najlepsza :D
12
Rektor politechniki lubelskiej odwołał juwenalia zaplanowane na maj ze względu na... wojnę na Ukrainie...
Paranoja, tragiczna decyzja...
https://www.facebook.com/508091522569148/posts/5306808012697451/
4
@Semafor80 Fati na lewe, Dembele na prawe jeśli już
5
Ale to jest kompromitacja z tymi biletami... Nigdy czegoś takiego nie widziałem, a jak już zobaczyłem to na Camp Nou i to w jednym z najważniejszych meczów sezonu. Wstyd. Oby ktoś za to odpowiedział.
1
@Verema Czyli prawie całemu miastu, bo Kadyks ma niespełna 117 tys. mieszkańców xD
2
Sędziowanie było dziś dramatyczne tak jak nasza gra do 80 minuty. Było blisko wyrównania, ale cóż, mówi się trudno.
0
@pato1234 Barcelona wychodziła na rewanż z Liverpoolem w identycznej sytuacji :D
2
Lewandowski po spotkaniu z Alemanym :D
157
Mocne słowa, które uraziły jego dumę
1
@Cule1234 Wypożyczenia w Barcelonie to w 99% nigdy nie jest dobra opcja. Nico musi przepracować okres przygotowawczy z Xavim i powalczyć o skład. Inaczej się po prostu nie wybije.
0
Karne Garcii i Lengleta ewidentne, ale ,,faul" Alvesa był tak miękki, że nie powinno się czegoś takiego gwizdać w polu karnym według mnie. Takich sytuacji jest wiele i tutaj decydujący był teatrzyk piłkarza Levante. Gdyby nie to, to żaden sędzia by czegoś takiego nie odgwizdał.
Ale najważniejsze, że są 3 punkty :)