Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Wygląda jak chirurg przed operacją w jakimś filmie fantasy
3
2:1 kobiety!!! Brawo :)
A Real w marcu prawdopodobnie przegra 3 klasyki :D
65
Araujo na swoje 4 bramki ligowe w tym sezonie 3 strzelił Sevilli, Atletico i Realowi- topce ligowej.
Ma Ronald patent na najsilniejszych :)
5
https://www.instagram.com/p/CbWAdIpNwve/?utm_medium=copy_link
Torres w komentarzu: ,,Eres muy muy buenoooo"
Co Ferran ciśnie bekę z Ousmana xD
1
@kamyk_23 Coś podobnego było gdy Dudek komentował klasyk w 2014 roku wygrany przez nas 4:3 :)
0
@Janiama Niestety został wysłany na wieczny spoczynek
10
Ale to że przy wyniku 4:0 na Bernabeu ani razu nie zobaczyliśmy Pique ruszającego do akcji ofensywnej to jestem delikatnie w szoku :D
1
@daniel32778 Przyrzekam z ręką na sercu, że o jakiejś 15 chciałem optymistycznie tak postawić :)) ale zobaczyłem skład Realu, stwierdziłem, że autobus będzie i dałem 2:0
0
@tristan87 Czyli Araujo na po, a Pique z Garcia w środku
1
@Janiama 2:0 dla Barcelony
11
@Woland10 A potem pokonaliby Marsjan w superpucharze galaktyki
6
@Conradxc Tak jak moderatorzy fcb.com z litości nie dają ci bana? :)
5
@Danny Gaucho Leo po prostu chce sobie obejrzeć klasyk w spokoju :)
0
Legia jeszcze 4 skończy xD
0
@1899Seba1899 Ter Stegen, Alves, Pique, Araujo, Alba, Busquets, Pedri, Gavi, Adama, Aubameyang, Ferran
0
@Adamski69 Eintracht oczywiscie, wkradła się drobna pomyłka, dzięki za czujność
6
@Fabik87 On myśli, że my jego traktujemy poważnie, daj mu marzyć :)
2
@Rekker Jutro po losowaniu LM
0
Braga- Barcelona
Lipsk- West Ham
Atalanta- Rangers
Lyon- Eintracht
Innej opcji nie widzę :)
0
Co wybronił bramkarz Sevilli :o
1
@Emhyr Z Eibarem bardzo podobna strzelił w La Lidze. Wtedy co chyba pokera ustrzelił
1
@LaRoja W piątek
1
@EsteBlanco Gwizdek był dosłownie chwilę przed strzałem. Nie wiem kto to strzelał, chyba Chukwueze, ale był już w trakcie rozpędu i dostał za mało czasu by się zatrzymać. Marciniak mógł poczekać te dwie sekundy, jak Villarreal by strzeliło to nie ma karnego, jeśli by spudłował to karny.
4
@MesQueUnClub96 Przy każdym karnym są nerwy na takim poziomie, nawet jeśli masz już zapewniony awans. Zwłaszcza, że Danjuma dostał tego karnego w prezencie. Jeśli by spudłował to by stracił rankingu wykonawców karnych w Villarrealu.
26
Trochę dziwna akcja przy trzecim goli. De Ligt blokuje piłkę ręką, ale Villarreal momentalnie dobija i strzela na 3:0. Gola jednak nie ma, ponieważ w momencie strzału Marciniak gwiżdże i dyktuje karniaka. Trochę Villarreal pokrzywdzony, ale ok. Jednak co się dzieje dalej? Gdy piłkarz Villarrealu już bierze rozbieg by tego karnego wykonać, Marciniak... pokazuje mu żeby poczekał bo nasłuchuje czy karny na pewno być powinien XDD Co gorsza całe nasłuchiwanie trwało dobrą minutę co działało na niekorzyść strzelającego (coraz większe nerwy).
Na szczęście sprawiedliwość zwyciężyła i Villarreal pewnie wykonał karnego, ale co by było gdyby ostatecznie Marciniak dostał sygnał, że karnego nie ma? Villarreal w jednej akcji strzelił gola i dostał karnego, a ostatecznie z piątego metra by pewnie zaczął wtedy Szczęsny... Niesamowite jakby mogli zostać pokrzywdzeni piłkarze Żółtej Łodzi podwodnej, na szczęście do tego nie doszło.
0
Który meczyk ciekawszy? Bo nie wiem który odpalić. Dzieje się coś w Juve-Villarreal?
12
@Pawel13sz Jeżeli Dest ma odjeść to niech Mazraoui nie przychodzi
3
@Woland10 Nalot trolli bez twojej osoby to żaden nalot trolli...
25
Bolało nas oglądanie Barcelony za Twojej kadencji
5
@Adi123456789 Iniesta bardziej magiczny, Xavi inteligentniejszy. Obie odpowiedzi są poprawne, ponieważ obaj tworzyli niesamowity duet